Uzaylı'nın bir kadını kaçırma anı ! Fotoğrafın sahte olmadığı belgelendi:)

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Uzaylının bir kadını kaçırma anı fotoğraflandı
alien_abductiona.jpg

Uyurken dikkatli olun :)

Amerika'nın New Mexico eyaletinde inanılmaz bir olay yaşandı. Bir uzaylı amatör kameraya bir kadını kaçırırken yakalandı. Kız arkadaşı Jenna Hawser ile yaşayan Jeff Norris gece görüşlü kamerası ile uzaylıyı böyle görüntüledi.

Norris uyurken uzaylı ile karşılaştığını hemen panik halinde kamerasına davrandığını söylerken uzaylının başta dostça davrandığını ancak deklanşöre basmasıyla birlikte kaçtığını söyledi. Norris kız arkadaşından üç gündür haber alamadığını söyledi.

Not : görüntü gece kamerasıyla çekilmiş, ingilizce sitede şöyle diyordu görüntüyü çeken kaçırlan kadının sevgilisi jeff norris; olay anında uyuyorlarmış sonra yatağın başında onu görmüşler buz gibi soğuk duruyordu diyor norris.sevgilisininin kaçırıldığını görüp uzaylıya yaklaşmaya,onu engellemeye çalışmış ama bir çeşit koruma kalkanı sayesinde ona yaklaşamıyormuş.sonra yanında kamerasını görüp fotoğrafını çekmiş bu anın ve uzaylı o esnada panikleyip kaçmış kadınla birlikte.sonra çekilen fotoğrafların analizi yapılmış yetkililerce gelişmiş labaratuarlarda ve kesinlikle sahte olmadığı kayıtlara geçmiş.Kaçırılma olaylarının ilk resmi belgesi olduğu belirtilmiş okuduğum sitede.
Ardından ufoloji uzmanı
Dr. John Malley in yorumları var. Bu varlık tipinin planet zeeba dan geldiğini söylüyor ve 2015 aralık ayına kadar gelmeye devam edeceklermiş.Sonra aniden kasım ayında dünya ya ulaşacak uzaylılardan bahsetmiş o kısmı tam olarak anlatmamış ama aynı varlık tiplerinden mi yoksa başka çeşit bir uzaylıdan mı(planet gootan dan bahsediyor) bahsetmiş orası mulak. Ayrıca kötü niyetli olabileceklerini dünyayı istila niyetleri için ön hazırlık olabileceğinden bahsetmiş.

Alıntı

valentina

Kayıtlı Üye
amcada iyi poz vermiş bu arada :):) ayy uzaylıdan cok korktum ne zaman korksam gece görüşlü kameramı almak gelir aklıma :)

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Uzaylıların varlığına inanıyorum ama bu fotoğrafa inanmadım .. :)

repece

Kayıtlı Üye
Fotoğrafa poz verecek uzaylı, yanına yaklaşılmasınada müsade ederdi muhtemel.Uzaylı diye birşeye inanmıyorum.

mecra

Kayıtlı Üye
Neden boyle olaylar surekli Amerika'da cereyan ediyor acaba?

ExcLusive

Kayıtlı Üye
Neden boyle olaylar surekli Amerika'da cereyan ediyor acaba?

Amerika insanı, insan nedir pek bilemediği için, dünyanın geri kalanını tanımadığı için, birbirlerine fazla anlam vermedikleri için; dünya dışı varlıklara sarmış durumda. Dolayısıyla sahtede olsa bu tarz haberler genelde o kısımdan çıkıyor. İnsanları fantastik olan herşeye aç :)

kartal_murat

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir seneryo yazmışlar. Beğendim. . Ama o uzaylı kıyafeti yakışmamış. Başka kıyafetlerle tekrar yazmalılar bu olayı. Hiç İnandırıcı durmuyor :))

janet

Kayıtlı Üye
Resim sahte olmayabilir, ama uzaylı için aynı şey geçerli mi bilemedim :D Universal tv de bir belgesel var "Paranormal activity", bir grup dünyanın her yerinde paranormal olayları araştırıyorlar. Ve tabi % 98 kurgu olduğu meydana çıkıyor. Çok güzel, kablo tv olanların seyretmesini öneririm. Akşamları 19 da yayınlanıyor, arada gündüzleri tekrarını da veriyorlar.

