Bu tilsimlar hangi alfabede yazilmis ve manalari nedir ?

Meh

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2997

Selam aleyküm,

bu cünnetül esma dairesinin en distaki dairedeki tilsimlarin hangi alfabe oldugunu (Baska bir üye küfi oldugunu yazmisti!) ve nasil okunacagini yani manasini bilen varmi?

AJA

Elit Üye
Şimdi bu arapçadır görüldüğü üzere :)
Aşagıdaki daireyi öyle açıkliyim size ;
Bu cünnetül esma dairesi hz.Ali kv. efendimize ait.Kişinin evinde,işyerinde veya üzerinde bulundurmasında çok büyük faydası var.Bunlardan bazıları;
1-Rızkı arttırır
2-Olduğu yerde bereket olur
3-Cinlere karşı çok büyük koruyucudur.
4-Üzerinde olana nazar değmez ve büyü tesir etmez inşallah..

Bunlar benim diyeceğim .Yanılmıyorsam böyle. Arkadaşların da fikirleri olucaktır. Yanılıyorsam uyarın lütfen.
İyi forumlar.

Meh

Kayıtlı Üye
AJA tsk.,

bunlari zaten biliyordum... :), fakat ben en distaki dairedeki tilsimlari bilmek istiyorum dili ve manalarini.
Bir bilen varsa cok makbule gecer

mahir123

Kayıtlı Üye
ebced tablosunu alırsın. harfleri derecelerine göre sıralarsın mesela 1111( 1000=ğayın, 100=gaf, 10=ya, 1= elif , toplamı =1111, diğerlerinide böyle sıralayacaksın), 222, 333...vs. eline dokuz tane derece geçer. bu dokuz dereceleri üç daireli bir şemanın içine yerleştirirsin. ilk dairede birler, ikinci dairede onlar, üçüncü dairede yüzler''''e ait sayı ve harfleri elde edersin. ğayın harfini tam ortaya koyarsın. sonra cünnetül esmadan isimleri duanla hesaplar bu tablodan tılsım yaparsınve senden başkası çözemez.
images