Çakra kapatma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doomsday

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çakra kapatmakla ilgili uygulamalı bilgi istiyorum.Astral projeskyon yapıldıktan sonra çakralar kapatılması lazımmış herhalde.Şuan enerjimin tamamen tükenmiş olduğunu hissediyorum buda beynime vuruyor. hiçbir işe konsantre olamıyorum. beynim donuk uyuşmuş gibi bir hali var . vede hislerimi yitirmiş hissediyorum. bu işin ehli olan varsa yardımcı olsun lütfen.

canmert196

Kayıtlı Üye
İstanbuldaysaniz sapphir'e cikin, helikopter pistinin oldugu kata gidin ,atlayin. 1 dk civarinda yere cakilirsiniz o zaman kapanir cakralar. Şaka bir yana cakralar ölmeden kapanmaz siz simdi astrala ciktiysaniz enerjiniz azalmistir. Uyuyun ,dinlenin ,3 gun sonra tekrar cikicak duruma gelirsiniz. :)

doomsday

Kayıtlı Üye
yok şuan 2 3 haftadır başımda donukluk var. bazı şeyler net değil. astralden sonra çakra kapatma yapılıyormuş herhlde. yoksa çakralar asürekli açık kaldığında enerji yakıyormuş. yani öle bir uygulama varmış. bilmiyorum ileri seviye astral bilgisi olabilir.

canmert196

Kayıtlı Üye
cakra dengelenir kapanirsa siz olursunuz kapanma gibi bir sey olmaz bir sifacidan yardim isteyin persembe sifa ya katilin ve sayin embriyodan yardim talep edin isterseniz vucuttan enerji giris cikisini durdurmak icin el ayak capraz yapilir ama bunun sizin durumla alakasi yoktur

Yönetici Notu:Sayın canmert196, lütfen imlalarınıza gereken önemi verin. Bir daha uyarıda bulunmayalım.

bendekiben

Elit Üye
yok şuan 2 3 haftadır başımda donukluk var. bazı şeyler net değil. astralden sonra çakra kapatma yapılıyormuş herhlde. yoksa çakralar asürekli açık kaldığında enerji yakıyormuş. yani öle bir uygulama varmış. bilmiyorum ileri seviye astral bilgisi olabilir.

Vücuda enerji akışını sağlayan çakralarımız biz ölene kadar açık bir durumda olacaktır.Bunun aksi düşünülemez, zira bizim burda çakra açma dediğimiz olay ise çakralardaki blokajların açılımıdır..Aslında insanların auralarını gören kişiler genelde bunun ne demek olduğunu bilirler.Çakra bölgeleri siyahımsı, boz bulanık bir hal alır,bu blokaj olmuş çakra anlamına gelir.Sevgiler..

doomsday

Kayıtlı Üye
Vücuda enerji akışını sağlayan çakralarımız biz ölene kadar açık bir durumda olacaktır.Bunun aksi düşünülemez, zira bizim burda çakra açma dediğimiz olay ise çakralardaki blokajların açılımıdır..Aslında insanların auralarını gören kişiler genelde bunun ne demek olduğunu bilirler.Çakra bölgeleri siyahımsı, boz bulanık bir hal alır,bu blokaj olmuş çakra anlamına gelir.Sevgiler..

şuan bendeki durumun blokaj olmuş çakrayla mı ilgisi olduğunu sölüyorsunuz. ?

bendekiben

Elit Üye

doomsday

Kayıtlı Üye
bu nasıl uygulanıyor daha önce böle bir çalışma yapmadım ben

doomsday

Kayıtlı Üye
arkadaşlar şu yazarın dedği şeyi öğretecek yok bu kimse bana?

[h=3]Çakraları kapatmak[/h]Herhangi bir enerji çalışması sonrası eğer çakralarınızı kullanmayacaksanız, projeksiyonda olduğu gibi, onları kapamanız çok önemlidir.
Bu kapatma özellikle çakralardan kuvvetli hisler alıyorsanız önemlidir. Eğer çakralarınızı normal günlük faaliyetlerinizde açık bırakırsanız enerji akıtırsınız. Bu, halsizliğe ve hatta sağlık problemlerine neden olabilir. Aynı zamanda hoş olmayan astral varlıkların istemeyen dikkatlerini cezbedebilir. Onları kapamak için herhangi bir aktivite hissedilmeyene kadar süreci tersine döndürmektir. Zihinsel ellerinizin çakraları kapadığını ve enerjiyi geri ittirdiğini hissedin. Ne kadar çok aktivite hissederseniz onları kapamayı öğrenmek için o kadar çok zaman harcamalısınız. Eğer bunu yaptıktan sonra hala aktivite hissediyorsanız, yemek yeme ve fiziksel egzersiz kapanmalarına yardımcı olur.
[h=3][/h]

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
kapatman yanlış tabir. çözüm dengelemek. iç huzurunuza ulaşmaya çalışarak veya reikiye sahipseniz o şekilde dengeleyebilirsiniz. sadece dinlenerek de olabilir. kafanızda büyütmeyin zor bir iş değil.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çakra kapatmak, yukarıda bahsedildiği gibi yanlış bir ifade biçimidir.
Tüm spiritüel uygulamalarda ve tüm enerji çalışmalarında psişik korunma yapılmalıdır. Enerji alanımızı güçlendirip koruma altına alırsak dışarıdan gelecek negatif titreşimlere karşı korunmuş oluruz.
Dışımızdan gelen çeşitli uyaranlara karşı bir filtre sistemi yani korunma sistemi geliştirmediysek otomatik tepkilerle yaşar gideriz. Kontrol bizde değildir. Dış tesirlere göre halden hale savrulur, çoğu kez boşu boşuna enerji harcayıp halsiz düşeriz. Enerji kaçakları sürekli olmaya başlar ve yenilenemezse neler olabilir?
-Enerji alanında zayıflama, aurada yırtılma
-Halsizlik, yorgunluk, bitkin düşme ve sık sık hastalanma
-Sinirlilik, çabuk parlama, öfke nöbetleri, saldırgan eğilimler
-Memnuniyetsizlik, yaşam sevincinde matlaşma, depresif belirtiler.
Tüm bunlar insanın gerek fizik gerekse zihinsel ve psikolojik yönden yaşam kalitesini olumsuz etkiler.

Vereceğim link size faydalı olacaktır, dikkatlice okumanızı öneririm. Sorunuzun cevabı bu linktedir.

http://www.gizlimabet.com/threads/22550-Psişik-korunma-ve-kalkan!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...