Bende sık sık resim çektiğim için fotoğraf kamerası hep meydanda ve elimin altında, yani uzaylı amcam bize gelse acayip resimler koyarım buraya :p

focus

Kayıtlı Üye
uzaylılar seçici diyordum bana kızdılar.
beni de götürün faturalardan vb.. ödemelerden daha birçok şeyden kurtulurum. :)
bu nedir yahu?

uzaylı hanimiş bakiiim,
beni de götürün,
yada şu acayip güçlerim falan olsun,
ozaman neler yaparım hayal ötesi olurdu vallahi.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Aynen öyle. Düşünüyorum da. Amerika'da bununla alakalı gizli bir üs kuruldu. Nevada'da bir çok araştırma yapılıyor bu konuda. Isteyen istediğini alır da... Nedense "sadece" Amerika'da bu tür vakalar oluyor. Uzaylı diye bir varlık olduğuna inanmıyorum. Elbette farklı varlıklar vardır ama böyle bir türün olduğuna inanasım gelmiyor. Ayrıca arkadaşımız da yazmış. Kameraya davranmak diye. Gerçekten güldüm. Kaçmaya başlayan bir uzaylı "kardeşimizin" tüm hali ortada nedense. Çok ilginç. Öğlen oldu ama yine de güldüm.

demonic

Kayıtlı Üye
Panik anında kameraya davranmak...hmm ilginç...

hozbay

Kayıtlı Üye
Amerika insanı, insan nedir pek bilemediği için, dünyanın geri kalanını tanımadığı için, birbirlerine fazla anlam vermedikleri için; dünya dışı varlıklara sarmış durumda. Dolayısıyla sahtede olsa bu tarz haberler genelde o kısımdan çıkıyor. İnsanları fantastik olan herşeye aç :)

Amerikaya gittinkzmi ?

ExcLusive

Kayıtlı Üye
Amerikaya gittinkzmi ?

Hayır Amerika'ya gitmedim. Fakat bunu anlamam için orda bulunmama gerek yok. Basın & Medya, kitaplar, yazılar, tanımlar, tarih, duyduklarımız, TV dizi & film ve programları ve bize anlatılanlar, bütün bunlar bana Amerikanın dünyanın geri kalan kısmına değer vermediğini sadece kendi vatandaşını bildiğini, saygı & sevgi varsada kendilerine has olduğunu, insanlarının doğa üstü olay ve varlıklara aşırı meraklı olduğunu, her ne kadar realist kesimde olsa halk arasında yaşanan bir takım olayları doğa üstü şeylere bağladıklarını, din ve mezheplerinin bizim ülkemizinkinden daha geniş olduğunu, uzaya yoğun ilgi ve merak gösterdiklerini, araştırmalar yaptıklarını, uzaylılara inandıklarını ve bu tarz olaylara & güçlere aç olduklarını biliyorum. Sözümüde buna dayanarak söyledim :)

Öyle olmasa bile dünyanın geri kalan kısmına gösterilen profil budur. Bu bile yeterlidir bu tarz olayların sürekli oradan ceryan etmesine veya öyle gösterilmesine.

nixie

Kayıtlı Üye
Doğruluğunu kanıtlarlar bir şekilde amaç da zaten varlıklarını insanlara kanıtlamak . Mavi ışın projesinin hayata geçmesinde bir piyon .

ruhname

Kayıtlı Üye
uzaylılar daha çok cinlere benziyor ozaman ...

Saphire.

Kayıtlı Üye
Resimdeki uzaylı yıllardır bize tasvir edilen biçimde, kafasının üst kısmı ve gözleri büyük, parmakları uzun, vücutları ince.. Nasıl oldu da insanoğlu hiç görmediği canlıları bu kadar iyi tasvir etti anlayamıyorum. Bir diğer nokta da neden hep Amerika? Bu dünyada sadece Amerika mı var? Bana uydurma gibi geldi. Madem inandırıcı olmak istiyorlar en azından başka bir ülke seçsinler.

Paylaşım için teşekkürler. :)

airmag

Kayıtlı Üye
Bir teoriye göre illuminati destekli bazı kuruluşlar ısrarla yıllardır insanları uzaylıların var olduğuna ve UFO'ların sürekli olarak dünyamızı ziyaret ettiği gerçeğine inandırmak istiyorlar. Bunu destekleyen bir başka görüşe göre de ahir zamanda cinlerin aşikare olarak insanlara uzaylı kimliği ile görünecek olmalarıymış. Benim şahsi fikrim UFO diye bir şeyin olmadığıdır... Buradaki haber ve resim ise zaten direkman facia, düpedüz çocuk kandırmaca.

unutulan6

Kayıtlı Üye
yani düşününce şu koca evrende tek olmamız zaten imkansız yani yaşayan çok varlık var ismi ister uzaylı olsun ister başka bişey hiç farketmez ama tek değiliz o kesin ama bu resim yalan yani