babaannemin enerjisini alan cinler mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umraojaan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,3 yıl önce babaannem hafıza kaybı felç gibi sağlık sorunları yaşadı.Fakat burada okuduğum bazı konulara göre,cinler çağrıldığı zaman anlaşma yapıyormuş.Benim babaannem de çok uğraşırdı böyle konularla.Zaten hastalığının baslarında bana sürekli bir şeyler gördüğünü söylüyordu.Psikolojim bozuldu ve geceleri uyuyamaz hale gelmiştim.Çünkü babaannem geceleri sürekli konuşuyordu sanki karşısında biri varmış gibi.Sürekli parmaklarını sayıyordu.Bakışları değişmişti.Rüyamda bir gün cinleri,ısı yayan su gibi şeffaf yaratıklar gördüm.Beni sürekli takip edip izliyorlardı rüyamda ve ben Ayet-el Kürsi okuyordum uzaklaştırıyordum onları.Sonra babaannem gittikçe kötüleşmeye başladı,hiç konuşmaz oldu ve şimdi neredeyse hiçkimseyi tanımıyor,konuşmuyor,gülmüyor..Aklıma birden eskiden babaannemin yaptırdığı muskaları buluşum geldi.Birisi ters tepmiş ya da cinler musallat olmuş olabilir mi?Aklım karıştı,herşeyi onlara yormak doğru değil biliyorum ama son zamanlarda sıkça gördüğüm rüyalarla tekrar bu konu hakkında düşünmeye başladım.

Admin notu: Bedensiz varlıkların bazıları ciddi anlamda kötücül olabiliyor. İnsan bedenlerini kullanayım derken zara verebiliyor. Halüsinasyon gördüren ilaçlar, uyuşturucu maddeler, meditasyon, hipnoz, özel frekanslı müzikler gibi beyin dalgasını değiştiren sujelere maruz kalan kişileri gördünüz de dış bir gücün tesiri altında olduğunu ya da görünmeyen varlıklarla konuştuğunu düşünebilirsiniz, beyin bu yabancı sujeler olmadan da farklı frekanslar yayabilir. Uyanıkken rüya görmek gibi bir şey, her rüyamızın gerçek olduğunu düşünmek doğru olmaz. maalesef ki bir medyum yardımı olmadan bir bedensiz varlığın kişiye musallat olup olmadığını anlayamazsınız. bu yüzden uzman yorumu almanızı tavsiye ederim

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Her şeyi cinlere baglamayın.. Babannen ve sen aşırı cinlerle ilgilendiginizden dolayı psikolojikmen bunları yaşıyor olabilirsiniz. Evet forumda sıkca kullandıgımız "siz onlarla ugraşmayın onlarda sizle"den kastımızda bu zaten. Onlar gerçekten gelmese bile yüksek hayal gücü ile varmış sanılabiliyor. Haa bu arada belki paranormal bir şeylerde yaşamış olabilir babannen ama seninkinin rahatlıkla psikolojik oldugunu söylüyebilirim. Daha kesin bir şey istiyorsan daha açık tanım vermelisin. Dedigim gibi psikolojik duruyor ve bir uzman ruh bilimci tarafından halledilebilecek bir olay gibi bana kalırsa. Tekrar hatırlatıyorum babanneniz hakkında kesin bir yargım yok. Sizinkisi ise psikolojik..

umraojaan

Kayıtlı Üye
Benim cinlerle aşırı uğraştığım fikrine nerden kapıldınız,anlayamadım?

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Senin ugraştıgını söylemedim zaten sen sadece oalyları gözlemleyip etkilenen kişisin. Gözlemlediklerin bilinç altını rahatsız ettiginden doalyıda böyle rüyalar görmüşsün diyebiliyorum ney olarak. Anlattıgına göre babannen ugraşıyormuş..

umraojaan

Kayıtlı Üye
Benim psikolojik ya da daha farklı bir şekilde bu durumdan etkilenmiş olmam çok normal zaten sürekli bizde kalıyordu babaannem.Ama bu durum beni son zamanlarda düşündürmeye başladı.Üstelik 2 yıldır bizde kalmıyor,babaannemden uzağım.Okul dolayısıyla görüşemiyoruz da çok fazla.Bir sessizliğe gömüldü ve onu kaybettiğim için üzülüyorum.Belki de durum tahmin ettiğimizden farklıdır,yardımımıza ihtiyacı vardır diye düşünüyorum :(

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Tekmi kalıyor ? Tek kalan insanlar zamanal sessizleşip içine kapanık olabiliyorlar. Yaşlılarsa üstelik kimseye yük olmamayım düşüncesiyle dahada farklı hareketler edebiliyor. Örnegin yaşlı bir kadın vardı tanıdıgım 80 lerinde ölmüş kocasıyla konuşup duruyordu evinde. Tamamen psikolojikti yanlıktan ve kimseyle anlaşamadıgından olan bir şeydi. Dediğim gibi uzman yardımı almanızı öneririm kesin söylenecek bir şey yok babannen hakkında. Allah ya şafi adıyla şifa verir inşallah..

umraojaan

Kayıtlı Üye
Tek değil,sürekli bizde ya da amcamlarda kalıyordu.Tek yapabileceğim onun için dua etmek sanırım.Allah'tan şifa diliyorum ben de sizin gibi.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Sosyal bir hayat sunup iyi geçinirsen büyük ihtimal cinlerle ugraşmayı bırakacaktır. En azından öyle bir his var içimde şimdilik tek önerim içten davranmanız samimileşip arkadaş olabilmeniz ama o sizi ne kadar arkadaş kabul eder bilemem karakter meselesi birazda bunlar. Yani sosyalleşmesi dostların olması aynı konularda konuşabilcek birileri yada dertlerini analta bilcegi birilerini bulursa daha saglıklı bir birey olacagını düşünüyorum. Nacizane görüşümdür ne kadar etkili olur bilmem hislerime ve deneyimlerime dayanarak söylüyorum. Hayırlı günler..

byrosa

Kayıtlı Üye
Aronyo'nin söylediği gibi uzman birisine görünmeniz gerekmektedir. Onun dışında psikolojik olarak etkilendiğiniz için sürekli sizi rahatsız ediyormuş hissine kapılırsınız. Kısacası bütün hayatınız alt üst olur onları hep çevrenizde geziyor hatta sizi takip ettiklerinizi düşünebilirsiniz. Bunlar tamamen psikolojiktir. Uzman'a görünmek istemiyorsanız korkularınızla yüzleşmeniz en iyisi olacaktır, sevgilerle.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bedensiz varlıkların bazıları ciddi anlamda kötücül olabiliyor. İnsan bedenlerini kullanayım derken zara verebiliyor.
halüsinasyon gördüren ilaçlar, uyuşturucu maddeler, meditasyon, hipnoz, özel frekanslı müzikler gibi beyin dalgasını değiştiren sujelere maruz kalan kişileri gördünüz de dış bir gücün tesiri altında olduğunu ya da görünmeyen varlıklarla konuştuğunu düşünebilirsiniz, beyin bu yabancı sujeler olmadan da farklı frekanslar yayabilir. Uyanıkken rüya görmek gibi bir şey, her rüyamızın gerçek olduğunu düşünmek doğru olmaz. maalesef ki bir medyum yardımı olmadan bir bedensiz varlığın kişiye musallat olup olmadığını anlayamazsınız. bu yüzden uzman yorumu almanızı tavsiye ederim

umraojaan

Kayıtlı Üye
Yorumlayan ve ilgilenen herkese çok teşekkür ederim.Uzman yardımı almak en doğru seçim olacak sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...