Cin,Şeytan ve diğer varlıkları meraklılarına ve adı geçtiğinde korkanlara..

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Ben bu forumda 2-3 defa yardım konusu açtım ve şunun farkına vardım benim yardım istediğim bir çok kişi benden çok yardıma ihtiyaçları var.Şeytan,Cin çağırma duaları ile başarıyı aramayın hem annem de hem babamda cin olduğu halde ben bir faydasını göremedim.''Kuran sesinden korkuyorum''Başlıklı konumun tüm sayfalarını okuyun neler yaşadığımı görürsünüz.Cin çağırma çarpılırsın,Şeytan çağırma günah vs..Cin çağırıp çarpılanla ne ben karşılaştım nede karşılan birisini tanıyorum.Şu olur musallat altındadırlar ama her cin kelimesini kullanan da musallat altında olmaz bu da ayrı bir konu.Bakın size bir cin örneği veriyim.

Olay denizli de geçiyor anlatıldı bende dinledim bir çok kez.

Bir adam bir gün yüzme havuzuna gidiyor gece sabaha karşı.Ama bu her gün gider ve sabaha kadarda o havuzda yüzer.Bir gün tam havuzdan çıkacak kurulanırken arkasından gelen sesi duymuş ve arkasına bakar bakmaz tek gördüğü çok büyük 2 tane yeşil bir ayak ve koşka koşa oradan çıkıyor başkalarına anlatıyor inananlar ve gülenler oluyor şuan sizin tepkiniz de olduğu gibi.

Bir başka olayı anlatiyim.Bir adam var bahçe işlerinde çalışıyor atlar için saman vs.. topluyor düzene koyuyor normalde 10 kişinin mesela 2 saatte yapacağı işi o kimse olmadığı zaman tek başına 2 dk de yapıyor kendisi yakın birisinde yaptığı açıklama da cinlere yaptırdığını anlatıyor bu ne kadar doğru bilmiyorum..

Buna benzer bildiğim onlarca ve bilmediğim binlerce hikaye vardır.Birisi tuvalette çarpılmış der diğeri uykusunda.Doktora gider psikolojik bir durum der hocaya gider allahın takdiri der.Bir diğer hoca buna cinler musallat olmuş.

Bizim toplumumuz herşeye inanmaya ve herşey de bilmişliğe çok meraklıdır.O böyle yapılır onu yapmaman gerek ya bırakın da herkes ne istediğini yapsın.Siz bu forumda şu duayı okuma günah dediğiniz de o kişi günahmış be okumiyim diyip vaz mı geçiyor ? Yok öyle bir dünya çağırsın ve sonucu kendisi görsün.Ben çok denedim suya davet kulak daveti bilmem ne daveti hiç biri işe yaramaz he şu var eğer ki onlar bir işe yarasaydı ne ben şuan burda bunları yazarak zaman harcıyor olurdum yada herşeyi bilip yorum yapan arkadaşlar burda öğüt veriyor olurlardı.

Cinler kesinlikle varlar isimleri cin olmasın biz cin olarak bilelim o varlıklar varlar.Kuran da yada incil de tevrat da yada başka yerde yazılsın isimleri yada bilinmeyen bir yerde yazılsın anlatılsın.Kişi ateist olsun put perest olsun müslüman olsun hristiyan yada başka bir din hiç fark etmez bir ateist allahın olduğunu inkar eder ama benle bir kaç saat sonra konuşmasında allah dan af diler.Onların olduğunu her şekilde ispatlarım yeter ki akli dengesi yerinde olsun.

Size kısaca kendimle ilgili örnekler veriyim.

İlk odada play station oynarken gördüğüm kapının yanında ki uzun beyaz çarşaflı sakallı dedeydi.

Ben allahın olduğuna inanmazdım her gece varsada küfreder söver uyurdum.İlk gördüğüm onla ilgili rüya bir mezardı gök yüzünde her yerde bulut var ama sanki bir oda gibi duvar yok asılmış süslenmiş çiçekler tam orada mezar taşı çiçeklerle kaplı.Uyandım ve kendi kendime o mezarda yatanın allah olduğunu söyledim buna kabullendim.

