tılsımlı kolye

raga861

Kayıtlı Üye
tılsımı boş bir asker künyesine yazıp üzerinde taşıyan kimse dileklerine kavuşur her işi rast gider haceti giderilir istediklerini elde eder
Hiyeroglofi yazı tipiyle yazılmış.
Anlamı:"tanrı hep gözcün olsun, en çıkılmaz yerler sana hep kolay olsun, zorluğun sonu elbet huzurdur."
bu tılsım maden üzerine olmalı bayanlar altın levha üzerine erkekler gümüş levha üzerine hiç biri mümkün değilse demir levha üzerine yazılmalı kesinlikle kurşun levha ve bakır levha kullanmayın kağıtta kullanmayın levha ya çizimi cuma sabahı yada pazar sabahı olmalı

arkadaşlar bu tılsımı bulduım araştırdum bu neticeye vardım ama hayla tam emin değilim bu çizimin anlamını tam olarak bilen varmıdır

AJA

Elit Üye
Fotoğrafı görsel olarak araştırdım sizin için ama malesef sonuç alamadım.Mısıra ait çizimler olsa gerek pek fikrim yok, fakat sevgili URUMUHAMATAYİL e sorabilirsiniz yada o görürse cevaplayabilir,büyük ihitmal biliyordur bunu..

İyi forumlar.

raga861

Kayıtlı Üye
Fotoğrafı görsel olarak araştırdım sizin için ama malesef sonuç alamadım.Mısıra ait çizimler olsa gerek pek fikrim yok, fakat sevgili URUMUHAMATAYİL e sorabilirsiniz yada o görürse cevaplayabilir,büyük ihitmal biliyordur bunu..

İyi forumlar.

teşekkürler süleymanın anahtarı kitabından bir simge olduğunu düşü nü yorum bende baya baktım nette bununla ilgili fazla bilgi yok