Maji zararlari ve belirtileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CREEPA

Banlı Kullanıcı
BÜYÜ ZARARLARI VE BELİRTİLERİ

altargg5.jpg

Kendisine büyü ve sihir yapılan kişi kapısı kapalı bir eve benzer, ki , içine bu kapıdan başka hiçbir giriş imkanı yoktur. Bir anahtar olmazsa eve girebilmek kabil olabilir mi? Bir insanın vücuduna bir diken veya ok saplansa bunları çıkarmadan bunları çıkarmadan ağrısının dinmesi mümkün değildir, değil mi? Evet şimdi bakalım insanların üzerinde büyü ve sihirin etkisi nelermiş bir görelim...!

•) Kocaya öyle hükmeder ki, karısından nefret eder büyü ve sihir yapılmadan önce karısını ne kadar çok seviyorsa o derece tiksinir hale gelir
•) Kadına hükmeder, kocasından nefret ettirir ondan o derece tiksinir ki gözüne kocası değil de bir domuz veya bir düşman gibi görünür.
•) Kız veya kadınların evlenmelerine engel olur. Böyle büyü ve sihir yapılmış kişileri istemeye gelenler bu isteklerinden vaz geçerek geri dönerler ( dolayısı ile kısmetleri bağlanmış olur )
•) Bakirelere yapılır. Öyle ki bu kadınlar sokağa çıkamazlar. Kimse bunların oturduğu eve gelmez. Büyü ve sihir yapılan evine gelen kişi bunlarında kısmetleri bağlandığı için isteyenleri de çıkmaz.
•) Erkek aile reisine yapılır. Kişi çoluk çocuğuna ailesine söver ve döver.
•) Öyle büyü ve sihir yapılır ki koca karısına cinsel yaklaşımda bulunamaz.
•) Geline yapılır, damat'tan nefret eder.
•) Kadına yapılır kocası ile münasebetten tiksinti duyar, ona ilişkiden hoşlanmadığını söyler.
•) Adama yapılır eklemlerinde hastalık yapar.
•) Kadına yapılır suratı değişir, ağzı-yüzü çarpılır, Çocuk doğuramaz olur, görende ‘'KISIR'' zanneder.Bilindiği gibi çocuk doğurabilecek kadın hayız görür.Böyle büyü sihir yapılmış kadın hayız gördüğü halde, çocuk doğuramaz.(Çünkü şeytanlar rahim faaliyetine mani olur.)
•) Büyü ve sihir yapıldığı zaman mal, eşya ve hayvanlar telef olur.
•) Karı kocanın arasını açmak için yapılır.
•) Büyü ve sihir yapıldığında bir aile veya grup içinde anlaşmazlık ve kin doğmasına sebep olur.
•) Erkek olsun, kadın olsun insanların gözünde hor ve hakir yapar.(Hiç kimse böyle kişilere değer vermez.)
•) Adama yapılır, çalıştığı işinden veya görevinden uzaklaştırılır.Elinde mal ve para cinsinden ne varsa hepsini kaybeder, iflas eder veya fakirleşir.
•) Kadına yapılır, ne evlendiği koca ona sabreder, nede kadın evlendiği kocasına dayanabilir.Her iki şekilde de genellikle ‘'BOŞANMA'' vaki olur.
•) Güzel bir kadına yapıldığı zaman onu kocasının ve insanların gözünde çirkin gösterir.
•) Büyü ve sihir, kişide dengesizlik söz dinlememe meydana getirir.
•) Erkek veya kadın olsun büyü ve sihir yapıldığı zaman işleri bozulur, nereye başvursa geriye çevrilir

Vollmond-2-02032007.story.jpg

Büyü Belirtileri

Ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz, kendinizi tanıyamaz durumda olmanız, gece artarak devam eden sıçrayarak uyanmalar, korkunç rüyalar görmeye başlamanız, rüyalarınızda sık sık kedi, köpek gibi hayvanları görmeniz, kalp ya da midenizde ilgili rahatsızlığınız olmadığı halde göğüs kafesinizde ağrı hissetmeniz, Aşırı yorgunluk, ensenizde ağrılar, saçlarınızda elektriklenmeler olması, gözlerdeki ağrılar, gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak, ayak tabanlarınızın yanma halleri başlıca belirtilerdir.

