destina

destina

Kayıtlı Üye
emeğinden dolayı teşekkürler pantea..

Pantea

Kayıtlı Üye
Rica ederim , yararli oluyorsam ne mutlu.

destina

Kayıtlı Üye
dün gece sevdiğimin ismini tekrarlayarak uyuya kalmışım ama onu görmedim rüyamda:( rüyamda işyerimdeyim markete gidiyorum orda bi adam daha önce hiç görmediğim biri bana diyo ben seni tanıyorum bizim köydensin diyo kendini anlatıyo memnun oldum diyorum orda ,işe başlamış bende diyorum bizim işyerine başvur alırlar belki diyorum ordan bi kız bana bi kağıt imzalatıp vermek istiyo ne bu diyorum bizim işyerinde fal bakan biri varmış iki kardeşmiş kızların yüzü geliyo gözümün önüne onlarıda tanımıyorum o kağıdı imzalarsam 10 lira indirim yapıyolarmış imzalıyorum iki tane imza atıyorum sonra birden kendimi bizim köyde görüyorum bi köy evi ama bizim tanıdıklarımızdan deil biri ölmüş ortalığı toparlıyorum güneş geliyo diye kalın perdeyi kapıyorum halamı filan görüyorum ama net deil sonra evin bahçesine çıkıyoruz yokuş bi yer var ordan bir sürü balık dökülüyo çeşit çeşit balıklar ben tutmaya çalışıyorum bi kapla alıyorum yukarı tırmanıyorum suratım asık ama bi köşeye oturuyorum elimde ufak balık onu temizliyorum içinden arı çıkıyo korkuyorum sonra bi bakıyorum karşımdan fare gidiyo minik annem herhalde var yanımda söylüyorum e normal baksana diyo ortalığa
böyleydi aklımda kalanlar :(

bekarım sevdiğim biri var ama şu günlerde istenmiyorum yorumunuzu merak ediyorum teşekkürler pantea...

Pantea

Kayıtlı Üye
dün gece sevdiğimin ismini tekrarlayarak uyuya kalmışım ama onu görmedim rüyamda:( rüyamda işyerimdeyim markete gidiyorum orda bi adam daha önce hiç görmediğim biri bana diyo ben seni tanıyorum bizim köydensin diyo kendini anlatıyo memnun oldum diyorum orda ,işe başlamış bende diyorum bizim işyerine başvur alırlar belki diyorum ordan bi kız bana bi kağıt imzalatıp vermek istiyo ne bu diyorum bizim işyerinde fal bakan biri varmış iki kardeşmiş kızların yüzü geliyo gözümün önüne onlarıda tanımıyorum o kağıdı imzalarsam 10 lira indirim yapıyolarmış imzalıyorum iki tane imza atıyorum sonra birden kendimi bizim köyde görüyorum bi köy evi ama bizim tanıdıklarımızdan deil biri ölmüş ortalığı toparlıyorum güneş geliyo diye kalın perdeyi kapıyorum halamı filan görüyorum ama net deil sonra evin bahçesine çıkıyoruz yokuş bi yer var ordan bir sürü balık dökülüyo çeşit çeşit balıklar ben tutmaya çalışıyorum bi kapla alıyorum yukarı tırmanıyorum suratım asık ama bi köşeye oturuyorum elimde ufak balık onu temizliyorum içinden arı çıkıyo korkuyorum sonra bi bakıyorum karşımdan fare gidiyo minik annem herhalde var yanımda söylüyorum e normal baksana diyo ortalığa
böyleydi aklımda kalanlar :(

bekarım sevdiğim biri var ama şu günlerde istenmiyorum yorumunuzu merak ediyorum teşekkürler pantea...
Kendinizi sorgulayi durdugunuz bir donemdesiniz , sanki kendinizi mercek altina almis arti ve eksilerinizi inceliyor zihninizdeki bazi sorulara yanit ariyorsunuz, kendinizi yeterli buldugunuz konular var ve konumunuzdan eminsiniz ama duygusal konularda durum farkli en kucuk bir istenmeme durumunda kendinizde eksik bir seyler oldugu dusuncesine kapiliyorsunuz , nerde hata yaptim sorusu aklinizdan cikmiyor , sevginizi paylasmak icin sectiginiz kisinin yanlis oldugunu hissediyor ama bunu kabullenmek istemiyorsunuz ,iyi birisini bulmanin cok zor oldugunu dusunuyorsunuz ve hayatinizda olani tum eksik ve kusurlarina ragmen elinizde tutmaya cabalayip kendinizi uzuyorsunuz.Birlikde oldugunuz kisiye gerginden fazla baglaniyor onun icin turlu fedakarliklar yapmaya calisiyorsunuz ama kimi zaman karsinizdaki kisiyi bogacak kadar ustune dusuyorsunuz.Ask ve sevgi insana huzur verip mutlu hissetirdigi muddetce degerli ve gercekdir aci veren ve huzursuzluk yaratan bagimlilikdir ve yanlisdir.

