Şifa büyüsü?

Newinitial

Kayıtlı Üye
Aramızda bu tür büyüleri bile varmı arkadaşlar tarif edicek?

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
şifa çok evrensel ve olumlu birşey. hal böyleyken büyüsüne hem gerek yok hem de uygun olmayabilir. zaten büyü olsa nasıl şifa verecek ki? varlıkları harekete geçiren bi büyü olsa hangi varlık şifa verebilir? enerjileri harekete geçiren birşey olsa iyileşsin diye dua etsen o daha çok şifa enerjisi çeker.
mutlaka bi etki istiyorsan reiki deneyebilirsin. büyü değildir hatta ilgisi yoktur tabi. ancak günlük hayatta olamayacak kadar hızlı ve etkili şifayı sağlamanın bir yoludur.
problemini tam olarak anlatırsan başka çözümler de düşünülebilir.

biard

Kayıtlı Üye
batı majisi ve wicca ve wiccan bölümlerinde bu tür büyüler var. Doğu maji bölümünde var mı bilmiyorum. Bunun dışında reiki ve müslümansanız esmaları öneriyorum. @yollu da yazmış zaten. Özellikle reiki öğretilerini tavsiye ediyorum. Şifa verebilmenizle kalmıyor, ruhsal yükselişin kapılarını aralıyorsunuz. Sevgiler.

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
batı majisi ve wicca ve wiccan bölümlerinde bu tür büyüler var. Doğu maji bölümünde var mı bilmiyorum. Bunun dışında reiki ve müslümansanız esmaları öneriyorum. @yollu da yazmış zaten. Özellikle reiki öğretilerini tavsiye ediyorum. Şifa verebilmenizle kalmıyor, ruhsal yükselişin kapılarını aralıyorsunuz. Sevgiler.
mutlaka var. fakat olay şu ki şifa gibi heryerde bulunan bir enerji için, evrensel bir enerji için büyü kullanıp büyülerin olumsuzluklarını çekmek niye? zaten büyülerin şifa gücü yoktur. ağrıyı hafifletirsin, hastalığın etkilerini azaltırsın gizlersin ama şifa kapısı pek açılmaz. üstüne bir de büyü yapınca yaşanılan sıkıntıları çekersin. iyi olsun diye uğraşırken kötü şeyler olur.
ne yazık ki bu konularla ilgilenen arkadaşlar hemen herşeyde büyü yapmaya meyilli.