cin resimlerı

forward

Banlı Kullanıcı
turk yapımı fılmlerdekı cın ıfrıt replıklerı.
http://www.itusozluk.com/image/musallat_15386.jpg
http://f.internetara.com/onbellek/1...SL_vt0jnh934087130215_2NU_23_2NU_8_SL_kqh.jpg
http://www.sonsuz.us/files/cin (1).jpg
benım bu fılmlerle nerdeyse psıkolojım bozulmustu kuçukken cok ızlerdım. bırde benım bu varlıklara karsı ılgı merkaım var sızce neden olabılır gorup çagırmayı cok ısterdım ama cagırıncada baya param gıdecek hocalara. onun ıçın çelıskı ıçındeyım

focus

Kayıtlı Üye
iyi geceler,

benim söyleyeceklerim tavsiye olur sadece,

paranız cebinizde kalsın aklınız da yerinde

bırakın cilerde kendi alemlerinde kalsınlar.

Ori

Kayıtlı Üye
Uğraşma boşa sen sadece heyecan peşindesin belli ki :) Bende çok ilgiliyimdir, meraklıyımdır fakat sadece araştırırım. Çağırma gibi bir durum söz konum bile olmaz. Sana da tavsiye etmem.

byrosa

Kayıtlı Üye
Cinler görülemez varlıklardır. Onların resimleri internette bir çok paylaşım sitesinde mevcut ancak hiç birinin gerçeklikle alakası yoktur. Korkularınızın sebebi ise bilinç altınızdır. Bu tür resimler paylaşarak insanları Cinlere karşı ürkütürler ve onlardan korkmalarını sağlarlar, sevgilerle.

forward

Banlı Kullanıcı
Uğraşma boşa sen sadece heyecan peşindesin belli ki :) Bende çok ilgiliyimdir, meraklıyımdır fakat sadece araştırırım. Çağırma gibi bir durum söz konum bile olmaz. Sana da tavsiye etmem.

evet bende çok sevıyorum bu tur arastırmalar yapmak. hatta 1 derece 2 ve 3 derece musallat belırtılerını bıle sırasıyla ezberledım hangı cının nerde yasadığınıda bılıyorum ornek marıd denızde yasar daha cok bılıyorum bu arada yasımda 15 etrafımdakıler benı delı sanıyor :cowboy:

forward

Banlı Kullanıcı
Cinler görülemez varlıklardır. Onların resimleri internette bir çok paylaşım sitesinde mevcut ancak hiç birinin gerçeklikle alakası yoktur. Korkularınızın sebebi ise bilinç altınızdır. Bu tür resimler paylaşarak insanları Cinlere karşı ürkütürler ve onlardan korkmalarını sağlarlar, sevgilerle.

zaten artık bende nette kı fotolara pek takmıyorum

byrosa

Kayıtlı Üye
evet bende çok sevıyorum bu tur arastırmalar yapmak. hatta 1 derece 2 ve 3 derece musallat belırtılerını bıle sırasıyla ezberledım hangı cının nerde yasadığınıda bılıyorum ornek marıd denızde yasar daha cok bılıyorum bu arada yasımda 15 etrafımdakıler benı delı sanıyor :cowboy:

Fazla erken atılmışsın bu işlere. Merak'ın seni felakete sürükleyebilir. Cinler ile aranı fazla iyi tutma derim onları araştırabilirsin ancak İnternette yazan yazıların doğrulur %50'dir. Cinler hakkında bir çok yazı & dualar görebilirsin. Bunların bir çoğunluğu asılsızdır. Onlar ve yapabilecekleri hakkında kesin bir bilgi ve azda olsa tecrübe edinmeden çağırmak gibi bir aptallık yapmamanı umuyorum, sevgilerle.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
O film sadece hazar ve inan bana pokemonlar bile o kadından daha cin tipli..

musti___83

Kayıtlı Üye
İş
IT Tecnolgy
Hehehe sitemize muhabirlerin katıldığını bilmiyordum.

dexter

Elit Üye
Söylemeden duramadım, resim değilde fotoğraf diyelim isterseniz.:)

forward 1905

Kayıtlı Üye
Söylemeden duramadım, resim değilde fotoğraf diyelim isterseniz.:)

neyse fotograf olsun . o degılde ılk resımde neden kadına uzun mont gıydırmısler cınler mını etek gıyemezmı yada başı açık lamazmı bunuun altına ezan sesıde koysalardı daha kotkunç olurdu :D

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ne kadar sevimliler..Bunların cin olduğuna inanan insanlar var o zaman bunlar allahı da melekleri de şeytanları da ve buna benzeyen tüm herşeyin resmini çekmeye kalkarlar.Zihniyet tam gaz ileri..

Azize

Kayıtlı Üye
Bunlar insanların akıllarında canlanan cin imgesidir. Yine de epey ürkütücüler. Var olup olmadıkları hakkında kesin bir yargıya ulaşamamış olsam da, küçüklüğümden belli bir süreye aklım bunlarla yıkandığı için de, mantıklı bir inanç beslemesem de bende otomatik bir korku yaratıyor. Keşke böyle resimler hiç çizilmemiş olsa..