Yüzsüz, Uzun Saçlı..

Dunkelheit

Kayıtlı Üye
İş
Geriatri
Selamun aleyküm mabet ailesi,

Bir arkadaşım başında olan bir olaydan bahsetti, tam nedir ne değildir anlayamadığım için yanlış yönlendirmek istemedim sizlere danışmak geldi içimden. Bundan 7-8 ay önce bir köy evinde istemsiz şekilde camdan bakıyor ve siyah, sarı gözlü bir kedi görüyor. Vakit geçiyor o gece uyuyor, birden uyanıyor karşısında çok uzun saçlı ama yüzsüz (yani yüzü simsiyah hiçbir şey yok) bir varlık görüyor, haliyle hareket edemiyor konuşamıyor ve korku duyuyor. Neyse o zaman bu zaman ara ara yine oluyor bu olay ve aynı şey karşısındaki. Şehirdeki evine geliyor, yine o kediyi görüyor ve o günün akşamında yine aynı olay oluyor. Ben biraz daha soru sordum, varlığın kendi kendine fısıltı şekilde anlamsız konuştuğunu söyledi. Ben, odasında kül falan bırakmamasını söyledim tam olarak kestiremedim bu varlık nedir diye. Sadece uyutmuyor, ara ara geliyor sürekli besleme çekiyorum onun haricinde o gidene kadar öylece kalıyorum diyor. En son 4 gece önce uğramış ama fiziksel bir zararı yokmuş. Sizce bu nedir ve kedi ile bir bağlantısı var mıdır? Ne yapması gerekir?

Şimdiden teşekkür ederim.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

AJA

Elit Üye
Bu tür durumlar bir çok kişinin başına gelebiliyor,arkadaşınız kendisini huzursuz ve korku içinde hissediyorsa tabiki bu pozitif bir varlık değil.Arkadaşınız kendisini yatmadan evvel okuyacağı dualarla koruyabilir bu en basit ve en iyi yöntemlerdendir.Yatmadan evvel ayetel kürsi nas ve felak dualarını okusun. Eminim ki çok faydasını görücek.Yapmasına rağmen hiç değişiklik olmuyorsa farklı değerlendirilebilir.

İyi forumlar :)

hozbay

Kayıtlı Üye
Cok sikildim bu konulardan her neyse gorduguj varliktir. Nedir neyin sopasidir bilemem.
Yalan soylemiyorsan tabii.

byrosa

Kayıtlı Üye
Kedi arkadaşınıza bir mesaj vermek istiyor olabilir. Bu gördüğü şeyler tam anlamıyla en ince ayrıntısına kadar anlatılmalı ve iyi analiz edinmelidir. Analizi sonunda çıkan sonuca göre değerlendirme yapılabilir, sevgilerle.

Dunkelheit

Kayıtlı Üye
İş
Geriatri
Cok sikildim bu konulardan her neyse gorduguj varliktir. Nedir neyin sopasidir bilemem.

Sayın hozbay lafınızı bilin ve öyle konuşun. Ne demek yalan söylemiyorsan? Ben burada önemli bir olaydan bahsetmişim bilgin yoksa cevap vermezsin, durup dururken suyu bulandırmana hiç gerek yok, azıcık saygı çerçevesinde yorum yap.

Ayrıca cevap yazanlara da teşekkür ederim, ben de kendisine bazı duaları okuması için telkinde bulundum.

lord_of_baku

Banlı Kullanıcı
Öncelikle geçmiş olsun. Sorun piskolojikmi yoksa doğa üstü bir olaymı ilk başta bunu anlamak gerekecek. Önce sorunun ne olduğunu anlayalım daha sonra

Bikaç sorum olacak:

1.Bu olay gerçekleşdiği zaman elinde ayağında bi uyuşukluk oluyormu?
2.Göğüs kısmında bi sıkıntı bi ağırlık hissi oluyormu?
3.Olay gerçekleşeceği gün gece uyumadan önce bi moral bozukluğu ve ya nefes darlanması gibi hisler oluyormu?
4.Günün istenilen vakitinde ayaklarında ve ya ellerinde iğne batar gibi hisler oluyormu?
5.Baş ağrıları oluyormu?
6.Bu olaylar başlamadan 1 ay veya 1 hafta veya 1 gün önce stres, hayalkırıklığı yakınlarını kaybetme, sevgilisinden ayrılma ve s. gibi olaylar yaşandımı?
7.Toplumdan uzaklaşma, arkadaşlar ile göreşmek istememek, daha çok vakitini evde geçirmek gib davranışları varmı?
8.Esgiden olupda şimdi olmayan, veya tam tersi esgiden olmayıpta şimdi ortaya çıkan qarip haraketleri veya davranışları varmı?
9.Tez-tez ağızı kuruyormu ve su içiyormu?
10. Bu olay uyumak istediği zamanmı oluyor yoksa uyuyupda uykudan uyandırılarakmı oluyor.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam

Sayın Hozbay, bu konulardan çok sıkıldım demişsiniz! İnanın hem yönetim hem de üyelerimizin geneli bu tarz üsluptan sıkıldı artık.
Forumda olduğumuzu unutmayalım ve öncelikle site kurallarını okumanızı öneririm. Üyelerimizle veya açtıkları konularla dalga geçilmesini hoş karşılamayız. Konu foruma uygun değilse zaten moderatörler tarafından silinir ki konu foruma uygundur.
İlginizi çekmeyen veya sizi sıkan konuları okumamanızı, kimseyi de yalancılıkla itham etmemenizi öneririm.

http://www.gizlimabet.com/threads/15154-Gizlimabet-Kuralları-(Herkes-okumalı-)

13. Başka bir üye icin ağza alinmayacak laflar yada aşağılayıcı cümleler kullanan, yada her türlü forumun huzurunu kacirmak isteyen kullanıcılar hakkinda derhal 1. ihtar verilir, aynı hatayı ikinci defa yaptığında derhal forumumuzdan uzaklaştırılır.

avci89

Kayıtlı Üye
Bu dediginiz olaylar hemen her insanin basina gunluk yasantida gelebilir. Bununla yasanan olayi piskolojik soruna basglamaniz yanlis bence. Dedigim gibi her insanin basina her gun gelenseyler, o zaman hepimiz bu tip seyler gorelim:)

Ayrica arkadasa tavsiyem, madem fiziksel bir temasi yok o zaman bi caya davet edip konussun ve derdini anlatsin neden ikide bir geliyor :D

Ridiculous

Kayıtlı Üye
Arkadaşınızın gördüğü bu varlık elbise mi giyiyor?

striker

Kayıtlı Üye
varlık görmek çok hoş bir duygu, kim ne derse desin :)
gerçekten insandaki adrenalin tavan yapıyor, soğuk sular dökülmesi gibi :)
birde insan hep görünmeyeni görmek istemiştir,
biraz tırsmasak, belkide daha neler neler keşfedeceğiz ama tırsıyoruz işte elde değil.