samir_22

samir_22

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Bundan 3 ay önce falan gece rüyamda Hz.Muhammed ve Hz.Ali efendilerimizi gördüm..Fazla aydınlık olmayan bir odaya giriyorum ve içeride Arap kıyafetli iki kişi var.Orda bu iki kişinin Hz.Muhammed ve Hz.Ali olduklarını öğreniyorum.İmam Ali'nin yüzünü iyi hatırlıyorum ancak Hz.Muhammed'in yüzü bembeyazdı.Sadece bedenini görebildim ve yüzünü nurdan göremedim.O arada Allah'ında orda olduğunu söyledi birisi.Tam o sırada uyandım.

Acaba bu rüya ne anlama geliyor.Yorumlarsanız sevinirim.

Pantea

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Bundan 3 ay önce falan gece rüyamda Hz.Muhammed ve Hz.Ali efendilerimizi gördüm..Fazla aydınlık olmayan bir odaya giriyorum ve içeride Arap kıyafetli iki kişi var.Orda bu iki kişinin Hz.Muhammed ve Hz.Ali olduklarını öğreniyorum.İmam Ali'nin yüzünü iyi hatırlıyorum ancak Hz.Muhammed'in yüzü bembeyazdı.Sadece bedenini görebildim ve yüzünü nurdan göremedim.O arada Allah'ında orda olduğunu söyledi birisi.Tam o sırada uyandım.

Acaba bu rüya ne anlama geliyor.Yorumlarsanız sevinirim.

Manevi degeri cok yuksek bir ruya gormussunuz keski hic yazmasaydiniz genelde bu tur ruyalarin tabir olmasi icin beyan edilmemesi gerekdigi soylenir.

Manevi yonu kuvvetli birimisiniz ? namaz kilarmisiniz bilmiyorum ama bu tur ruya genellikle bu ozelliklere sahip kislerin yada tam tersi manevi yonden cok zayif kisilerin gordugu turden ruyadir.Bilincaltimiz manevi durumumuzu bir bicimde bize yansitir eksiklerimizi yada ne durumda oldugumuzu anlamamiz icin ruyalar bilinc alti mesajlardir.

Bu arada lutfen font renginizi degistiriniz yada fontunuzu buyutunuz kirmizi gozu alan ve okunmasi zor bir renk.Ayrica bu paylasiminizi sizin nikinizle acacagim basliga tasiyacagim daha sonraki paylasimlarinizi lutfen yeni baslik acmadan o baslikda yaziniz.

samir_22

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşım.Öncelikle yorumunuz için çok teşekkürler.Manevi yönüm çok olmakla birlikte namaz kılmıyorum.
Bazı şeyler varki onu burada yazmak istemiyorum.Eğer msn nizi verirseniz sizi eklerim ve bunu özelde konuşuruz.

Pantea

Kayıtlı Üye
Parapsikolojiyle ugrasiyorsunuz sanirim.Msn nizi ozelime yazarsaniz sizi eklerim.

Pantea

Kayıtlı Üye
Sormadim tahmin yurutum sitedeki diger konularda yaptiginiz paylasimlardan bu fikre kapildim sonucda burasi da parapsikoloji sitesi :)

samir_22

Kayıtlı Üye
Sormadim tahmin yurutum sitedeki diger konularda yaptiginiz paylasimlardan bu fikre kapildim sonucda burasi da parapsikoloji sitesi :)

Evet :) Bayağı bir ilgiliyim.
Msn mi özelden yolladım size.umarım eklersiniz.

Rüyanın yorumunu artık özelde yaparsınız.

Pantea

Kayıtlı Üye
Evet :) Bayağı bir ilgiliyim.
Msn mi özelden yolladım size.umarım eklersiniz.

Rüyanın yorumunu artık özelde yaparsınız.

Ruya yorumlarini sadece sitede yapiyorum ozel olarak yapmiyorum cunki vakit aliyor uzerinde dusunmek incelemek bazen kisiye sorular sormak analiz icin gerekli .Sizi ekleyecegim.

samir_22

Kayıtlı Üye
Merhaba.

Bir hafta önce falan çok kötü bir rüya gördüm.Rüyada cinlerle cinsel ilişkiye giriyordum.Bedenleri insan görünümlü olmakla birlikte başları cindi.Kulakları büyükçe ve gözleri çok kötü görünümlüydü.Sadece bir tane değil pek çok cin vardı.Onlarla cinsel ilişkiye girdiğimi görmem beni bayağı etkiledi.Çok kötü bir rüya idi.:( Yorumlarsanız sevinirim.

İyi günler.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
size özelden yazıyorum, pantea biraz gecikecek yorumlamakta gelince size doğrusunu anlatır.

Pantea

Kayıtlı Üye
Merhaba.

Bir hafta önce falan çok kötü bir rüya gördüm.Rüyada cinlerle cinsel ilişkiye giriyordum.Bedenleri insan görünümlü olmakla birlikte başları cindi.Kulakları büyükçe ve gözleri çok kötü görünümlüydü.Sadece bir tane değil pek çok cin vardı.Onlarla cinsel ilişkiye girdiğimi görmem beni bayağı etkiledi.Çok kötü bir rüya idi.:( Yorumlarsanız sevinirim.

İyi günler.
Kendiniz hakkinda yaptiginiz yada dusundugunuz bazi seyler nedeniyle kotu hislere sahipsiniz , eger buyu ve bu gibi seylerle ugrasiyorsaniz cevreizde yogun bicimde negatif enerji yuklu olabilir bunlardan dualar ve ibadet yoluyla arinmalisiniz .

