PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir İnsanın İçinde Cin Olduğu Nasıl AnlaşılırMertyail~
13.10.2012, 23:34
Selam arkadaşlar;Bir insanın içinde cin olduğu nasıl anlaşılır,bunları maddeler halinde anlatmaya çalışacağım:Aşağıdaki maddeler sadece musallatlı kişiler için geçerlidir.Başka şeylerle karıştırmayalım.Saydığımız bu maddeler bazılarıdır ve en çok rastlanan belirtilerdir.Bu belirtiler ara sıra olur yani cinin girip çıkması ile alakalıdır.Bunları belki her insan anlamayabilir. Daha çok ilim sahibi insanlar bilebilirler.Daha bir çok şeyler vardır bu kadar yazmayı uygun gördüm.Dilerim yararlı olur.


1*Gözleri normalden farklı bakar,yani birine düşman gibi bakar.
2*Konuşurken saçmalamaya başlar.
3*Konuşan kendisi değildir,Onun ağzından cin konuşturur.
4*Düşündükleri kendine ait değildir.Kendi düşüncesi sanar.
5*Beyninde bazı merkezlerin etkilenmesi ile aptallaşma durumu.
6*Omuzunun,ayaklarının veya bütün vücudunun devamlı silkinmesi.
7*Kuran-ı Kerim okuyamama veya okunurken sinirlenmesi.
8*Bağırma,çığlık atma hissi,tabiki kendinden değildir.
9*Tam koruyucu bir muskayı başının üzerine koyduğunuzda kendine gelmesi.
10*İstem dışı gülme veya ağlama,gülende ağlayanda kendisi değildir.Kaynak: Peri Kızı

tatlımelek**
14.10.2012, 20:45
paylaşım için teşekkürler emeğinize sağlık..

URUMHAMATAHAYİL
14.10.2012, 20:47
Bilgiler tamamen yanlış.

hozbay
14.10.2012, 22:36
Bilgiler tamamen yanlış.


Size cin girdimi veya tedavi ettinizmi ?

anolaq
14.10.2012, 22:40
Bilgiler tamamen yanlış.

doğrusu ne peki ? :/

byrosa
15.10.2012, 00:28
Bu kadar kolay sınıflandırılabilecek bir konu değil.

@hozbay, bunların yanlış olduğunu bilmesi için. Bir insanın içinden cin çıkarmasına gerek yok. Bilgilere şöyle bir baktığınızda uyuşturucu madde etkileri gibi duruyor. Bilgilerin yanlış olduğu bariz bir şekilde ortada, bunu tecrübeli ve bilgili bir insan kolayca anlayabilir. Sevgilerle.

URUMHAMATAHAYİL
15.10.2012, 03:14
Size cin girdimi veya tedavi ettinizmi ?
sorduğunuz kişin kim olduğuna biraz dikkat edin.


doğrusu ne peki ? :/
insanı sakatta bırakabilir, hiç bir şey yapmadan da yaşayabilir. Dışarıdan belirtilerle anlaşılması çok zor. Her sakat kişiye içinde cin var demek saçmadır. Örneğin bazı sara hastalarının hastalık sebebi konakçı bir varlıktır. bu tüm saralıların aynı durumda olduğu anlamına gelmez. bir kişi fiziksek zihinsel ve sosyal açıdan tamamen normaldir ama içinde konakçı yaşıyor olabilir.

anolaq
15.10.2012, 10:20
sorduğunuz kişin kim olduğuna biraz dikkat edin.


insanı sakatta bırakabilir, hiç bir şey yapmadan da yaşayabilir. Dışarıdan belirtilerle anlaşılması çok zor. Her sakat kişiye içinde cin var demek saçmadır. Örneğin bazı sara hastalarının hastalık sebebi konakçı bir varlıktır. bu tüm saralıların aynı durumda olduğu anlamına gelmez. bir kişi fiziksek zihinsel ve sosyal açıdan tamamen normaldir ama içinde konakçı yaşıyor olabilir.

haklısınız...
teşekkür ederim cevapladığınız için..

stevierea
02.12.2012, 21:26
yaa söylediklerinizin hepsi bende durduk yere oluyor. kontrol edemiyorum bir anda hatta karşımdakiler de deli olduğumu falan söyleyip uzaklasıyorlar. yardımcı olursanız sevinirim.