Bazı insanlarda, aşırı etkilenme ve geç müdahale sonucu sinir bozuklukları ve akli denge bozukluklarına kadar giden olaylar mevcuttur. Bu yüzden dikkatli olup, bu belirtileri önemsemek gereklidir. Büyülerde etkinin beyin iradesiyle en aza indirilmesi mümkündür.

Büyülerin etkileri insanların burçlarına göre de değişkenlik gösterebilir. Yengeç, Aslan, İkizler, Oğlak, Kova ve Yay Burçları büyü konusunda daha hassastır. Büyülenmiş olan kimse hal ve hareketlerinden kendini belli eder,tabii bu hal ve hareketleri büyüye yormayıp psikolojik sorun zannedenler çıkacaktır. Bir bakıma büyülenmiş kişi psikolojik açıdan da zarara uğramıştır fakat bu sorun ilaç tedavisiyle geçecek bir sorun değildir.Tabii doktor tedavisi her zaman önerilir büyü büyü bozma yöntemleriyle yok edilip kişi eski normal haline dönse de psikolojik yansımaları kalmış olabilir. Büyü yapılan kişi çok sinirli olur önceki günlerde belkide son derece yumuşak başlı olan kişi birden sert,aksi en ufak şeylere aniden sinirlenen bir kişiliğe bürünür.Bağırmak çağırmak ve çığlık atmak büyülenmenin belirtilerindendir. Bazen de tam aksine büyülenen kişi sessiz bir kişiliğe bürünür ,son derece hareketli ,cıvıl cıvıl ,neşe dolu ,hayata bağlı bir insanken içine kapanık ,konuşmayan, hayata küsmüş bir kişilik ortaya çıkar. Büyü yapılan kişinin ekonomik durumu da psikolojik sıkıntıları nedeniyle bozulur.Büyülenen kişi işe gitmek istemez içine kapanır.İşe gidecek kadar iyi durumda olsa da iş yerinde sinirli ve hırçın davranışlarıyla iş yeri düzenini bozar işten çıkarılır.İş yeri büyülenenin ise bu seferde yanında çalışanlar varsa bu günden güne daha çok hırçınlaşan öfkeli işverenin yanında durmaktansa işlerinden ayrılmayı tercih ederler. Büyülenenlerin önemli belirtilerinden biride sudan uzak durmaktır .Bu kişiler el yüz yıkamaktan ve banyo yapmaktan vazgeçerler sudan temizlikten hoşlanmamaya başlarlar.Evleri odaları darmadağınık ve pis olmaya başlar odalarında temizlik yapılmasını istemezler.Deniz mevsiminde denizden çıkmayan yüzmeyi çok seven bir kişi büyülense denize girmekten nefret etmeye başlar.Büyülenen kimselerdeki bu su fobisinin nedeni büyücülere büyü yaparken yardım eden kötü varlıklar ve kötü cinlerin temizlikten ve özellikle akar sudan hiç hoşlanmamalarındandır.Her gün yolu akar su üzerinden geçen kişilere çok büyük büyüler haricinde büyü tutmaz bu büyü ile ilgilenenlerin bildiği bir gerçektir. Çünkü akar sular kişinin üzerindeki kötü enerjileri mıknatıs gibi çekerek götürmektedir.

