Bir sıkıntım var fikir verirmisiniz?

zero2900

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.

Benim 1-2 sorum olacaktı.

Son 1 yıldır belirgin bir şekilde geceleri yüksekten düştüğümü hissediyorum. Konuyu açmam gerekirse uyuyorum daha doğrusu gözlerim kapanıyor ne kadar zaman geçiyor bilmiyorum resmen kendimi 1 metre yukardan yatağa atılmış gibi hissediyorum kafamın çarptığını vicudumun sarsıldığını hissediyorum. Bide evde otururken sürekli izleniyormuşum hissine kapılıyorum. Psikoloğa gittim acaba paronoyakmıyım diye? Ancak psikolog herhangibir ruhsal hastalığımın olmadığını söyleyip bana ilaç verdi seanslardada zaten birşey olmadı.

Sosyal hayatımı major şekilde etkileyen şeyler değil bu yaşadıklarım. Ancak bunların nedenini veya bunların ne olduğunu bilmek istiyorum. Doğa üstü bir olay mıdır yoksa sadece gelip geçiçi birşeymidir. Gamsız ve kafasına hemen hemen hiçbirşeyi takmayan genç biriyim.
İmanım ve ibadetim çok güçlü değil. Tüm günümüz 21. yüzyıl genellemesi gibi. :) Ancak genelde yaşlısından gencine akrabalarım kendini bana okutur ilginç şekilde okuduğum insanlar 10 dk sonra kendilerini iyi hisseder. Hatta birkeresinde teyzem yatğa düşmüş istifra ediyordu. Bu hale iş dönüş gelmişti. Okuduğum zaman doktora bile gitmek istemedi 1 saat içinde toparlanıp teşekkür etmeye başladı.

Acaba yaşadığım bu durumun bununla ilgisi var mı yani acaba ibadetlerini yerine getirmeyen bi insan olup başkalarını okumam acaba günah olduğu için mi bu tip bir sorunla karşı karşıyayım. Lüütfen bilginizi paylaşır ve beni aydınlatırmısınız? Teşekkür ederim.

zero2900

Kayıtlı Üye
Ard arda mesaj yasaksa özr dilerim belirtmek istediğim 1-2 husu daha var.

Ailemizde büyü yapılan kimseler var en küçük ablama delirme ortanca ablama ise ölüm büyüsü yapmışlar kim olduklarını bilmiyoruz. Çok şükür onlara yapılan büyüler tutmamış.
Acaba yaşadığım olaylar banada bir büyünün yapıldığınımı gösteriyor?

Schz

Kayıtlı Üye
İş
Voodoo
Büyü değil yapılan fakat belli ki şifa yeteneğin var kendini geliştirmeye bak.
Din meseleside tabiki sana kalmış . Düşme olayıda bilinçsiz astral seyahet olabilir.

zero2900

Kayıtlı Üye
Büyü değil yapılan fakat belli ki şifa yeteneğin var kendini geliştirmeye bak.
Din meseleside tabiki sana kalmış . Düşme olayıda bilinçsiz astral seyahet olabilir.

Cevabınız için teşekkür ederim. İşin ilginci okuduğum insanlar bana ne okuduğumu nasıl üzerlerin'deki nazarı hemen kaldırdığımı vs soruyor ama halbuki ben onlara hep fatiha ve nas okuyorum çünki benim dua bilgim dahi yok. Ama ne rahatsızlıkları olursa olsun (baş kemik ağrısı,halsizlik,bitkinlik...) hemencecik iyi oluyorlar. Allah razı olsun demeye başlıyorlar... Haluki ben aslında hiçbirşey yapmıyorum :S

zero2900

Kayıtlı Üye

Verdiğiniz yanıtlar için teşekkür ederim. Yaşadığım olaylar beni korkutan veya rahatsız eden şeyler değillerdi ve bir büyü etkisinde olmadığımı öğrendiğime sevindim. :) Zaten daha önce ailemiz için bir hocaya danıştığımızdada bende birşey çıkmamıştı.

Konudan bağımsız birşey sormak istiyorum. Platonik olarak hoşlandığım bir kıza 100 kere bir sevgi (muhabbet) ayeti yada diğer adıyla aşk duası okudum uzaktan. Kendisi ogünün akşamı tek bir cümle yazıp çıktı. Acaba bilgisiz ve eksik inançlı bir kimse olmamdan ötürü okuduğum muhabbet duası ters tepmiş olabilir mi? Yada bunun yeri burası değil ise hangi forum kısmına konu açmalıyım?

Schz

Kayıtlı Üye
İş
Voodoo
Ben hiç bir dine bağlı değilim o yüzden pek bilmem onları fakat kızla yakınlasmak istiyosan ilk başta dualara değil kendine başvur. Tarzını v.b değiştir kıza esprilerle yaklaş .

zero2900

Kayıtlı Üye
Ben hiç bir dine bağlı değilim o yüzden pek bilmem onları fakat kızla yakınlasmak istiyosan ilk başta dualara değil kendine başvur. Tarzını v.b değiştir kıza esprilerle yaklaş .

Tabii ki en olması gereken 1. seçenek o. Ancak kız beni zaten ilk okul sınıfından beri hiç görmedi. Yani ortalama olarak 9 yıldır hiç görmedi. Ben de niyeyse durduk yere böyle birşey yaptım şuan saçma olduğunun farkındayım çünki ben kıza açılıp red cevabı bile almadan böyle birşey denedim. Tabii birdaha yapmayı düşünmüyorum tek dileğim ters tepmiş olmaması. Çünki okuduğum kaynakta bu tür şeylerin ters tepebileceği yazıyordu.

İlgilendiğiniz ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim :) Şimdi zaten tek çarem beklemek ve görmek..

Schz

Kayıtlı Üye
İş
Voodoo
Belkide kızda senle yakınlasmak istiyordur . Bunuda düşünerek sana istemeyerek aktarmış olabilir . Yakınlasmayı dene