bir anlamı var mıdır?

hürem

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba. ben 4-5 yaşındayken bir rüya görmüştüm. tam yaşımı hatırlamıyorum . rüyamda gökyüzü şafak vaktiydi. kızılımsı. annem ve ben kaldırımda oturuyorduk. başka kimse yoktu ortalıkta. çok büyük bir ufo indi. beyazdı. kapısı açıldı ve bir kadın bizi çağırdı. merdivenlerden çıktık annemle. içerisi çok kaabalıktı. kadın bize dedi ki 'kıyamet kopacak. insanları topluyoruz.' en son bizi almış.içeride babamı arıyordum ama bulamadım çok kalabalıktı ve içerisi oda odaydı. sonrasında ağlayarak uyandığımı hatırlıyorum . annem gelmişti ne oldu diye ama ona bu rüyayı hiç anlatmadım. sonra 20li yaşlarımda bir rüya daha gördüm. rüyamda kıyamet kopacakmış ve ben insanları topluyorum . bi aracım var. kamyonet kadar. ama insanları alıyor da alıyor. sihirli gibi. geçenlerde de gördüğüm bir rüyayı paylaşayım. onda da kırmızı gözlü insanlar geliyor. denize giricem bir bakıyorum suyun altında siyah kıyafetler giymiş insanlar geçiyor. sonra suyun altından çıkarak yürümeye devam ediyorlar. tek sıra halindeler. yanımdan geçerken bana bakıyorlar ve hepsinin gözlerinde kırmızı ışık var. geldiler sonunda diyorum. ben pek rüyalara itibar etmem ama son zamanlarda böyle tuhaf rüyalar artmaya başladı. biraz uzun oldu ancak geçen yıl da yaşadığım birşeyi paylaşayım son olarak.

uyurken gece bir anda uyandım ve yerdeydim. odamda yerde oturuyordum. kalkmaya çalışır bir vaziyette. avuç içlerim yerde. ama bir türlü ayağa kalkamadım. ortalık da karanlıktı haliyle. yanımda birisi duruyordu. bi karaltı. ayağa kalkmak için bi süre uğraştım. sonra birdenbire bişey beni bedenime çekti.hızla bedenime çekildim.ve bedenime girdiğim o anı hissettim. o an uyandım ama hiç korkmadım. uyudum tekrar. evde yalnız olduğum halde.

AJA

Elit Üye
Sayın kehribar ; bu rüyanız olduğu için yorum yapamıyacağız çünki rüya yorumlar fal vs bunlar yasak. Son paragraf bir astral seyahate benziyor.Araştırmanızı öneririm.
İyi forumlar :)