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Büyü cin ve seytanla ugrasiyormusun diyor,cinlenmis olabilirsin beli bir süre bunlardan uzak durun diyor Pantea arkadasimz size.:D

Pantea

Kayıtlı Üye
Büyü cin ve seytanla ugrasiyormusun diyor,cinlenmis olabilirsin beli bir süre bunlardan uzak durun diyor Pantea arkadasimz size.:D
Sevgili CREEPA oncelikle sizden ricam lutfen benim astigmat gozlerimin hatirina kirmizi renkli font kullanmayiniz ;)ikincisi bir daha benim bolumumde kendinizce baskalarina ait basliklara yorum eklemeyinin bu basliklar kisilere ozel dosyalar gibi benim acimdan.Beni anlayacaginizi umuyorum .

samir_22

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Bundan 10-15 gün önce bir rüya gördüm. Rüyamda stajer öğretmenlik için bir liseye gidiyorum. Ordada öğrencilerin dışında arka sıralarda tanımadığım yetişkin insanlarda var. Sınıfa girdikten sonra onların yanına doğru gidiyorum. Sonra arka sıradaki yetişkinlerden birisi "keşke yıkanıp, banyo olup, temiz gelseydiniz çünkü, 20 haziranda öleceksiniz" dedi bana ve sınıftakilere.
Acaba bu rüya ne anlama geliyor acaba? Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Not: o gün çok utanarak söyleyeceğim ama cünüptüm. O temizlenmenin bununla bir ilgisi var mı acaba?. Ancak 20 haziran tarihi çok dikkatimi çekti. Ne yalan söyleyeyim birazda korkmaktayım :(

samir_22

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Bugün garip bir rüya gördüm.

Rüyamda memleketteki evimde yatıyordum. Birden ruhum bedenden ayrıldı ve hızla vücudumdan uzaklaşıp odaların duvarlarından geçerek ilerlemeye başladı. O anda çok büyük bir korku yaşadım. Bunun üzerine bedenim bir mıknatıs gibi ruhumu çekmeye başladı ve ruhum bedenime girdi. Tam o sırada büyük bir telaşla o anda uyandım. Rüyamda ayrıca sanki rüyada olduğumun farkında gibiydim. Gerçek mi, rüya mı diye bir süre tereddüt içinde kaldım.

İlgili arkadaş rüyayı yorumlarsa çok sevinirim
.

Pantea

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Bundan 10-15 gün önce bir rüya gördüm. Rüyamda stajer öğretmenlik için bir liseye gidiyorum. Ordada öğrencilerin dışında arka sıralarda tanımadığım yetişkin insanlarda var. Sınıfa girdikten sonra onların yanına doğru gidiyorum. Sonra arka sıradaki yetişkinlerden birisi "keşke yıkanıp, banyo olup, temiz gelseydiniz çünkü, 20 haziranda öleceksiniz" dedi bana ve sınıftakilere.
Acaba bu rüya ne anlama geliyor acaba? Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Not: o gün çok utanarak söyleyeceğim ama cünüptüm. O temizlenmenin bununla bir ilgisi var mı acaba?. Ancak 20 haziran tarihi çok dikkatimi çekti. Ne yalan söyleyeyim birazda korkmaktayım :(
Tarihin pek bir onemi oldugunu dusunmuyorum cunup olarak gune baslamakdan duydugunuz huzursuzluk nedeniyle boyle bir ruya gormus olmaniz kuvettli bir neden, toplum karsisinda da bu sekilde bulunmak ve genelde hepimizin dini konularda " cunup olarak olmemek " hakkinda ki dusunceleri oldugundan dolayi ruyaniz bu sekilde yansitmis hissettiklerinizi.

Pantea

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Bugün garip bir rüya gördüm.

Rüyamda memleketteki evimde yatıyordum. Birden ruhum bedenden ayrıldı ve hızla vücudumdan uzaklaşıp odaların duvarlarından geçerek ilerlemeye başladı. O anda çok büyük bir korku yaşadım. Bunun üzerine bedenim bir mıknatıs gibi ruhumu çekmeye başladı ve ruhum bedenime girdi. Tam o sırada büyük bir telaşla o anda uyandım. Rüyamda ayrıca sanki rüyada olduğumun farkında gibiydim. Gerçek mi, rüya mı diye bir süre tereddüt içinde kaldım.

İlgili arkadaş rüyayı yorumlarsa çok sevinirim
.

Bu olum korkusunu yansitan bir kabusa benzemekle birlikde isteminiz disinda bir astral deneyim yasamis olmanizda muhtemel .

samir_22

Kayıtlı Üye
Bu olum korkusunu yansitan bir kabusa benzemekle birlikde isteminiz disinda bir astral deneyim yasamis olmanizda muhtemel .

Ölüm korkusu mu? :(
Ama haklı olabilirsiniz. Çünkü, resmen ruhum bedenimi terketmiş gidiyordu :( Allah'ım bu yaşıma geldim o kadar büyük korku görmedim hayatımda. Bedenim cansızca duruyordu yatağın içinde :(
Astral deneyimde olabilir.

Yorumunuz için teşekkürler.

samir_22

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. İki gündür garip garip rüya görüyorum.
İlk günkü rüyamda yemşeyil bir yerdeyim. Ağaçların arasında bir dere var. Ama derin. Derenin içine giriyorum. koca bir balık geçiyor ayaklarımın arasından çok orkuyorum ve hemen çıkıyorum sudan. Sonra sudan iki balık yakalıyorum. O anda uyandım.

Ertesi gün ise yolda gidiyorum ve küçük bir dere yolu bölmüş. Yani su yolumu kesmiş. Karşımdan akıp gidiyor. Yine ağaç falan vardı.

İlgili arkadaş yorumlarsa sevinirim. İyi akşamlar.