Musallatı Olanlar Soru ve Cevap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webmanx

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar musallatınız varsa yaşadıklarınızı ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Yönetici notu: Hayır soramazsınız.

Ü

Üye silindi 15237

Sayın ''Mertyail'' bu konuda eğitim aldınız mı ?

Malum sizin burada vereceğiz cevaplar üyeler için önemli ..

Yanlış yönledirebilirsiniz'de.

Ayrıyetten bu konuda çok mühim bir konu.

Amacım sizi küçük düşürmek değil sakın yanlış anlamayın . Ancak bu konulara çok dikkat edilmesi lazım

Ü

Üye silindi 15237

Ancak ''Musallat'' Havas değil Hüddam ilmi ile alakalıdır.

alin

Kayıtlı Üye
Sayın Mertyail, musallat konusu, bildiğiniz üzere çok hassas konulardır. Musallat durumu yaşayan üyeler, zaten oldukça zor zamanlar yaşıyorken en ufak yanlış yönlendirme ve yorum, onları daha ciddi sıkıntıya sürükleyebilir.

Siz, 22 yıllık deneyim sahibi olabilirsiniz ancak bizim, sitemizin üyelerini koruma adına, kurallarımız vardır. Bir konuya bir yorumda bulunmak başka şey, bilir kişi güvencesi altında yanıtlayabilirim demek başka şey. Bu nedenle, bu uyarıyı, üyeler adına yapma gereği duyduk. Sizin kişisel yorumlarınız olacaktır.

canmert196

Kayıtlı Üye
Daha oncede bu girisimlerini oldu ve yonetim tarafindan bu girisimler engellendi.

steve.morse

Kayıtlı Üye
Konuyu açan üyenin, geçtiğimiz aylarda bana cevaben yazdığı bir yazı: "Havas ilmi öyle geniş bir ilimdir ki daha öğreneceğimiz çok şeyler vardır.Ben kendimi üstad olarak görmüyorum.Havas ilmi ile 2 yıldır tam profesyönel olarak uğraşıyorum.Daha önceki mesajımda yanlışlıkla 22 yazmışım.2 ye bir tane fazla basmışım.anladınızmı abicim.özür dilerim hocam diyecektim"

Gerekirse bu yazının bulunduğu linki de gönderebilirim. Şimdi de bir soru üzerine tekrar "22 yıldır bu işlerin içindeyim" diyor...

Söylemek istediğim; bu arkadaşa musallat yada Havâss ilmi gibi ciddi konularda birşey sormayınız, danışmayınız...

webmanx

Kayıtlı Üye
Steve Morse,Sen uzun zamandır hakaret edici ve incitici kelimeler kullanıyorsun,konuşmalarına dikkat et,Ayrıca benim kaç senedir havas ilmi üzerinde çalıştığım seni ilgilendirmez.22 de olur 52 de olabilir.Havas ilmine yıllarca çalıştım her zaman da herkeze yardım etmak istedim.Sen daha beni tanımıyorsun,Tanısaydın yazdıklarından dolayı utanırdın.Daha önce ki yazdığın mesajlarda dalga geçmen ve edepsiz kelimelerinden dolayı,doğru cevap beklememeliydin.İnsanlara hiç bir yardımınız olmadığı gibi üstelik zararınız dokunmasın.Aklınızı başınıza alın ve bir daha benim konularıma mesaj yazmasan iyi olur.Bu şekilde saygısız davranman çok yanlış Yöneticilerimizin,bu adamın hakaretlerine izin vermemelerini rica ediyorum,seni son kez uyarıyorum.Sanırım anladın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...