INTERCEPTOR

Banlı Kullanıcı
İş
i n t e r c e p t o r
Selam Yesil, sunu bir gözden gecirmek gerek hangi nedenden dolayi sana kim büyü yapmis olabilir. Eger gercekten büyü varsa yapaninda yaptiraninda bacagini kirmak mümkün allahin iziniyle eger bunlara gerektigi cezayi vermesiniz ve sinirlarini göstermezseniz bu parazitler terbiyesizliklerine devam ederler. Hareket etme kabiliyetlerini düsürerek ve ayni zamanda cinleri ve büyücüyü izole ederek bunlari ait olduklari yerlere postalamak mümkündür. Sendeki basit ama ayni zamanda basina cok büyük isler acan bir enerji vampirine yani bir parazite benziyor. Daha detayli anlat bakayim sendeki problemi. CREEPAnin üste bulunan mesajindaki belirtiler sende mevcut mu?

mavilim

Kayıtlı Üye
5 yıl önce evimizden mutkak bölümünde muskalar bulduk 4 adet.ben o dönemler gerçekten çok kötüydüm herkesle kavga ediyodum ailemle çok kötüydü ilişkileirm.sonra tabi bir hocaya götürdük onları bozduğunu söledi.suya attık bizde onları.ama aradan geçen 4 yılda benim hayatım kötünün kötüsü oldu.saçma sapan bi insan oldum.hiç bi istediğim olmadı hep yarım kaldı.ne uğraşlar verdim neler neler yaptım ve hala uğraşıyorum güzel günler için ama olmuyor...yinede inancım var.birgün mutlu olacağıma.eğer benim hayatım gerçekten bu büyüler yüzünden mahvolduysa bunları yapanların ne burda nede ahirette asla affetmeyeceğim.çünkü çok zor günler ve acılar yaşadım.allah böyle insanlara fırsat vermesin.hepimizi korusun.amin.

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Allah kolaylik versin sevgili mavilim.Merak etme zaman icinde gecer,asarsin ve birseyin kalmaz.Yesil cingene ? Seni bir yerden taniyor gibiyim,pinochio senmisin?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Allah kolaylik versin sevgili mavilim.Merak etme zaman icinde gecer,asarsin ve birseyin kalmaz.Yesil cingene ? Seni bir yerden taniyor gibiyim,pinochio senmisin?

Hayır ben yeni üyeyim buraya. Dün akşam google da birşeyler ararken bu siteye girdim :)

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Buldum ama bambaşka konular dikkatimi çekti ve üye oldum

Cinlerden yana rahatsiz edildigini mi düsünüyorsun yesil ?

PS:picalus mesajini düzel istersen,böylece ne demek istedigini daha kolay anlayabiliriz.

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Anliyorum simdi iyisin yani?Bu mesajda sana ait oldugu icin soruyorum,belki unutmusundur.
Sevgili INTERCEPTOR
Evet bende belitilerden neredeyse çoğu doğru. Yalnız temizliği severim beden temizliğime çok önem veririm fakat odamı temizlemeye enerjm yok. Önceden böyle değildi fakat birkaç senedir artık olmuyor. Bana büyü yaptığını düşündüğüm kimse yok fakat düşmanlarım var. Böyle şeylerle uğraşanlar da var. Beni çekemeyen kendine göre ilim bilen bir kadın da var. Gerçi yıllardır onunla da görüşmüyorum. Bir de bu konu var kimseyi görmek istemiyorum. Çok istiyorum insanlarla görüşmeyi oturup kalkmayı fakat sonradan vazgeçiyorum. Çok istediğim biriyle de görüşmeye giderken daha yolda istememeye başlıyorum. Çok garip şeyler. Kendimi tanıyamıyorum resmen. Daha bir sürü şey var ama aklıma şimdilik bunlar geldi. Yalnız, bende büyü olup olmadığını bazen fırsatım olduğunda denk geldiğinde fal, tarot benzeri işlerle uğraşanlar yok diye yorumluyorlar. Geçenler de de bir medyuma gittim kadın kağıda çizerek soru sordurarak bakıyordu o da yok dedi... Bilmiyorum. Çünkü ortada sebep yokken delirecek gibi çöküyorum. Belki psikolojiktir diye düşünüyorum ama bilmiyorum. Bir de odamda asılı ahşaptan yapılma bir çıngırak var o da geceleri tak tak ses çıkarıyor ama sallanmıyor hiç. Bazen de yanımda biri var sanıyorum ürperiyorum.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Anliyorum simdi iyisin yani?
Hayır hiç iyi değilim.. Her şeyim ters gidiyor her işim yarım kalıyor. Hayat düzenim mahvoldu. 28 yaşıma geldim okulumu bile bitiremedim daha.. Üzerime bir tembellik uyuşukluk geldi.. Çok uyuyorum. Çok sinirli olmaya başladım, Kimseyi görmek istemiyorum .