destina

Kayıtlı Üye
ben gerçekten artık ne yapacağımı bilmiyorum tıpkı yazdığınız gibi hayatım gereğinden fazla değer veriyorum ve üzülüyorum ama elimde deil engel olamıyorum bilmiyorum :( teşekkürler yorum için:(

destina

Kayıtlı Üye
rüyamda çatıya çıkıyorum daha doğrusu kardeşimi çatıya çıkartıyorum ben sadece kafamı uzatıyorum aşağı bakıyorum sevdiğimle ailesi bi arabaya biniyolar aşağı iniyorum hemen arsa gibi bi yer bi tane iş arabası çakıl gibi bişiy döküyo arsaya sevdiğim istemiş arabanın altı vuruyomuş die döktürüyomuş bende yardım ediyorum yolunmuş otları serpiştiriyorum çukurluklara hava aydınlık sonra uyandım aklımda kalanlar bunlar teşekkürler..

Pantea

Kayıtlı Üye
rüyamda çatıya çıkıyorum daha doğrusu kardeşimi çatıya çıkartıyorum ben sadece kafamı uzatıyorum aşağı bakıyorum sevdiğimle ailesi bi arabaya biniyolar aşağı iniyorum hemen arsa gibi bi yer bi tane iş arabası çakıl gibi bişiy döküyo arsaya sevdiğim istemiş arabanın altı vuruyomuş die döktürüyomuş bende yardım ediyorum yolunmuş otları serpiştiriyorum çukurluklara hava aydınlık sonra uyandım aklımda kalanlar bunlar teşekkürler..
Ilgi gormeye ihtiyaciniz var ama bunu belli etmekden cekiniyorsunuz , sevdiginiz kinin size daha cok onem vermesini istiyorsunuz bunu kazanmak icin kendinizden odun vermeye bile hazirsiniz belki ama aslinda istediginiz kendinizi kucuk dusurmeden saygiyla birlikde ilgi gormek.

destina

Kayıtlı Üye
Teşekkürler pantea

dün gecede kötü oldum rüyamda biri vardi bana sevdiğimin hayatinda şişman biri olduğunu ondan ayrilacağini ondan ayrildiği sirada tavlamam gerektiğini söylüyodu sesi elleri herşeyini hissettim fakat yüzünü görmedim sonra bana dedi kolunun altinda bişiy var korkma sakin dedi beni sikmaya başladilar bi anda kendimi banyonun aynasinda gördüm çirkin iğrenç bi tipteydim karabasan olduğunu düşünüyorum zor uyandim kalktiğimda korku vardi

destina

Kayıtlı Üye
rüyamda annemle dişçideydim dişçi koltuğundaydım doktor bayandı dişlerime baktı bi tanesine altın takmak zorundayız bide çekim yapıcaz dedi korkuyla kalktım koltuktan ve yalan söylüyosunuz para almak için dedim ben bişey taktırmıcam dedim tam çıkıyodum borcunuz 12 lira dedi ödemicem dedim sağlık karnemi annem almış çantamla anneme yürü gidiyoz dedim dolandırıcı bunlar dedim çıktık o doktor olan kadınla adam arkamızdan gelmeye başladılar hava karanlık annemle sokak aralarında koşmaya başladık annem dedim çok para değil ver niye böyle yapıyosun dedi annemi bırakıp geri döndüm sokaklardan geçtim dişçiye geldim ödedim parayı ama parayı görmedim karşılığında bana fiş verdi ordaki başka bi kadın sonra çıktım ordan annemi bulamadım uyandım .. ilginçti

pantea nazar mı değdirdik sana umarım kötü bişey yoktur yoğunluğundan giremiyosundur nete iyi bak kendine özledik yorumlarını ;)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
destinacım pantea bir süre net e giremiyor özel işlerinden dolayı..

eğer kabul edersen ben elimden geldiğince yorumlayayaım. dişler akrabaları temsil eder, hangi dişini gördüğünü söyleyebilir misin? Anneni gördüğüne göre annen ya da annen tarafından bir akrabanın hastalığını ve tedavisi edileceğini işaret ediyor rüyan . Bir şekilde sen inanmayacaksın bu hastalığa derde içinde şüphe kalacak ve annenle bu konuda bir konuşma yapacaksınız.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Teşekkürler pantea

dün gecede kötü oldum rüyamda biri vardi bana sevdiğimin hayatinda şişman biri olduğunu ondan ayrilacağini ondan ayrildiği sirada tavlamam gerektiğini söylüyodu sesi elleri herşeyini hissettim fakat yüzünü görmedim sonra bana dedi kolunun altinda bişiy var korkma sakin dedi beni sikmaya başladilar bi anda kendimi banyonun aynasinda gördüm çirkin iğrenç bi tipteydim karabasan olduğunu düşünüyorum zor uyandim kalktiğimda korku vardi

pantea bir süre nete giremeyecek eğer kabul edersem nacizane ben yorumlayabilirim. Dönünce kendisine sorarsın yine de . gündüz yaşadığın sıkıntılar, şüpheler gecenin sıkıntısı ile birleşmiş ve seni en zayıf yerinden yakalamışlar. bence bu bir karabasan denilen cinsten pek bir anlamı olduğunu sanmıyorum. Ancak, bir hastalıa da işaret ediyor olabilir, sağlığına ekstra önem göster bu zamanda.

