terazi burcuyla ilgili

mami

Kayıtlı Üye
merhaba terazi burcuyum ve nedense bu ay olabildiğinden daha da olumsuzum her konuda doğum günümden 3 saat önce sevgilimle aramız iyi olmasına rağmen ayrıldık parttime işim yarıda kesildi böyle tüm olabilicek benzer küçük görünen terslikler beni buluyor ve en yakın kız arkadaşım da terazi burcu onunda o şekilde işleri yolunda gitmiyor merak ettiğim bu ay bizim için iyi olmadığı bunun hakkında bilgisi olan biri yazabilir mi ve bu olumsuz düşünmeye karşı kristal kuvars taşı taksam falan işe yarar mı ? çünkü ne kadar negatif olursam işlerimde bir o kadar kötü gider diye korkuyorum ama elimde olmadan negatifleşiyorum

fthbl

Kayıtlı Üye
Ben de terazi burcuyum öle bi olumsuzluk hissetmedim.

mami

Kayıtlı Üye
bilemiyorum belkide ben çok negatifimdir

albus

Kayıtlı Üye
bende teraziyim ama ben de herhangi bir sorun yok.

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
Bende teraziyim aksine bu günlerim çok neşeli, eglenceli, deli dolu geçiyor :D

mami

Kayıtlı Üye
hadi ya benim neden kötü geçiyor bu aylar :D

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Doğum anında alınan etkiler, yükselen burcunuz, ay burcunuz, kuzey ay düğümünüz, karmanız vs vs pek çok faktörün etkisi ile tüm burç mensublarının aynı anda anda aynı tecrübeyi deneyimlemesi diye bir şey söz konusu değil. Bir terazi yaşamının en mutlu tecrübesini yaşarken bir diğer terazi en sıkıntılı günlerin sınavını verebilir. 12 burç =12 karakter, kader, kimlik vs. değildir. Bilakis komplike ve kişiye özel.

Sevgiler... :)