Lütfen bilginiz varsa yardim.

olx

Kayıtlı Üye
Merhabalar değerli arkadaslar sizinle yaşadığım bir konuyu hem anlatmak hemde tekrarlayabilmem için bilgili olan kişilerden yardım talep ediyorum.Suan 30 yasındayım 18 yasındayken ben kardeşim ve onun bir arkadası bir davet yaptık ama hani sizin sitede uzun uzun anlattığınız sekilde belli dua yada vefk yolu ile değil. yani rakamları ve harfleri yazdık kagıda teker teker kesip masaya daire olusturacak sekilde yerlestirdik ve birde evet hayır yazıları vardı ortaya bir findan koyduk ve 3 ilhas bir fatiha okuyarak ruhlar alemine geldiyse evette git seklinde ve fincan belli bir muddet sonra hareket etmeye başladı. resmen ne sorsak fincan o harfe gidiyor ve anladığımızda biz solediğimizde evet te gidiyordu tekrar . ve o donem yaptığımız bu olayda gelen ruhani varlığın geleceğe dair solediği herşeyi yaşadım.Şimdi tekrar yapmak için deniyorum surekli ama beceremiyorum sanırım yada olmuyor yani yaptığım sistemde olumsuz sonuc alıyoru.Şimdi sizden ricam gercekten bildiğiniz bir davet yolu var ise burdan yorum yazmadan da ozel mesaj olarak yazma zahmeti gosterirseniz cok memnun olurum.Selamlar