sayisiz zikir cekmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bozulus

Kayıtlı Üye
s.a
hep ebced hesaplarina gore formuller var yuzde yuze yakin herkesin paylastigi ayni
ben sunu merak ediyorum yuce kitabimizda beni nerede olursan ol zikret diyor
sayiya vurmadan allahin isimlerini zikrediyorum ne zaman musait olursam fakat bazi yerlerde gece oturup kendinden gecene kadar zikir yap deniyor bununda ayni ebcede gore yapilan bir uygulamasi varmi esmaul husnadan herhangi bir veya birkacini secipmi zikretmek gerekiyor.....

byrosa

Kayıtlı Üye
Bildiğin bütün zikirleri boş olduğun zamanlarda yaparsan daha iyi olur. Bir kaçını seçip zikretmene gerek yok bilmediğin zikirler mevcutsa en kısa sürede bu eksiğini tamamlayacağını umuyorum, sevgilerle.

canmert196

Kayıtlı Üye
siz buyu yapmiyoryorsunuz siz Allah rizasi icin yapiyorsunuz o yuzden saat sayi yoktur icinizden geldigi gibi yapin.Fakat bir istediginiz olmasi icin falanca ismi su kadar sayida saturn saatinde zikredin derse bu buyuye girer :)
sevgi ve isikla kalin

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Benim bu konuda ilmim yok.Hangisi havas büyüsü hangisi dua ayırt edemiyorum.
Ama benim kalbime de sayısız ve samimi şekilde yapılan okuma
en doğrusu gibi geliyor.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Bir şeyin sayısından çok okunuşu önemlidir diyebilirim. Okunuştan kastım inanarak söylemendir. Umarım demek istediğimi anlamışsındır..

canmert196

Kayıtlı Üye
Bir şeyin sayısından çok okunuşu önemlidir diyebilirim. Okunuştan kastım inanarak söylemendir. Umarım demek istediğimi anlamışsındır..

eger majiden bahsediyorsaniz onemli olan sayisinca etmektir ne eksik ne fazla tam olursa ise yarar.Eger siz dua icin diyorsaniz sevap katsayisi ile dogru orantilidir zikir sayisi :)

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
inan bana canmert196 zikirle maji yapılmaz.. Ayrıca zikirin mantıgıda sayısınca sevap degildir 1000 zikir yerine 1 içten zikir bile daha geçerli olabilir..

YasinLY

Kayıtlı Üye
Esma'ları otur 33'er kere zikr et bunu da kendine alışkanlık et en faziletlisi emin olabilirsin...

canmert196

Kayıtlı Üye
emin ol zikirler maji yapilir vefk lerde bir cok calismada zikir desteklici unsurdur.Tek basinada uygulanir ha yeterli midir dersen kisisine gore degisir zikirle lanet de yollanir barismak icin uygulamada yapilir :) arastirmalarim kitaplardan sanal ortamdan ziyade 1. el kaynaklardan oldugu icin emin bir sekilde arkasinda durabiliyorum :)

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Maji ile vefk farklı bir şey arakdaşım daha bunun ayrımını bilmiyorsun neyi kanıtlamaya çalışıyorsun ? Maji bir kere islam dışı bir şey. Allahın diniyle haramı yapmak nası mantıklı geliyor sana ? Maji yapan biri zaten müslüman olamaz başta. 1.elden kaynaklarınıda yak bu arada böyle şeyler anlatıyosa sana..

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Ben senle bunu uzadı uzaya tartışırımda bozulus konusu dagıtılıyor, hoş degil.. özel mesaj at..

