cinle 20 dakıkalık roportaj (gerçek)

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Tamamen kurmaca bir senaryo. Oyunuluklarıda pek bir amatörce. Bu tarz kurmaca senaryolara inanmanızı önermem. Arkadan emre aydın çalıyor bide..

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Ekli dosyayı görüntüle 2962

Böyle cin çıkarma görülmedi
Kdz.Ereğli ilçesinde özel bir spor salonu işleten Kung-Fu hocası Erol Tangut, insanları döverek cin çıkarttığı iddiasıyla gözaltına alındı.
Güncelleme:13 Ağustos 2009 16:40

ZONGULDAK (İHA) - Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde özel bir spor salonu çalıştıran Kung-Fu hocası Erol Tangut'un eğitim verdiği salonda, müşterilerini döverek cin çıkarttığı ihbarı üzerine polisler harekete geçti. Kendisine ait www.buyumusallat.com isimli internet sitesinden reklam yapan Tangut, salona yapılan baskınla polis tarafından gözaltına alındı. Evinde de cin çıkardığı ileri sürülen Tangut'un bir başka internet sitesinde ise içerisinde cin olduğu ileri sürülen bir gençteki cini çıkartma seansı görüntüleri bulunuyor.

Cin çıkartma iddiasıyla evine ve salona gelen müşterileri cin çıkartmak için dövdüğü ve yüksek miktarda para aldığı iddia edilen Tangut sorguya alındı. Erol Tangut'un evinde yapılan aramalarda dört adet Samuray kılıcı bulundu. Tankut'un sorgusunun ardından adliyeye sevk edileceği belirtildi.

Alıntıdır..

AJA

Elit Üye
Gülsem mi ağlasam mı şaşırdım ya neyse ben güliyim :D :D :D

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben bu hocanın hastasıyım.
Sirkeli sulu fısfısla cin yakan zattı bu değil mi?
Hay ilme gel. Sineğe detan sıkıyor sanki. :D

şumul

Kayıtlı Üye
ben bu sitili sendim insanda sitres bırakmaz. Biz boşuna uğraşmışız buzaman kadar:smash:

AJA

Elit Üye
Ne güzel...

Ben diğerindeyim.
Sen de hep gül inşallah :) Trajikomik durumlarda genelde gülme krizine giriyorum :D Adam resmen kızı dövüyor üstüne para alıyor ve konuşmalarına bak.. Allah kimseyi aklından fikrinden etmesin ...Birde adam sözde cine gel benimle çalış diyor :D Sanki gel insan kardeşim sana bir kahve ısmarlıcam çok içimden geldi otur içelim der gibi.. Pes :D

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Burakın bu sahtekarlara inanmayı, aşağıda vereceğim linke bir göz atın. Avrupa'da sonuçlarından dolayı uzun süre ses getirmiş bir olay anlatılıyor. Anneliese Michel 23 yaşında, açlık ve suzuzluktan ölmüştür. Linkte hayat hikayesi var, konunun devamında da fotoğraflarını ve ses kaydını ekledim.
Hatta "The exorcism of emily rose" adında filmi de çekildi.

http://www.gizlimabet.com/threads/22491-Annelise-Michel-Exorcist

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
embriyo attıgın linkteki ses kaydını izlemeye tırstım yok böyle bir şey :D

AJA

Elit Üye
Burakın bu sahtekarlara inanmayı, aşağıda vereceğim linke bir göz atın. Avrupa'da sonuçlarından dolayı uzun süre ses getirmiş bir olay anlatılıyor. Anneliese Michel 23 yaşında, açlık ve suzuzluktan ölmüştür. Linkte hayat hikayesi var, konunun devamında da fotoğraflarını ve ses kaydını ekledim.
Hatta "The exorcism of emily rose" adında filmi de çekildi.

http://www.gizlimabet.com/threads/22491-Annelise-Michel-Exorcist

Bunu izlemiştim :( İçim ürperdi yine..Gerçeğin ta kendisi malesef..