2. gördüğüm rüya hz.isa dı çarmağa gerilmiş ti ve önünde diz çöküyordum sadece ben vardım kanlar akıyordu.Uyandım ve sadece şaşırmıştım.

3.Gördüğüm rüya ben annemle babamın cin çağırdığı odada yatıyormuşum hiç eşya yok yerde boy minderlerinde.Rüyamın içinde uyanıyorum pencereden dışarıya bakıyorum ve yeşil bir şey arka taraftaki arkadaşımın evinin balkon demirinin dışında elleriyle tutunuyor ve birden yanıma geliyor annelmle konuşmaya başlıyor.

4.Bir gün cin çağırmayı denedim bir dua buldum dua biter bitmez telefonum çaldı aynı anda annem odama girdi sen napıyosun bu sesler ne diye telefonu açtım yanlış numara dedi kapattı açar açmaz sesimi çıkarmadım ve perdede bir örümcek gördüm ne zaman çağırsam onu hep görüyorum.

5.Bir gece tam uyucakken kapı yavaş yavaş açılmaya başladı.Başımı kaldırdım bağırmaya çalıştım ama sesim çıkmadı.Ayağa kalkabildim kalbim çok hızlı kulağım da annem bağırıyordu cenk bu ses ne diye bir kaç saniye sonra sesim çıktı koşa koşa yanına gittim ve annem uyuyordu.

6. burda artık rüya yok herşey gerçekleşmeye başladı.Ben kendi kendime cinleri araştırdım allahı tevratı incili ateizmi büyük kitaplarını allah var mı yok mu bunun sorularını aklınıza gelemiyecek şeyleri dahi araştırdım.Ne mi buldum ? Hiç bir şey.Eğer bir kişi atesit ise o internetten bulduğu öykülerle hikayelerle dindar olmadığı gibi allahı dahi tanıyamaz.Tamamen kendisi yaşar ve kendisi öğrenir herşeyi.Çünkü kendimden biliyorum şuan burda her ne kadar bana yardım etmek için kuran aç oku diyenler varsa dediklerini yapmadım kendi canım istedi ve kendim araştırdım herkes gibi.

Çok olay var bu 6 tane gibi biliyorum ki hatırlamadıklarım da var bana doğal gelenler ama o kadarına da gerek yok sanırım..
Neyse hikayeme devam ediyim.Artık cinler hayatımdaydı çağıramıyordum göremiyordum ama olduklarını biliyordum kendi kendime sanki onların kardeşiyim kardeşlerim var görmediğim ama yanımda olan.Sanki rüyalar görüyorum ama uyandığım da hatırlayamıyorum küçük küçük belirtiler.Bir yerlere gidiyorum evin içini dışını hatırlıyorum ama bir bilinmezlikle kendimi göremiyorum başkasını göremiyorum sadece görüntü..

Babama cinler bir hocadan bağlanma.Yengeme cin çıkartma muhabbeti varken babam yan odada uyuyor ve birden gülmeye başlıyor küçükken 8-9 yaşlarında o sırada hepsi babama bağlanıyor.Anneme de dedem öldükten sonra her tuvalete girdiğin de duvarda dayımın öldürüp önüne atıldığını görüyordu aslında öyle bir durum yok.Annemin cini şahmeran bu forumda konusu açılan şahmeran.Annem kendisi diyordu bir cin padişahı olduğunu ama artık çağıramadığını.Şahmeran anneme ölülerden haber veriyordu eskiden birisi ölcekse o yöne giderken görüyor ve ardından birisi ölüyordu.Geçen gün balkon da otururken aynı anda karşı evin üstünden geçen beyaz ve siyah bir şey gördük ve sonraki gün o evden birisi öldü bunlar bizim için normal şeyler alıştık artık annem çağıramıyor bir hocaya gittiler ve bağlandı kaç yıl önce o bağlayan hoca öldü ve yerine karısı geçti ve ben de onun yanına gittim annemle işte asıl muhabbet burada..

