Babamın bize zulmüne çözüm arıyorum

carsamba

Kayıtlı Üye
babam bize cok eziyet ediyor. beni işten cıkardı evden dısarı cıkarmıyor. içki kumar her yol var onda.sürekli içip içip annemi dövüyor garibiminde sesi soluğu cıkmaz oldu sinir tansiyon ne ararsanız var annemde.gecen gün tansiyonu 30 a cıktı hastaneye zor yetiştirdik beyin kanaması geirmesine an kalmıs. sebebi gene babam kadının kulagındaki küpelere bile göz dikiş içki almak pahasına cekip koparmıs. yalvarırım bize yardım edin. babamı susturacak iyi biri yapacak bişeler istiyorum. nolur

mecra

Kayıtlı Üye
Polise gitmeyi denediniz mi yada dava acmayi?

umraojaan

Kayıtlı Üye
BİR DARLIĞA BİR SIKINTIYA DÜŞEN BU DUAYI OKUMALI

OKUNUŞU:
"Bismillâhir'Rahmanir'Rahim Velâ havle velâ kuvvete illâ
billâhil'Aliyyil'Azıym."

MA'NASI:
"Rahman (Esirgeyen) Rahim (Bağışlayan) Allâh'ın adıyla. Çok yüce ve
çok büyük
Allâh'ın himayesine sığınmaktan ve O'nun yüce kudretinden yardım
dilemekten
başka bir amacım yoktur. O'na dayandım, O'na güvendim."
TÜM AİLESİNİ MALINI KORUMAK İÇİN OKUNACAK DUA

OKUNUŞU:
"Bismillahi alâ dînî ve nefsî ve veledî ve ehlî ve mâlî."

MA'NASI:
"Allah'ın ismiyle, dînimi, kendimi, çocuklarımı, âilemi ve malımı
bütün kötülüklerden,
koruması için Allah'a emânet ederim." Evdeki Yasin kitabımın arkasında sürekli okuduğum dualardır.İnşallah siz de faydasını görürsünüz.Öncelikle siz güçlü olun ve annenizin yanında olun,zarar görmesine müsade etmeyin.Daha sonra polisi arayın daha kötü şeyler olmadan.Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
bunun için suç duyurusunda bulunabilirsiniz polise gidip şikayetçi olmanızı öneririm

hozbay

Kayıtlı Üye
Sen babani dov bak dayak yersende asla aklinin ucundan gecmez :)
en komigi demonlarin cinlerin sana yardim edeceginimi sandin ? Sonucunda pc ekraninda kimse kimseye ruhani varlik yollayamiyor.

Seni polis aklar onca olaydan sonra babanin yuzu kizarir eve gelmeyasagida verilir oh keyfin yerinde :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Havasla- majiyle ilgilenenler yüksek meblalar isterler. Çaresizlikten kendiniz bir uygulama bulup yapmaya da sakın kalkışmayın, ters teper. Bu işler okuyup yapılacak basitlikte değildir, uzun eğitim ve deneyim ister.
Bence duanızı edin ve daha kötü şeyler olmadan, özellikle annenizin sağlığı daha da kötüleşmeden polisten yardım isteyin.
Allah yar ve yardımcınız olsun:)

byrosa

Kayıtlı Üye
Bu durumda biz size herhangi bir yardımda bulunamayız. Bu büyülerin, duaların halledeceği bir durum değil. Zaman kaybetmeden arkadaşlarında söylediği gibi Polis'e başvurmalısınız, sevgilerle.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
(Ben olsam) babamı uykusunda öldürürdüm.Beni hapse atsınlar ama anneme dokunmasın.

lord_of_baku

Banlı Kullanıcı
Yönetici notu:
Kişilerden özel bilgilerini isterseniz yasaklanırsınız.

AJA

Elit Üye
Sanırım siz forum kurallarını okumamışsınız sayın lord ?
Özel mesajla uygulama ve bunun gibi şeyler yasaktır. Ayrıca büyücülerin şeytani yolları demişsiniz ,burası bir büyü sitesidir ve her dinden büyüler vs mevcuttur.Her mesajınız da belirtmenize gerek yok :)
Siz bilmiyorsan ben sana yardımcı olurum demişsiniz de sizin neyin ne kadar doğru yaptığınız ne malum ?

