İstemsiz astral durumu Yardım!

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
1-)Merhaba, daha önce başımdan geçen bir olayı anlatmıştım. İstemeden ve bilmeden astral seyahate geçiyordum. ve bu sık sık olmaya başladı. Böyle bir şey hakkında bir isteğim yok. Başıma gelmeden önce pek bir bilgimde yoktu. Bunu istemediğim halde neden başıma geliyor olabilir??

2-)Başıma en yoğum şekilde geldiği zaman bir bebek gördüm ve ağlıyordu. O sırada çok korktum bana ne olduğu anlamadım ve panikledim ama yinede astral durumunda çıkmam gerekirken, kurtulamadım. Çıkmakta zorlandım. Tam tersi olması gerekmiyor muydu?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bende istemsiz transa geçiyordum.
Bunların olma nedeni beyinsel.
Beyin frekanslarında kontrolsüz geçiş oluyor.
Astralde sadece vizyon görüyorsanız bendeki gibi olmalı.

Ancak bedenin dışına geçip dolaştığınız şeklinde bir durum varsa;
ruhunuz bedeninizden çıkıp geziyor gibi ilginç bir olasılık geldi aklıma.
Ruhunuz bedeninizden daha güçlü bir durum gibi.

Ya zihinsel ya da bedensel güçsüzlük hallerinden dolayı
oluyor olabilir. Bence ikisi de konu astral olunca.

Kısa birsüre çalışmalarınıza ara verin. Güçlenin,kontrolü ele alın.
Durumunuzun düzeleceğini düşünüyorum.

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Cevabınız için teşekkür ederim. Benim ruhum dolaşıyor değil, ruhum çıkmaya çalışıyordu. kulaklarıma basınç geliyordu. Gözümün önüne gelen bebeğin nedenini anlayamıyorum sadece..

alin

Kayıtlı Üye
Öncelikle şunu söylemeliyiz ruh bedenden ayrılmaz, ether bedendir o. Ruhum çıkar da dönemezsem diye bir şey de yoktur, sakın ola ki böyle düşünüp korku yaratmayın kendinize.

Bir dönem sıkça lucid ya da astral yaşardım istemsiz olarak, sonrasında çoğu fark ettiğim yorgun, uykusuz dönemlerde arttığıydı ve bazı durumların tetiklediğiydi. Aslında an gelebilir, o dönemi daha faydalı değerlendirirdim diyebilirsiniz. Size önerim, gerçekten yaşamak istemiyorsanız, küçük notlar almanız. Hangi hallerin ve günlerin üzerinden yaşıyorsunuz bu durumu, ona göre uzaklaşabilirsiniz. Bir de çoğu kişinin dileyeceği tarzda, bu yetiler, isteksizlikle zamanla azalabilir, hatta isteseniz dahi ulaşmak zor olabilir.

Özetle öncelikle istemediğinizden emin olup, sonrasında hangi hallerde oluyor, hangi hallerde olmuyor ayrımını yapıp, durum değişikliği yaratabilirsiniz.

Sevgiyle...

Azize

Kayıtlı Üye
Sayın alin'in önerileri dışında başka şeylerin faydalı olacağına pek inanmıyorum doğrusu. Ben de istemsiz çıkışlardan kurtulamadım ama ne zaman, hangi durumlarda olacağı konusunda bazı tespitler de bulunabildim. Uyku aşamasında çıkış yapıyorsanız, mümkün olduğunca çok uykunuz olduğundan emin olun. Beynin asla açık bir kapısı kalmamalı bilince doğru, biliç ve bilinçsizlik karıştığı an güm.

2. sorunuza yönelik olarak, bir süre sonra zannediyorum astrale girişi ya da astralden çıkışı tetikleyen duygusallıktan çok başka şeyler. Zamanla beyin bu duygu durumlarına da alışıp tetiklenemez hale geliyor. Hatta şu karmaşaya giriyor: çıkmak istediğim zaman çıkamıyorum, çıkmak istemediğim zaman çıkıyorum. Bu diyalektiği sağladıktan sonra da, ortama tamamen uyum sağlamış hale geliyor, bir nevi bu yeteneği oturtmuş oluyor kendi içinde...

H€RA

Kayıtlı Üye
bendede oluyor istemsiz astral seyehat önerileriniz için teşekkürler :))

byrosa

Kayıtlı Üye
Yapılması gereken tek şey, Astral'ı bilinçli olarak yapmak. Bunun için forumda bir çok konu mevcut, biraz inceleme yapıldıktan sonra rahatlıkla Atral'e bilinçli olarak çıkacağınızı umuyorum, sevgilerle.

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Yapılması gereken tek şey, Astral'ı bilinçli olarak yapmak. Bunun için forumda bir çok konu mevcut, biraz inceleme yapıldıktan sonra rahatlıkla Atral'e bilinçli olarak çıkacağınızı umuyorum, sevgilerle.

teşekkür ederim ama astral seyahat istemiyorum. Lucidle ilgileniyorum fazlasıyla. Ondan ilerisini istemiyorum. Cevaplar için çok teşekkür ederim.

byrosa

Kayıtlı Üye
İlginiz olan Lucid konusunu geliştirirseniz, daha iyi şeylere imza atacağınızı düşünüyorum. Forum'da konu ve yorumları inceleyerek kendinize bir çok şey katabilirsiniz, sevgilerle.