Cin reisi

aLterreaz

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. bir kaç gün önce gece geç saatlerde yatmıştım ama yinede uykum yoktu. daha sonra uykuya daldım ama dalmamla bi gürültününün kopması bir oldu. rüya gibiydi ama. daha sonra yanıma bir varlık geldi hissettim ama göremedim. belkide gördüm ama hatırlamıyorum. bana birşeyler söyledi ama ne söylediğinide hatırlamıyorum. hatırladığım tek şey '' ben cin reisiyim'' demesi.

Bu neye işaret ? Musallat durumu falanmı ?

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Psikolojik olarak burdaki şeylerden erkilenmişsin. Eminim o gece bu tarz konularla zaman öldürmüşsündür ? Klasik bir yöntemi söylüycem bu gibi durumlardan kurtulmak için sen onları bırak onlarda seni.. Yani anma mümkün oldugunca buralarda dolaşma sıradna normal bir haat sür onlarda aklına gelemz ben cin reisiyim falan diye sana fısıldamaz. İnan bana. Saygılar..

hozbay

Kayıtlı Üye
Ojca zamandir okuyorum bana oyle durumlar olmadi.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Psikoloji insandan insana degişen bir şeydir. Örnegin iki insanın hiç tanımadıgı birinin kanlar içinde cesetini görüşünde farklı tepkiler vermesi onların psikolojik gücüne dayalıdır. Yani bende hiç böyle bir şey olmadı bundada olmaz çıkarımı öncüllerde hatalıdır..

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Ya neden biri böyle birşey anlattımı hemen psikolojik dersiniz anlamam durduk yere ben icn reisiyim diye bir ses duymaz paranoyaklıkla alakası yok bunun anlaşılan bir cin kabile reisi seni ziyaret etmiş heralde senle konuşmak istiyor şimdilik nas-felak oku abdestsiz gezme bakalım ne olcak devamında gene gelicekmi ona göre cevap yazarız.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Arkadaşım psikolojik olan şeyler psikolojiktir asıl yanlış olansa her şeyi paranormal olarak degerlendirmektir. Arkadaşınki bana psikolojik bir sorun olarak gözüktü ki halada öyle inanıyorum ve inan bana cin reisi gelip heey ben cin reisimyim benle konuş demez..

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Neden Demesin ? Belki onunla konuşmak istediği bir konu var ?

ahmet255

Kayıtlı Üye
Galiba bu cin reis'i denizci cin felan reis olduguna göre ...

lord_of_baku

Banlı Kullanıcı
Bilgi edindiğim kaynaklarda Cin reis diğe bişey ne okudum nedeki duydum. Rüyalar zaten 3 türdür bunlardan 2 tanesi gerçek olmayan rüyalardırki gündelik yaşamınıza ve ya piskolojik durumunuza göre şekillenir. Siz yinede uyumadan önce ve uyandığınız zaman pozotiv enerji yüklenmeniz için Kelime i Sehadet ve Ayet-el Kürsi, İhlas, Felak, Nas, Fatiha surelerini okuyun.

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Bildiğini yap o zaman kardeş birşey diyemiceğim ...