İyi forumlar.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Sanırım siz forum kurallarını okumamışsınız sayın lord ?
Özel mesajla uygulama ve bunun gibi şeyler yasaktır. Ayrıca büyücülerin şeytani yolları demişsiniz ,burası bir büyü sitesidir ve her dinden büyüler vs mevcuttur.Her mesajınız da belirtmenize gerek yok :)
Siz bilmiyorsan ben sana yardımcı olurum demişsiniz de sizin neyin ne kadar doğru yaptığınız ne malum ?

İyi forumlar.

Gelen kutusu :) dolu

Konu sahibi özür dilerim.

lord_of_baku

Banlı Kullanıcı
AJA doğrusunu söylersem özel mesaj yasak diğe bu kurala raslamadım yada gözden kaçırmışım. Çünki forumda özel mesajlaşa açık ise her halde özelden üyelerle forumda mesajlaşmak yasak değildir diğe sandım. Burası büyü sitesi değil öyleyse eğer yarından itibaren ben gelmem buraya. Burası her konuda kapsamlı bi form ve bende bir islam dini mansubu olarak kendi dinimin doğru bildiğini söylüyorum, nasılki başkalarıda şeytanın savunmasını yapdığı gibi yani. Bu kurallara aykırı değil bence. Mesajlarımda saygılı ve kırıcı olmamaya çalışmışım herzaman. Evet ben yol göstererek yardımcı olacağım dediysem olurum İnşaallah. Kendimi övmek gibi olmasın ama bu sitede benim bildiğimin yarısını bilen birisi yoktur diğe tahmin ediyorum. Çünki ben bunları bu işlerin ehillerinden öğrendim ve özel izin alarak havas kitaplarınının saklandığı kütüphanelerde ve müzelerde orjinal kaynaklarından okudum. Biliyorum demek uygulayacağım anlamına gelmez. Arkadaşımız zor bir durumda bende yardımcı olmak istedim yoksa diğer mesajlarımı okuduysanız görürsünüzki ben böyle şeylerin aleyhine olan biriyim çünki sonuçları neler olabilir inanın bana çok igi biliyorum. Asıl mesleğim Parapsikoloji ve Psikoloji bu işte profesörlük derecem var ama ilgi alanım büyüktür, kendime has çalışmalarım vardır. Dünyanın her yerinden gelen hastalarım var. Umarım kendimi iyi anlata bildim. Çünki ben türk olmadığım ve türkiyede yaşamadığım için türkçem biraz zayıf olabilir. 3 tane unutulmuş, 9 tanede günümüzde kullanılan dilleri bildiğim için karıştırmam nörmeldir. Arkadaşada yardım ederim ama özel mesaj yolu yoksa nasıl olur bilmem.

AJA

Elit Üye
Yanlış anladınız beni sanırım.Özel mesaj yasağı yazışmanızda yok. Özel mesaj yoluyla birine bakım fal büyü muska şu bu yapamaz ve paylaşamazsınız. Yasak olan budur.
Evet burada büyü uygulamaları ve bir çok din mensubu var. Fakat herkes inandığı dinin doğrularını savunacak olursa bu site bu site olmaktan çıkar amacı dışına gider.
Soruyu soran yada yardım isteyen kişinin inancına göre bir yardım söz konusu sadece buradan olabilir.
Benim 2 yılı aşkın burda bildiğim gördüğüm budur. :) Tabi ki işinize mesleğinize ve hatta size değil sadece simitçinin işine de dr. un işine de saygı gösteriyorum.
Ben sizi kırmak yada ahkam için uyarmadım :) Sadece siz o işlemi yapmadan evvel yasak olduğunu belirttim çünk büyük ihtimal siteden uzaklaştırma alıcaktınız..