Pantea

Kayıtlı Üye
Kendini ve fiziksel ozelliklerini mercek altina aldigin bir donemdemisin ? kendinle ilgili fazlaca dusunup elestiriyorsan bu sende baski yaratmis olabilir, kendini iyi hissetmeye ve begenilmeye ihtiyac duydugun bir zamandasin.

destina

Kayıtlı Üye
destinacım pantea bir süre net e giremiyor özel işlerinden dolayı..

eğer kabul edersen ben elimden geldiğince yorumlayayaım. dişler akrabaları temsil eder, hangi dişini gördüğünü söyleyebilir misin? Anneni gördüğüne göre annen ya da annen tarafından bir akrabanın hastalığını ve tedavisi edileceğini işaret ediyor rüyan . Bir şekilde sen inanmayacaksın bu hastalığa derde içinde şüphe kalacak ve annenle bu konuda bir konuşma yapacaksınız.

annem tedavi gördü hastanede yattı aniden gelişmişti sanırım buna işaretmiş çok teşekkür ederim dynamic apnea emeğine sağlık

destina

Kayıtlı Üye
dün akşam rüyamda bir sürü sokak köpeği gördüm kirliydiler ve havlıyolardı etrafımdalardı ancak bana saldırmıyorlardı korktum korkuyla uyandım

Pantea

Kayıtlı Üye
Yakin cevrenizde olup bitenler yada aile icinde yasanan bazi sorunlarda akrabalar yada arkadaslardan gereken ilgi ve yardimi goremediginizi dusunuyorsunuz cevrenizde gercek dost olmadigini ve vefasiz kisiler oldugunuz dusunuyorsunuz.

destina

Kayıtlı Üye
merhaba pantea ben rüyamda yazboz(site üyelerinden) arkadaşımı gördüm kendisi bekar ama ben rüyamda üçüncü çocuğuna hamile olduğunu öğreniyorum bi sahil yeri gibi biyerdeyiz bi ev var zemin katta çok güzel bi mutfağı var arkadaşım diyo sen nasıl bi ev isterdin diyo diyorum ferah olsun yüksekte ama diyorum böyle güzel olcaksa birinci katta olabilir diyorum sevgiliside var sanki rüyada tam anımsamıyorum rüyadan hatırladıklarım bunlar çok güzel temiz ferah bi mutfaktı sanki tepeden izledim bi ara evi kasabayı güzeldi ama yazbozu görmüyorum karnı şiş filan deil yani merakla bekliyorum yorumunu emeğine sağlık şimdiden

Pantea

Kayıtlı Üye
Kendiniz icin arzuladiginiz idela bir gelecek varmis bu ya gerceklesmemis yada henuz vakit var ve beklenti icindesiniz , mutfak bir aile kurma ozlemini yansitiyor yada var olan bir ailenin sahip olmasi gereken ozlelliklere duyulan ozlemi, hamilelik kimi zaman disa vurulamamis arzulari kimi zamanda bazi sikintilari yanistir.Bazen kendinizden baska birisi olma arzusu duyuyorsunuz.

destina

Kayıtlı Üye
merhaba pantea dün akşamki rüyamı merak ediyorum aklımda kaldığı kadarı ile anlatıcam.

büyük bi eve taşınmışız kapıda köpek var sesini duyuyorum ev temiz bi masada oturuyoruz ama insanları tanımıyorum elime bi bebek veriyolar 1 yaşında filan esmer uzun siyah saçlı kız gülümsüyo bana sonra bi anda kendimi balkonda buluyorum arkadaşımın köpeği kaybolmuş ona sesleniyorum geliyo arkadaşım diyo o bulur yolunu diyo karanlık sokak elimizde köpekler çıkıyoruz dışarı tren yolunun kenarından yürüyoruz ben diyorum şurdan gidelim arkadaşım diyo yolu uzatırsın muhabbeti yapıyoruz korku kaplıyo içimi sokaklar karanlık uyandım.

bide annem rüyasında benim müdürümün ona beyaz bi kağıt verdiğini görüyo bunun anlamı ne olabilir?

Pantea

Kayıtlı Üye
Yakin cevrenizde guven duyacaginiz kisilere ihtiyaciniz var gibi , su siralar emin olmak ve guven duymak sizin icin en onemli sey , guven ortaminda her seyin yoluna girecegini dusunuyorsunuz , kendiniz savunmasiz masum bir cocuk gibi hissediyorsunuz kendiniz korumak ihtiyacindasiniz , annenizin gordugu ruya haberci olabilir isinizle ilgili bir gelisme ( olimlu yada olumsuz ) olabilir yada annenizin sizin is hayatinizda ilerleme kaydetmenizi istedigi seklinde yorumnlana bilir.