Savaşı Rüyamda Gördüm !

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Böyle akşama doğruydu hava kapalıydı sanki yağmur yağıcak gibiydi ama aşırı sıcaktı, sonra bi planör sesi duydum, daha sonra büyük şehirlerde deprem olurken verilen alarm sesini duydum sonra 'BOOM' diye bi ses sonra ben saate baktım tam 17;02 sonra dışarıya çıktım, tıpkı ikinci dünya savaşındaki gibi karşılıklı cepheler, top atışları vs. Sonra bana doğru çevrilen bi tank namlusu gördüm, ateş etti ve sıçrayarak uyandım

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben sadece duyduğum sesleri söylüyorum, belki farklı bir sesti ama ben planör diye hatırlıyorumdur. Olamaz mı ?

semih_tigin

Kayıtlı Üye
suriye ile savaşa girdik, ama uçak ve tank kullanılacak kadar uzun süreceğini sanmıyorum. büyük ihtimal ezer geçeriz onları. adb nin çıkarlarına uygun olmalı ki bizim tavrımıza göre hareket edeceklerini açıkladılar.

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Eğer Suriye ile savaşa girecek olursak Suriye'nin arkasında kimler olur ? Ben cevaplayayım, pkk, Irak, İsrail ve Ermenistan.

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
Bu rüya sahnesi aklıma call of duty oyununu getirdi :D Bende kıyamet olsun savaşlar olsun bir çok rüya görürüm aldırmıyorum :)

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evet benim de aklıma geldi ama Call of Duty oynamıyorum şu sıralar

thales

Kayıtlı Üye
savaşın age of empires olduğunu sanan akıllara tüküreyim..
sayın synergy lafım size değil.

thales

Kayıtlı Üye
Hayır sayın stark,
buradaki kimseye değil demem gerekiyordu sanırım.
lafım sadece savaş çığırtkanlığı yapan , ellerinde erotik dergi yüzlerinde irin'le dolaşan ergenlereydi.

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Peki rüyam hakkında ne düşünüyorsunuz ?

thales

Kayıtlı Üye
rüya paylaşmak ve yorumlanmasını istemek sanıyorum yasak.
yasak olmasa dahi bi yorum getiremezdim ya.

semih_tigin

Kayıtlı Üye
Hayır sayın stark,
buradaki kimseye değil demem gerekiyordu sanırım.
lafım sadece savaş çığırtkanlığı yapan , ellerinde erotik dergi yüzlerinde irin'le dolaşan ergenlereydi.

eğer benden söz ediyorsanız bilin ki ergenliği çoktan geçtim. amacım savaş çığırtkanlığı değil ama suriye eğer top ateşi açıp 5 sivil türk vatandaşını öldürüyorsa her vatandaş için 1000 suriyeli köpeği gebertmek ordunun ve devletin vazifesidir, ana haberlere çıkıp bu durumu şiddetle kınıyoruz diyerek konuyu kapatmaları tüm halkımıza hakarettir.

karashan

Kayıtlı Üye
Burası iyice siyasi başlığa döndü...
PKK ya kaç bin şehit kurban verdik.Yıllardır bıçak kemiğe dayandı diyorlar ancak ABD nin çıkarları doğrultusunda hemen savaşa hazırlık yapı veriyorlar...
Arkadaş bizim düşmanımız Suriye değil PKK.Sen gel suriyeden mültecileri al hatayda eğitim kampı kur kimse kusura bakmasın da bu top mermisi yanlışlıkla geldiyse suriyeli yetkililerin suratına tüküreyim ben yerlerinde olsam çoktan cephemi açardım.Ha aynı şekilde Türk yetkili olsaydım suriyenin pkk ya yıllardır desteğini biliriz suriyeyle savaşılacaksa pkk yı bitirmek için savaşılsın abd uşaklığı için değil...Bu Millet yedi cihana baş tutmuş bir Millet.İktidarlık cihan kavgası buna göre oynamak lazım.

Saygı ve Sevgilerimle.

Foras

Kayıtlı Üye
eğer benden söz ediyorsanız bilin ki ergenliği çoktan geçtim. amacım savaş çığırtkanlığı değil ama suriye eğer top ateşi açıp 5 sivil türk vatandaşını öldürüyorsa her vatandaş için 1000 suriyeli köpeği gebertmek ordunun ve devletin vazifesidir, ana haberlere çıkıp bu durumu şiddetle kınıyoruz diyerek konuyu kapatmaları tüm halkımıza hakarettir.
Şu an 5 Türk vatandaşı öldüyse savaş çıkınca kaç Türk vatandaşı ölecek ?

semih_tigin

Kayıtlı Üye
daha fazla insan ölmesin deyip intikam almazsak, dış güçler bunu bizim zayıflığımız olarak görür, halkımız yazıklar olsun devlete türk vatandaşlarının kanı yerde kaldı der, suriye'nin yaptığı yanına kalır, dışarıdan bakılında bizi korkutmuş gibi görünürler.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Banada babaannem demişti.Yıllar öncee..

dozert

Kayıtlı Üye
Siyasi Konulara Girmeden,Tamamen Saygı Sevgi Çerçevesinde Konuşsak Daha Güzel Bir Konu Olacağına Eminim :)

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
Ben sadece duyduğum sesleri söylüyorum, belki farklı bir sesti ama ben planör diye hatırlıyorumdur. Olamaz mı ?

ben de rüyamda sayısal loto sonuçlarını görmüştüm. oynadım tutmadı. sonuçlar açıklanınca farkettim ki tüm rakamları yanlış hatırlamışım. ama çıkacak sayıları görmüştüm. neden kimse inanmadı bi türlü anlamadım şimdiye kadar.

bendekiben

Elit Üye
Siyasi amaçlar,fikirler,duygular sitemizin konu paylaşımlarında yasak olan maddeleri arasında.Aksi olsaydı burası parapsikoloji platformu değil herhangi bir amaç gütmeyen sohbet sitelerinden olurdu.Sitemizin değerleri doğrultusunda, kaliteli ve gelişim amaçlı güzel paylaşımlar dileğiyle..