Evet işte o mesaj da bana ait. O kadar karışık ki herşey, ipin ucunu komple kaçırdım.. Artık etrafımdakiler bana "sen günlük yaşıyorsun" demeye başladılar. Korkunç.

Rahatsız edilmekten kastınız görünmekse böyle birşey yok bedensel olarak bir temas yok ondan bahsetmiştim. Çocukken vardı ama, bir kaç kez olmuştu.

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Iyi o zaman! Korkunc olan senin ruh halindir! Bakalim nereye kadar dostum..Allah büyüktür!
Seytani gördügün her an sana Allahi hatirlatacaktir. Dinden uzaklasmisin baya, istersen bir süre ser islerden uzak dur. Hayat karanlik degildir karanlik olan sadece senin olaylara yönelik bakis acin. Bu kadar kolay teslim olma..mücadele et ayakta durmaya calis. Yaptigin her iyiligin karsiligini mutlaka bir sekilde göreceksindir ama yaptigin kötülügün karsiliginida elbete göreceksin. Sorumluluklarindan kacamasin.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Iyi o zaman! Korkunc olan senin ruh halindir!
Yani ben kendim mi yapıyorum bunu mu demek istediniz? Ben bunları burada anlatırken düşündüm ki, burada bu işleri iyi bilen insanlar var ve belki bana bir fikir verebilirler. Kızmanıza şaşırdım ama, teşekkür ederim cevaplar için de.

Iyi o zaman! Korkunc olan senin ruh halindir!Bakalim nereye kadar dostum..Allah büyüktür!
Seytani gördügün her an sana Allahi hatirlatacaktir.Dinden uzaklasmisin baya,istersen bir süre ser islerden uzak dur.Hayat karanlik degildir karanlik olan sadece senin olaylara yönelik bakisacin.Bu kadar kolay teslim olma..mücadele et ayakta durmaya calis.Yaptigin her iyiligin karsiligini mutlaka bir sekilde göreceksindir ama yaptigin Kötülügün karsiliginida elbete göreceksin.Sorumluluklarindan kacamasin.

Bakın insana kötülüğüyle değil iyiliğiyle anılan biriyim ben. Hem siz nerden biliyorsunuz nerden tanıyorsunuz beni de bana karşı bu şekilde suçlama yapabiliyorsunuz anlamıyorum. Ben işlerim ters gidiyor diyorum siz tutmuş şerle uğraşma diyosunuz! Hayırdır ya?

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Bakın insana kötülüğüyle değil iyiliğiyle anılan biriyim ben. Hem siz nerden biliyorsunuz nerden tanıyorsunuz beni de bana karşı bu şekilde suçlama yapabiliyorsunuz anlamıyorum. Ben işlerim ters gidiyor diyorum siz tutmuş şerle uğraşma diyosunuz! hayırdır ya?