canmert196

Kayıtlı Üye
Maji ile vefk farklı bir şey arakdaşım daha bunun ayrımını bilmiyorsun neyi kanıtlamaya çalışıyorsun ? Maji bir kere islam dışı bir şey. Allahın diniyle haramı yapmak nası mantıklı geliyor sana ? Maji yapan biri zaten müslüman olamaz başta. 1.elden kaynaklarınıda yak bu arada böyle şeyler anlatıyosa sana..
maji ile vefk farkli sey? yahu bisey bilmeden biliyo yapilmasini cok sevmeyen biriyimdir gercekten maji islamda gunahtir ! islam disi bir sey ne islami usuller kullanarak maji yapilir havas denir bunada emin olmadigim kisim havas arap yarim adasinda islamdan once olan buyu kulturu islam dini cikinca islami ogelerde bunun uzerine eklendi.maji yapan biri 5 rekat namaz kilar ici disi mekkede medinede olur cunku o kisi ibadetlerle enerjisini yukseltir.majisyen nasi yakilir bilmiyorum k.bakmayin ama bir insan hic bir sey bilmeyip her seyi bilen sadece kendi gorus acisindan bakan oda 1 dereceden fazla olmayan insalari cok dogru bulmuyorum.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Maji batı kültürüne ait birkere neyi kasıyorsun arkadaşım bilmiyorsun işte. Allah aşkına konuyu kirletecek mesajlar atmak yerine bir zahmet girip okusan ikisinide ? Benim haklı olma gibi bir çabam yo kbu konunun altınada kavga etmeye yazmadım sadece bilmediğin konularda fetva vermen atıp tutman komiğime geldiginden yazıyorum utanırda yazmazsın belki diye. Şahsen ben bile konuyu kirlettimizi düşünüp daha fazla yazmayı düşünmüyorumi. Mevlanın bir sözü vardır şu an ne dedigini daha iyi anladıgımı söyleyip iyi geceler diliyorum..

Cahille girme Münakaşaya.. Ya Sinirini Zıplatır Tavana..!! Ya da Yazık olur "Adabına"!!!
Hz. Mevlana

canmert196

Kayıtlı Üye
kendinizi guzel tanimlamissinizda dua ederek irade degistirmek sizin icin buyu olmayabilir allah katinda buyudur bu forumda 3 tane majisyen var 3 unede sorun o halde origanum urum ve yule bunlar sitedeki majisyler ve yoneticiler sorun belki onlar ogretir sizi ne diyim.saplanti olarak kendi dogrum var diyorsunuz bati kulturunde buyu druidler zamaninda zengindi fakat dine dayali yonetim bicimleri bu buyu kulturunu yok etti ve artik bulmaniz imkansiz arap yarim adasinda havas olarak var haitide vodoo olarak var. birazcik forumu bakin sizin gibi 100 uyeye herkez milyon kez ayni seyi anlatmaya calisti buna adminlerde dahil

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Allahın diniyle haramı yapmak nası mantıklı geliyor sana ? Maji yapan biri zaten müslüman olamaz başta. 1.elden kaynaklarınıda yak bu arada böyle şeyler anlatıyosa sana..

Konuyu dağıttığım için özür dilerim ancak okuyanlar yanlış bilgilenmesin diye yazıyorum. Daha önce de alıntı yapmıştım. Tekrar yapıyorum. Sitedeki bu konuyla ilgili onlarca açıklamasından sadece biri. Sayın origanum'dan.

origanum' Alıntı:
Bir ayeti, sureyi, duayı yani titreşim gücü yüksek kelimelerden oluşan sözcük dizilimlerini belirli sayıda okumak dua etmek demek değildir. Dua Allah'tan kalbinizden geçeni vermesi için rızasını istemektir. Ama şunu istiyorum bunun için de formül uyguluyorum amacım bu işi yaptırtmak derseniz bal gibi büyü olur. Havass, islami şartlara uyularak yaşayan kişilerin bu islami unsurları mesela Kurandan bazı sözleri kullanarak, formüle ederek işleri yapabilmesi temeline dayanan bir büyü ekolüdür.Formül okuyunca Allaha dua etmiyorsunuz onun takdirine karşı çıkıp nefsinizin isteğini yerine getirmek için diretiyor, işlem yapıyorsunuz, bunu unutmayın. Dua içten gelen kalbinizden geçen sözlerle içinizi dökmek, ona sunmaktır, kabul edip etmeme takdiri de ona aittir, kabul garantisi diye bir şey yoktur. Formül okuyunca evrendeki atomların molekülleri o yüksek titreşim enerjisi ile harekete geçer ve değişim olur yani o iş olur.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Arkadaşlar yazmıycam yazmıycam diyorum ama büyük bir ısrarla yazdırıyorsunuz. Pff öncelikle şunu söyleyimki burdaki arkadaşımız bize sordugu şey kuranda beni nerde olursa olsun zikret'in ebcede göre uyarlanması. Yani bunla büyü yapmaktan bahsetmiyor. Havasla maji farklı şeylerdir. Majide büyüdür havasta ama farklı şeylerdir. İkisininde büyü olması aynı oldukları nalamıan gelmez. Örnegin insanda hayvandır tilkide. İnsanla tilki aynı şeymidir ? Yada daha açık örnek veriyim çamda agıçtır cevizde ikisi aynı şeymi peki ? Degilelr dimi ? Beni,m baştan beri savundugumda zikirle majinin yapılamıycak olması. Zikirle maji yapılmaz. Maji farklı bir dine aittir. Havas ise islama aittir. Ayrıca o klise baskısıyla gelişmedi dediginiz büyüülük batıda o kadar çok gelişmiştirki mahkameler kurup cadılar yakılmıştır. Çogu kültürde büyüülere kötü bakıslada bu denli ceza uygulanmamıştır bunun sebebide aşırı gelişmişmesidir ve 1800 lü yıllarda dahi cadıların sonu gelmemiştir. Yani ben havas büyü degildir demiyorum ve iradenin degiştirilmesinin büyü oldugunu kabul ediyorum. Ama şunu yine diyorum üçünüzede hatta havas ile maji farklı şeylerdir..