Mertyail~
02.12.2012, 21:33
Sn.Steviera,konuda ki maddelerin hepsi var diye yazmışsınız.başka neler var .

canmert196
03.12.2012, 00:41
yaa söylediklerinizin hepsi bende durduk yere oluyor. kontrol edemiyorum bir anda hatta karşımdakiler de deli olduğumu falan söyleyip uzaklasıyorlar. yardımcı olursanız sevinirim.

sayin urumla iletisime gecin isterseniz konudaki bilgilerin hepsinin hatali oldugu zaten soylendi:)urum size yardimci olabilir tabi boyle bir durumunuz varsa.

rosemimosa
03.12.2012, 11:00
ilginç bir konu konakçi varliklar hakkinda bizleri bilgilendirirmisiniz? ne tur varliklardir? nasil yasarlar? nasil tespit edilebilirler?
olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir? kurtulmak için neler yapilmali? tessekurler :)


insanı sakatta bırakabilir, hiç bir şey yapmadan da yaşayabilir. Dışarıdan belirtilerle anlaşılması çok zor. Her sakat kişiye içinde cin var demek saçmadır. Örneğin bazı sara hastalarının hastalık sebebi konakçı bir varlıktır. bu tüm saralıların aynı durumda olduğu anlamına gelmez. bir kişi fiziksek zihinsel ve sosyal açıdan tamamen normaldir ama içinde konakçı yaşıyor olabilir.[/QUOTE]

nohot
03.12.2012, 13:27
paylaşım için teşekkürler arkadaşım.Çevremde gördüğüm,şahit olduğum bu tür o kadar çok insan var ki!Bundan sonra acaba mı diye bakacağım galiba özellikle gözlerine ve tepkilerine....

La-edri
03.12.2012, 15:04
Konakci cok ilginc, ve ürkütücü bir sey..

canselcan
03.12.2012, 20:04
gerçekten çok ilginç ve korkutucu... acaba bu konakçıları kendimizden nasıl uzak tutabiliriz ne gibi tedbirler almalıyız? saygılar

stevierea
03.12.2012, 22:09
öncelikle en rahatsız olduğum konu tek başımayken birinin saki beni takip ediyormuş gibi hissetmem aslında ediyor bunu biliyorum ama sürekli arkama bakıyorum kimse olmuyor sanki bu kişi benim göremeyeceğim kadar dibimde. sonra vücudumda sürekli ağrılar oluyor özellikle başımda ve gözlerimde. çoğu zaman gözlerimde bir ağırlık veya yanma oluyor ve gözlerimde bir sorun yok. sürekli ya ateş basıyor ya da titriyorum ,ilkilmelerim de var .canım insanlarla birlikte olmak istemiyorum. hiç bir şey yapmak istemiyorum .tek yaptığım odamın penceresini kapatıp oturmak ve düşünmek. insanlarla konuşurken ağzımdan rastgele bir kelime çıkıyor alakasız onlar bana salak deyip geçiyorlar. banyo yaparken gözlerimi kapadığımda sanki biri beni izliyormuş gibi hissediyorum ve hemen gözlerimi açıyorum. aynı zamanda etrafımdakiler bana çok tuhafsın diyorlar. bu özellikler ve yukarıdakikerin hepsi var. sizce böyle bir şey mümkün müdür ?...

Mertyail~
04.12.2012, 21:55
Sn.stevierea;yaşadıklarına çok üzüldüm.Senin rahatsızlığının ALLAH''ın izni ile geçecektir.İnşallah.Şimdi anlatacaklarımı iyi dinlemeni istiyorum ve harfi harfine uygularsan iyileşeceksin.
1. uygulama;Bugünden itibaren Önce bir gusül abdesti aldıktan sonra 2 rekat namaz kıl.Duanı yap.Ayetel Kürsi ve şifa ayetlerini ve şifa duasını bir kağıda arapça harflerle mürekkepli bir kalemle yaz ve yazıyı su dolu tasın içine koy yazı suda tam silindikten sonra 7 gün sabah vakitleri aç karnına ve akşam vakitleri sudan 3 yudum iç.7 gün tamamlandıktan sonra kalan su ile bir leğenin içinde yıkan.Leğenin içine biriken suyuda bir ayak basmaz yere dök.
Şimdi 2. uygulamamız ise
1 Fatiha,1 Ayetel kürsi,1 Huvallahüllezi,Cin suresinin 1 den 10 a kadar olan ayetleri,Saffat suresinin 1 den 10 a kadar olan ayetleri,Hıfz ayetlerinden 3 tanesi,1 İhlas,1 Felak,1 Nas surelerini bir kağıda mürekkepli bir kalemle yaz ve yazdıklarını baştan başlayarak 1 defa sonuna kadar oku ve kağıda üfür.Bir luşambaya sardıktan sonra yeşil veya beyaz bir beze dik ve her dikiş attığında besmele çek ve boynunda taşı.
Bunları sen yapamaz isen ailenizde bilgili ve bunları yapabilecek birine yaptır.
Eğer kafanda veya vücudunda bu saydığımız rahatsızlıklardan her hangi biri olduğu anda muskayı kafanın üzerine koy ve en az 3 dakika beklet.Rahatsızlıklarının geçtiğini göreceksin ve yatarken de yastığının içine koy yat sabah kalktığında tekrar boynuna tak sabaha kadar rahat uyursun. ve Her gün yukarıdaki ayetleri de oku.Bu rahatsızlıkların seni terk edeceğini anlayacak ve göreceksin.şifa bulursun inşallahu teala...
Ayrıca bir de doktara gidip tıppi yardım da almalısın...