Gittik ben anlattım kadın her dk biraz daha korkmaya başladı.Sevdim aslında kendisini çünkü olmuyacak şeyleri söylemiyor bana dediği şu oğlum sen onlarla iç içesin sen daha kamilleşmemişsin(doğulu bir teyze)ne ben seni onlardan uzaklaştırabilirim ne de onlar senden uzaklaşır.Sen onları hayatına almışşsın onlarda senden vazgeçmiyor.18 yaşına geldiğin gün rüyanda bir sayfa görüceksin ve onlara hükmediceksin senden güçlüsü olmuycak.

Benim hayalimde canlanan şuydu sanki ben bir ordunun komutanıyım askerlerim var burada sürgündeyim her geçen gün hayalimde canlanıyor yenileri geliyor ama daha zamanı var bu 18 yaş mı yoksa başka birşey mi bilmiyorum.

Deli olduğumu düşündüm ama cenk sesini gece saat 3 de 4 de ben duyarken başkasının da duyması garip değil mi ? Ya çok örnek var kaçını yaziyim kaçını anlatiyim.

Demek istediğim şey şu.Cin mi çağırmak istiyorsunuz ? Çağırın.Şeytan mı çağırmak istiyorsunuz çağırın.Melek mi çağırmak istiyorsunuz ? Çağırın ama onların geleceğini de sanmayın eğer ki hükmedebilecekseniz zaten onları çağırma zahmetinde dahi bulunmazsınız.Bunlar kargo değiller bir dua okuyup gelicek kadar oyuncak ta değiller.Ya gelirse ya gönderemezsem diye kuşku için dede olmayın geldiklerinde korkudan besmele dahi çekiceğinizi sanmıyorum :)

Cinler ve şeytanlar hep burdalar yanımızdalar gözünüzü kapatın ve konuşun içinizden iletişim kurmayı deneyin cevabı o an değil rüyanız da görmek istediğini söyleyin görürseniz zaten burada anlatmazsınız ki izin de verdirmezler.Görmezseniz hiç boşuna dualarla kendinizi kandırmayın her gece denemeye devam edin.

Sizin için 1 saattir bunları yazdım umarım yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermem.

hozbay

Kayıtlı Üye
Bi bitmediniz.sizi kim yolluyor buraya :(

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben yazdığınızın şu kısmına yorum yapacağım.

''Ben çok denedim suya davet kulak daveti bilmem ne daveti hiç biri işe yaramaz he şu var eğer ki onlar bir işe yarasaydı ne ben şuan burda bunları yazarak zaman harcıyor olurdum yada herşeyi bilip yorum yapan arkadaşlar burda öğüt veriyor olurlardı. ''

Forumda en çok online vakit geçiren üyelerden biri benim.
Burada zaman geçirmemiş birşey yapmıyoruz anlamına gelmiyor.

Boşverelim milleti ben kendimden anlatayım.
Ben transta iletişime geçiyorum varlıklarla. Yıllardır bu böyle.

Transa geçmem 30 saniye-1 dakka genellikle.
Bir varlıkla sohbet etmem 10 dakka.
Birşey yapmam ise yarım saat 1 saat diyelim.
Ne etti 1 saat etti. Geriye kaldı 23 saat.

Tabi ki bu sürelerin 6 saat olanları da oldu.
Gün içinde olanları da oldu.

Bir insan acemiyken 1 saatte yoğunlaşır.
Veya çok önemli bir durum varsa günler geçirir.
Özel bir çalışması varsa.

Ustalaştıkça zamanı kısalır insanın.
Bu diğer site üstatlarımız için de öyledir.
20 saat transa geçsem de yapacak iş yok yani o kadar.
10 dakka muhabbetten sonrası sıkıyor.

Su davetini yapsanız bile 1.2.3. seferde uzun sürer.
O varlıkla uzun bir konuşma olurdu.

Ama işin şu kısmında haklısınız.
Bir çıkar ilişkisi, bir yardım edicekleri zaman
ikna etmek işte zaman alabilcek şey budur.
Yani görüşmek kolay, iş yaptırmak zordur.