İyi forumlar hayırlı sabahlar :)

alin

Kayıtlı Üye
Üyelerin site yönetimi bilgisi dışında, özel bilgilerini vermeleri, kurallarımızca yasaklanmıştır. Hele ki işlem yapılması, katiyetle yasaktır. Tüm üyelerimizi forum kurallarını okudu kabul ederiz. http://www.gizlimabet.com/threads/11428-%C3%BCyelerin-mail-ve-telefon-al%C4%B1%C5%9Fveri%C5%9Fi
http://www.gizlimabet.com/threads/15154-Gizlimabet-Kurallar%C4%B1-(Herkes-okumal%C4%B1-)

Siz bilgin bir zatsınızdır, değilsinizdir, o kısmını bilemeyiz ancak tüm üyelerimize eşit yakınlıktayız ve her kişiyi korumakla görevliyiz. Geçmişte de bununla ilgili türlü sıkıntılar yaşandığından, izinsiz özel bilgiler verilmesi ve özel işlem için iletişim, siteden uzaklaştırma sebebidir.

Ayrıca üyemize lütfen şaka ya da ima yollu dahi olsa, gerçek düşüncemiz de olsa, olumsuz yönlendirecek, hele hele ölümü ağza alacak yorumlarda bulunmayınız.

lord_of_baku

Banlı Kullanıcı
Uyardığınız için tşk ederim. Çünki bu kuralı hakikatende bilmiyordum. Demekki arkadaşımıza yardım etmek kısmet değilmiş. Çünki ona yazacaklarım ne sanalda bulunabiliyor nede bir başka hoca tarafından biliniyor. Bilen varsada parmakla sayılası kadar az bundan dolayı ben insanların bunu kötü amaçlarla kullanmasını istemediğim için genele yazamayacağım. Malesef kısmet değilmiş. ALLAH yar ve yardımcısı olsun.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Evde yada her nerde ortam gerilirse tartışma kavga gibi birşey olacağı zaman eüzübesmele çek bunu o anda hatırlaman zor ama başarabilirsen etkisini görürsün inşallah.

valentina

Kayıtlı Üye
aynı şey ablamın başına gelmişti yıllarca dayak yedi küfürlere maruz kaldı Eniştem olacak o adama neler yaptırmadık ağzını burnunu kırdırdık, ablam hocaya da gitti hiçbiri işe yaramadı en son ablamdan boşanmasını başka biri ile evlenmek istediğini söyledi. Ablamı 3 çocuğuyla ortada bırakacaktı Ablam kabul etmedi. Ablamın sırtındaki kemikleri kırılana kadar dövmüş en son bıçağı alıp hepsini kesmeye kalkışmıştı. Şuan 22 yaşında olan oğlu tabii olay 16 sene önce idi kaçıp komşuları çağırmış Onlar kurtarmışlar Eniştem denen o adamda evlerinin üst katındaki inşaatta kendini asmış olarak bulundu.Ablam o öldükten sonra çok yıkılmıştı tabii sonra toparladı kendine geldi 3 çocuğuna tek başına baktı ne bize ne de hiç kimseye minnet etmedi.

anneniz dövüldükten sonra olacak ama ispat istiyorlar sonuçta oluşan darp izlerini bir hastanede tutanağa yazsınlar ve polise başvurun ilk celsede boşanırlar şuan 21.yy da yaşıyoruz hiç kimse başında böyle bir babası yok diye aç kalmaz merak etmeyin. Siz hayata tutunmak istedikten sonra merdiven silerek bile bir ev geçiniyor yani etrafımızda bunların örnekleri çok. Ben hep sorarım ablama neden bu kadar sene çektin diye Hep derki akılsızlığımdan !!! ve 10 sene önce böyle değildi ortam kadına şiddet hep gizleniyordu. Eşinden boşanmış kadınlar hor görülüyordu. Şimdi öyle değil. Kendinize iyi bakın.

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
aAf Allah,Elif Allah Bin Muhammed,Tez Selamet Bu Duayı okumayı deneyin.Babanızın Eşyalarına, Yüzüne karşı (belli etmeden ) bu duayı okuyabilirsiniz Anneannemden öğrendiğim bir dua ve bu duanın gücüne çok inanıyorum. Ve duyduğum başka duada Tebbet suresi 5 defa Belli etmeden okunup belli etmeden yüzüne karşı üflenir.
Bunların dışında Şikayetçi olabilirsiniz Babanız da olsa Kimse Kimseye eziyet,işkence etme hakkına sahip Değil.
Allah'ım Yardımcınız olsun...

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
AaAf değil Af Allah yanlış yazmışım.Çok pardon...