Mertyail~
04.12.2012, 22:15
Konuda konakçılardan bahsedilmiş.Biz bu konuda konakçılardan bahsetmiyoruz.Eğer ki bahsedecek olursak ki konakçı varlıklar genelde kendilerini insanlara pek belli etmezler.Devamlı vesvese yolu ve düşünce yolları ile insanları etkilemeye çalışırlar.Eğer bir varlık,yaklaştığı insana görüntü veya ses veremiyecek kadar yaklaşamıyorsa en fazla yapacağı zulüm vesvesedir ki bu da zaten bir insanı yavaş yavaş yer bitirir.Yukarıdaki anlattığımız maddeler rahatsızlığı ilerlemiş insanlar içindir.Zaten bu rahatsızlıklar olduğu zaman konakçı özelliği kalmıyor varlık kendisinin varlığını hastaya tamamen belli ediyor.Umarım yararlı bilgiler vermişimdir.
Konakçısız günler dilerim.

Mertyail~
04.12.2012, 22:25
Bu maddeleri bana yıllar önce peri kızı anlatmıştı.Bu konuyu alim bir cin padişahına sormuştum
o mübarek de doğrulamış ve daha geniş bilgiler vermişti.ve tecrübelerle sabittir.

stevierea
07.12.2012, 15:34
çok teşekkür ederim .uygulayacağım. tıbbi yardım zaten alıyorum fakat sorunumun olmadığını söyedi.

Mertyail~
08.12.2012, 20:21
Tıbbi bir sorun çıkmamış olabilir.Bu rahatsızlıkların sonunda seni psikolojik ve fiziki açıdan yıpratacağından sorun olacaktır.Bunlar olmadan dediklerimi aynen uygula.Sabır ve büyük bir azimle tam inanarak uygula. ALLAH şifa versin...İnşallahu Teala...

1melek
08.12.2012, 20:35
Bu cinler kafadan çatlak mıdır acaba insan vücuduna girince abuk sabuk hareketlerde bulunuyorlar ki rahat duramama gibi bir yaratılışları mı var?

Mertyail~
08.12.2012, 20:55
Hiçbir şeye faydası olmayan ve şerden başka iş yapmayan şeytanlaşmış varlıklar ne yapar etrafına zarar verir.Ona sataşır buna bulaşır,onun bunun açığını arar.canına malına zarar verir.Bu lanet varlıklar insan da olur cinde olur şeytan da olur.Hepside birbirinden tehlikelidir.Aslında zarara uğrayan ta kendileridir.Her şeyin hesabı ahirette sorulacaktır.ALLAH Kuranı Kerim'in Zilzal suresinde ''Kim zerre kadar hayır işlerse onun mükafatını görür,Kim zerre kadar şer işlerse onun cezasını görür''. buyurulmaktadır.
Siz zerre kadarda hayır olsa onu yapınız damlaya damlaya göl olur.İnşalahu Teala...

sebep
12.02.2013, 03:12
içinde cin olan adamın gözleri kanlı görünüyomuş öle diyolar

Maksimilyanus
12.02.2013, 15:29
Bir insanın içinde cin olduğunu,ilmi yönde tam bilgili ve cinlerle irtibatta olan insanlar anlayabilirler.

ptaah
12.02.2013, 19:55
10 dan fazla cin çıkarma videosu izledim bilgiler doğrudur.1-3-7 ye şahit oldum videolarda.Ayrıca ne kadar doğru bilmem fiziksel güçte artış var.