Bu forumda hem işe gidip,hem ailesine bakıp
hemde bu işi yapan kişiler bile var.

Yani forumda zaman geçiriyoruz diye bizi adamdan saymamak,
bilgisiz görmeniz biraz yanlış oldu.

Annenizde babanızda cin var demişsiniz.
Anneniz babanız o cinlere mi hükmediyor.
Yoksa o cinler annenize babanıza mı hükmediyor.
Biri musallat,biri hocalık gibi bambaşka şeyler.

şumul

Kayıtlı Üye
Burada en fazla hem fikir olduğumuz konu davet , kitaplarda yazan şekliyle değildir. Davet değilde algılamak veya iletişim kurabilmek deyimlerini kullansak daha yerinde olur. Zaten algılarınız işlevsellik kazandığı zaman , gelsinler diye uğraşmayacaksınız , gitisinler diye uğraşacaksınız. Zaten onlar her zaman ve her an bizimleler. Davete ne hacet. Davet dediğiniz şey sadece onları düşünmeniz ve çağırmanızdır. Bu dakika ile değil, saniyelerle ifade edilir. Davetler ancak husisi görevliler için geçerlidir. Ayetel Kürsi, ihlası şerif gibi sûre ve ayetlerin hadim ve huddamlarını çağırmak veya onlarla ünsiyet kurmak için davet veya riyazet yapılır. Yoksa sıradan cin, şeytan , marid. v.s bu gibi mahlukat için davet gerekmez. Onları algılayabildikten ve iletişim kurduktan sonra zaten 24 saat başında biterler. Artık gidin de bir huzur bulayım diye uğraşırsınız, çağırmak için değil.
Bu formda senin aklıyın dahi alamadığı sırlara vakıf olan kişiler olabilir. Sadece bu işin şovunda olmadıkları için geride durmaktadırlar. Bu işte ehil olmayanlarla bu konuları konuşmak veya tartışmak, Kalp kırmaktan veya sonu gelmez münakaşalardan başka bir sonuç getirmez. Ancak belirli bir seviyeye gelen kişilerle bu iş münazara edilir. Yoksa sizi soytarı yerine koymaya çalışırlar. Egolarını tatmin etmek isterler. O yüzden kimseye eğlence olmak niyetinde olmadıkları için, bu kişiler sadece perde arkasında beklemektedirler. Bu konuda hadiseler yazılarak anlatılmaz, icraat ve isbat gerektirir. İcraati algılamakta ancak belirli bir mertebeye gelenler tarafından gerçekleşebilir.

yorgun savascı

Kayıtlı Üye
İş
elektronik güvenlik s. ve iktisat fakültesi
derdınız ne bırakın onlar gayb alemınde mutlu olsunlar bızde sehadet alemınde mutlu olalım ugrasmayınn.......................

AJA

Elit Üye
Tecrübeler konuşuyor..
Ama gerçekten kim tecrübe ve bilgi sahibi kim atıp tutuyor meçhul.
En önemlisi bir davet yaparsınız hayatınıza mal olur bir davet yaparsınız 10 dakikanıza.
Başarılar.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Ya bırak cini şeytanı.Hayata tekrar gelsem cin işleriyle ilgileneceğime,gider para kazanırdım.Sonra da baya bir bilgi sahibi olup insanları kendime çekerdim.

Cinle hiç bir halt yiyemezsin.Her gün farklı farklı pis pis insanlar geliyor.Psikolojin bozulur.Ne pislik insanlar gördüm bir bilsen.Ve cin işi emek ister sabır ister.

O pislik insanların canına okumak istersin ama okuyamazsın.

Eğer Cinlerle uğraşacağım kadar insanlarla uğraşsaydım şu an bir grubun başı olurdum.İstediğimin kalemini kırdırtırdım istediğimi yaşatırdım.

Hepsi hikaye kaç senedir cinlerle uğraşıyorum kaç işe bulaştım.Bir menfaatim olmadı.Ondan dolayı geçeceksin cini şeytanı.Hepsi boş işler.