canmert196

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yazmıycam yazmıycam diyorum ama büyük bir ısrarla yazdırıyorsunuz. Pff öncelikle şunu söyleyimki burdaki arkadaşımız bize sordugu şey kuranda beni nerde olursa olsun zikret'in ebcede göre uyarlanması. Yani bunla büyü yapmaktan bahsetmiyor. Havasla maji farklı şeylerdir. Majide büyüdür havasta ama farklı şeylerdir. İkisininde büyü olması aynı oldukları nalamıan gelmez. Örnegin insanda hayvandır tilkide. İnsanla tilki aynı şeymidir ? Yada daha açık örnek veriyim çamda agıçtır cevizde ikisi aynı şeymi peki ? Degilelr dimi ? Beni,m baştan beri savundugumda zikirle majinin yapılamıycak olması. Zikirle maji yapılmaz. Maji farklı bir dine aittir. Havas ise islama aittir. Ayrıca o klise baskısıyla gelişmedi dediginiz büyüülük batıda o kadar çok gelişmiştirki mahkameler kurup cadılar yakılmıştır. Çogu kültürde büyüülere kötü bakıslada bu denli ceza uygulanmamıştır bunun sebebide aşırı gelişmişmesidir ve 1800 lü yıllarda dahi cadıların sonu gelmemiştir. Yani ben havas büyü degildir demiyorum ve iradenin degiştirilmesinin büyü oldugunu kabul ediyorum. Ama şunu yine diyorum üçünüzede hatta havas ile maji farklı şeylerdir..

maji butun ekollerin butunun genel adidir ana basliktir. maji>havas zikir le degistirilir bakin googleye yazin (o kadar basit bir bilgi vercem) ya vedud zikir sayisi kus oldugu kisileri baristirir diyor burda karsidaki kisinin iradesinin olmasi gerekenin disinda bir sey olmasindan soz ediyoruz bu buyudur. forumda yaklasik 1 milyonu ulastik bunu yazmakta

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Maji büyülerin genel adı degildir arkadaşım. Belki batıdaki büyülerin genel adı sayılabilir fakat havası dogu ilmini yani maji altında degerlendirmek bile başlı başına yanlıştır. Teki batı ilmi teki dogu ilmi ikiside birbirinin alt ve üst dalalrı olamaz. Maji başlı başına farklı bir şey bunu bir anlasanız her şey daha güzel olcak. Birde bana önermek yerine sen okusan neden denemiyorsun okumayı hayır yani ne kaybedersin okusan ?

demonic

Kayıtlı Üye
İkinizde hatalısınız:ilk olarak zikirle büyü yapılabilir,büyünün 2 temeli vardır.niyet ve enerji...niyet ile belirsi sayılarda okunan zikirlerle büyü yapılabilir.2. Olarak vefk büyü değildir duanın kabul olması için yapılan bir uygulama diyelim. İkinizde kavga etmek yerine doğru bildiklerinizle birbirinize yardım etseniz ne kadar güzel olurdu...bu birbirinizi ezme çabaları ne oluyor?ben haklıyım tartışmasıda nedir?bu kadar kırıcı olmayın lütfen...bir sorununuz varsa yöneticilere bildirin onlar gereğini yapsın...

canmert196

Kayıtlı Üye
vefk konusunda haklisiniz kullanim amacina gore islamiyete gore uygun oldugunu biliyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...