Karnındaki izler ne ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

snm35

Kayıtlı Üye
19 yaşındaki kız olan yeğenim bundan 1.5 sene önce gece yatarken üzerinde bir ağırlık hissediyor rahatsız oluyor ve sabah duş almaya girdiğinde göbek deliğinin hemen yanında karnında tırnak izleri görüyor.Bana o izleri ilk gösterdiğinde Y harfine benzeyen bir harf ve çizikler vardı,sonrasında o harf kalp şeklini almış yani aradan aylar geçtikten sonra bana gösterdiğinde.Bu arada cildiyeye falan gidiyor doktor ne oldugunu anlamıyor.Hocaya götürmüşler okutmuşlar falan dua okununca bu izler kızarıyor bende buna şahit oldum kızın yanında dua okununca o izler kızarıyo ve acı hissediyor. Musallat olmuşlar falan deniliyor bu konuda bilgisi olan yorum yapacak olan varsa ne yapılabilir en azından yardımcı oluruz.

eXtreme

Kayıtlı Üye
Ayete-l KÜRSÜ Nas felak oku.. Ayete-l Kürsü çemberi var sanırsam işe yarıyomuş ben şu anda çemberdeyim korkularımı anca öyle yeniyorum.

Amele

Kayıtlı Üye
Star ruby ritüeli işe yarayabilir , yada buna benzer defetme ritüelleri yada ayetel kürsi çemberi , muska yada majikal çemberler işe yarayabilir

denizzz35

Kayıtlı Üye
benim arkadaşıma da olmuş bu göğüslerinde tırnak izleri belirmiş.ama geçmiş sonra.bir sorayım ona yarın özel bir şey yapmış mı geçmesi için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...