Mezardaki Tılsımlı Define

webmanx

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar,Yıllar önce Mehmet adında bir adam rüyasında bir mağara da eski bir mezarın içinde definenin olduğunu görmüş,definenin nerede olduğunu ve güçlü bir tılsım ile korunduğunu söylemişler.Rüya Mehmet'in aklından hiç çıkmıyormuş.Rüyasını kardeşine anlatmış.Kardeşi de hadi gidip alalım demiş.Adam ise hayır,rüyamda tılsımlı olduğunu söylediler demiş.Kardeşide o zaman Ali hocanın yanına gidelim o bize bir yol gösterir demiş.İki kardeş birlikte Ali hocanın yanına gitmişler ve Mehmet rüyasını olduğu gibi anlatmış.Hoca ise biraz düşünmüş birşeyler okuduktan sonra Definenin cinler tarafından korunduğunu ve oradan çıkarmasının çok zor olduğunu söylemiş.Mehmet ise hocam mutlaka defineyi çıkarmalıyız sana da pay veririz demiş.Hoca da tamam bir deneyelim ben hazırlığımı yapayım birkaç muska felan hazırlayayım yarın sabaha karşı o mağarada ki mezarlığa gideriz demiş.Sabah uzun bir yol yürüdükten sonra mağarada ki mezarlığa varmışlar.Hoca sakın içeri de hiç konuşmayacaksınız yoksa yazdığım tılsımlar bozulur demiş.Sadece ben ayetlerden okuyacağım demiş Mağaradan içeri girmişler birden bir çığlık sesi kopmuş.Hoca el işareti ile tamam sakin olun korkmayın demiş ve okumaya başlamış.O sıra da bir ses gelmiş okuma,okuma diye.Hoca el işareti ile kazın demiş.Sonra iki kardeş mezarlığı eşmeye başlamışlar.Sonra şiddetli bir rüzgar esmeye başlamış.Hoca okudukca rüzgar dinmeye başlamış ve durmuş.Bu sefer de Eşdikleri yerler tekrar dan geri kapanıyormuş.Hoca yine el işareti ile siz kazmaya devam edin demiş.Mehmet ve kardeşi korkarak kazmaya devam etmişler.Hoca da başka bir tılsım yazıp mezarın başına koymuş.Mezarı en son açmayı başarmışlar.Orada yatan ölünün iskeleti üzerinde ve yan tarafında Altınlar varmış.Hepsini alıp bir torbaya doldurmuşlar.Mehmet altın dolu torbayı sırtına almış ve tam mağaradan çıkmaya az kalmış.Birden Mehmet ah tamam işte başardık diye bağırınca Mehmet orada bayılmış ve hoca Mehmeti hemen kucaklamış kardeşide altın dolu torbayı alırken bir uğultu kopmuş ve torba olduğu yerde parçalanmış ve altınlar bir kül yığınına dönüşmüş.Sonra Ali hoca çabuk çıkalım yoksa biz buradan sağ çıkamayız demiş ve hemen mağaradan çıkmışlar köye dönmüşler.Mehmetin rahatsızlığı devam ediyormuş.Kardeşide abi neden hocanın sözünü dinlemedin,niye konuştun.Konuşmasaydın bak şimdi altınlar bizimdi demiş.Ali hoca da Mehmet'i okuyarak biraz rahatlatmış.Aradan kırk gün geçmiş ve Mehmet vefat etmiş.Ali hoca,Mehmet orada konuştuğu için ve oradaki olanlardan çok etkilendi o yüzden vefat etti demiş.Ama bu olanlara çok üzülmüşler.
Evet arkadaşlar buna benzer ibretlik olaylar yaşanabiliyor.Gerçekten çok üzücü bir durum. ALLAH'tan her zaman her şeyin hayırlısını istemiliyiz.Cenabı ALLAH isteklerimizi verecektir.İnşallah

ALLAH'ım bizleri, haramdan fakir, helalden zengin etsin.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Hikayelerin sanki yazılı değil de sözle anlatılmış tadında. O yüzden çok beğeniyorum. Paylaşımların için teşekkür ederim :)

repece

Kayıtlı Üye
Vay vay ölen zenginmiş bayağı demekki ancak bir çuval mı götürebilmiş o da iyi.Güzel hikayeydi.