Bunu birakta o insanlar söylesin. Simdi yesil kardesim ben seni tanimiyorum ama sen kendini bir sekilde tanitmaya basardin. Bana resmen yalan söylediniz beni yaniltarak kandirmak istediniz.Her insan kendi kaderinden sorumludur bana göre ama bazi özel durumlarda insan yanlis yönlendirilir. Ben size bir soru soruyorum kardesim sen cinlerden yana rahatsiz ediliyor musun diye sende bana iste o olay cocuklugumdaydi diyorsun ve iki saniyede tavir degistiriyorsun ve buda yetmiyormus gibi bana burda kendini met ediyorsun. Size nasil yardimci olayim o zaman?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bunu birakta o insanlar söylesin.Simdi yesil kardesim ben seni tanimiyorum ama sen kendini bir sekilde tanitmaya basardin.Bana resmen yalan söylediniz beni yaniltarak kandirmak istediniz.Her insan kendi kaderinden sorumludur bana göre ama bazi özel durumlarda insan yanlis yönlendirilir.Ben size bir soru soruyorum kardesim sen cinlerden yana rahatsiz ediliyormusun diye sende bana iste o olay cocuklugumdadi diyorsun ve iki saniyede tavir degistiriyorsun ve buda yetmiyormus gibi bana burda kendini met ediyorsun.Size nasil yardimci olayim o zaman?
Evet bunu o insanlar söylüyorlar zaten bir yanlışlık yok. Rahatsız edilmek derken temastan bahsediyorsanız çocukken olmuştu fakat bir temas yok. Rahatsız edildiğimi bu yüzden düşünmüyorum. Yani siz de biraz dikkatli okursanız yazdıklarımı kimseye yalan söylemediğimi anlarsınız. Ne yani işim yok da olmayan şeylerden mi bahsediyorum? Siz biraz daha dikkatli olun bana kalırsa iyi okuyun yazdıklarımı.. Cinlerden yana rahatsız edilsem zaten derim ki bana görünüp beni rahatsız ediyorlar ne yapıcam derim. Büyüden şüpheleniyorum demem değil mi? Bana bilip bilmeden hakaret ediyorsunuz!

Karabey

Banlı Kullanıcı
Hayatımızda giden bütün terslikleri yada şanssızlıkları büyüye bağlamak doğru değil ama büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız en belirgin şikayetleri devamlı uyku hali, halsizlik ve sersemlik, ani duygu değişiklikleri, olaylara ( sevinçli yada üzücü ) aşırı tepkidir.İlminin uzmanı olan kişiler büyü olup olmadığına bakar, büyü varsa bozulmalıdır.Büyü yapılmış birine bir faydası olmaz ama Ayetel Kürsi duasını üzerinde taşıyana büyü işlemez.Yeni katılan arkadaşlarımızın bilgisi olsun.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Hayatımızda giden bütün terslikleri yada şanssızlıkları büyüye bağlamak doğru değil ama büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız en belirgin şikayetleri devamlı uyku hali, halsizlik ve sersemlik, ani duygu değişiklikleri, olaylara ( sevinçli yada üzücü ) aşırı tepkidir.İlminin uzmanı olan kişiler büyü olup olmadığına bakar, büyü varsa bozulmalıdır.Büyü yapılmış birine bir faydası olmaz ama Ayetel Kürsi duasını üzerinde taşıyana büyü işlemez.Yeni katılan arkadaşlarımızın bilgisi olsun.
Çok teşekkürler :) Ayetel Kürsi duasını her fırsatta okurum, evden çıkarken de her gün okurum yatarken de fakat üzerimde taşımak hiç aklıma gelmemişti. Tekrar teşekkürler :)

nora22

Kayıtlı Üye
İş
matematikci
bize de cok büyü yapildi.bi keresinde mutfakta muslugun vanasinin arkasinda bi ipe baglanmis bes toplu igne bulduk.ve biz bes kisilik bi aileyiz.evde olmucak seyler yüzünden hep sorunlar cikiyordu.ve simdi bütün aile dagildik.hicbirimizde huzurlu degiliz.

inci**

Kayıtlı Üye
mrb.ayak yanması takip ediliyormuş hissi rüyamda gördüğüm bazı kötü şeyler var.aynen arkadaşların dediği gibi bende yaşadığım şeylerle bağlantı kurarak bunun psikolojik durumumdan kaynaklı olduğunu düşündüm.çok severek evlenmiştim ama eşim evlendikten sonra birden bire ani bir dönüş yaptı ve küçük büyük herşeyde saldırmaya başladı.acaba büyümü var diyerek güvendiğim birine gittim ve gerçekten büyünü varlığından bahsetti.bizde açtırdık ama hiçbir değişiklik olmadı.ve en sonunda ayrıldık.hatırlıyorumda uyumaya çalıştığımada beni boğduklarını hissederdim.şimdi bu belirti yok ama kendini bazen tanıyammama durumu var sizce büyü olabilirmi.:oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...