Lütfen biri nasıl kurtulacağımız konusunda yardımcı olsun..

didosh

Kayıtlı Üye
Arkadaşım iki üç ay önce yeni bir eve taşındı. Ve o eve taşındığından beri cinler musallat olmuş. Kızının şeklinde geliyorlarmış.
Ne yapıyorlar geldiklerinde diye sorduğumda
"Şeffaf ardını görebiliyorum ama suratı kızımın sülietinde kısa boylu ve ayakları ters durumda elinde oyuncak var, gözlerini görmen gerek anlatamam dua ettim ama sesleri kesilmedi eşimi uyandırdım kızımın gitarını çalıyordu ben duyuyordum ama eşim duymadığını söyledi."
şeklinde tarif etti
çok korktuğunu ve kızına yaklaşamadığını odasına giremediğini söylüyor.
Bir kere değil sürekli oluyormuş bu durum.
Ne yapması gerekiyor arkadaşımın onu nasıl yönlendirebilirim tecrübeli biri yardım edebilirmi lütfen..

Styxq

Banlı Kullanıcı
elbet vardır allah ın bir bildigi Hasbinallah Ve Nimel Vekil Allah Yardımcın Olsun ..

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Öncelikle korkmak bir işe yaramaz serin kanlı olmalısın ve iletişime girmende büyük bir avantaj. Öncelikle kızınız odasına neden girmek istiyor bunu ögren ve kızının odasına iyi bir şey söylüyosa dahi alma. Çünkü büyük ihtimal yalan söylüycektir rahmani bir varlık olsa korkutmayı seçmezdi sana saldırmamışsada sana ihtiyacı vardır ondandır. Serin kanlı ol en temizi ve konuş istediklerini yapma, antlaşma. Dua oku kov gördükce ya hafız sana sıgınırım falan de büyük ihtimal gitcektir oda zamanla. Ama sen neden girmek istedigini yaz bize yinede..