damned

Kayıtlı Üye
Etrafta bu tarz hikayelerden bol bir şey yok hatta bizim memlekette bile anlatır dururlar ama ben mabet yöneticilerinden duymadığım herhangi bir şeye inanmıyorum artık. Burada doğru bildiğim çok fazla yanlış olduğunu öğrendim okudukça. Gerçekten de cinlerin altına karşı özel bir düşkünlüğü var mı? Veya büyü, tılsım yoluyla koruyucu olarak görevlendirilebilirler mi?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Etrafta bu tarz hikayelerden bol bir şey yok hatta bizim memlekette bile anlatır dururlar ama ben mabet yöneticilerinden duymadığım herhangi bir şeye inanmıyorum artık. Burada doğru bildiğim çok fazla yanlış olduğunu öğrendim okudukça. Gerçekten de cinlerin altına karşı özel bir düşkünlüğü var mı? Veya büyü, tılsım yoluyla koruyucu olarak görevlendirilebilirler mi?
Kesinlikle evet. Muhteşem ustalıkla yapılan yüz yıllardır süren sanat eseri denebilecek majikal çalışmalar var. Varlıklar hem görevlendirilebilir hem de kendiliğinden sahiplenen bazı varlık türleri ve/veya kabileleri de vardır. İnanılmaz derecede tehlikeli ve sert olabilirler.

Luccinda

Kayıtlı Üye
Kesinlikle evet. Muhteşem ustalıkla yapılan yüz yıllardır süren sanat eseri denebilecek majikal çalışmalar var. Varlıklar hem görevlendirilebilir hem de kendiliğinden sahiplenen bazı varlık türleri ve/veya kabileleri de vardır. İnanılmaz derecede tehlikeli ve sert olabilirler.

Ben çok merak ediyorum syn chillout görevlendirilenler dışında kendi kendine sahiplenen varlıkların neişine yarıyor, altın gömü define türüşeyler.

damned

Kayıtlı Üye
Ben çok merak ediyorum syn chillout görevlendirilenler dışında kendi kendine sahiplenen varlıkların neişine yarıyor, altın gömü define türüşeyler.

Ben bu konuyu biraz araştırdım. Bazı kaynaklarda yazdığına göre altından enerji alıyorlarmış. Yöneticiler daha doğrusunu bilir tabi benim bulabildiğim bu.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master

Ben bu konuyu biraz araştırdım. Bazı kaynaklarda yazdığına göre altından enerji alıyorlarmış. Yöneticiler daha doğrusunu bilir tabi benim bulabildiğim bu.

Define cinleri/varlıkları diyoruz genel olarak bunlara. Sadece define değil, toprak altında gömülü belli bir enerjiye sahip bir çok şeyi sahiplenebiliyorlar. Toprak altındaki definelerin genelinde de büyü, niyet veya benzeri enerji yükleri bulunuyor. Bazı metallerin enerjilerine çekilen varlıklar elbette var ancak sadece altının enerjisi değil bu define varlıklarını çeken. Yoksa bütün altın madenleri bu varlıklar tarafından korunurdu. Özellik ve farklılıklardan dolayı, sadece belli metallere, sadece definelere, sadece belli taşlara ve sadece belli minerallere ilgi duyan varlıklar da ayrı ayrıdır. Görevlendirme dışında define sahiplenen varlıklarla anlaşma genel olarak mümkün olmayabilir. Bu sebeple yine genel olarak dualar ve/veya varlıklarla karşı tedbir almak gerekir.

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar sn chillout , şu an yaşadığım bahçenin tarihi mezarlık olduğuğunu öğrenmiştim,kırık mermer mezar taşı bulmuştum bir ara düz olduğu için evimin giriş kapısının önüne yerleştirmiştim ,bir zararı olurmu,kırık taş bulduğum için açılmış mezarlar var demekki,
Dualardan ve varlıklara karşı tedbirden bahsetmişsiniz ,hangi duaları okumamız gerek.

Sevgiler.