Galiba gerçekten yalnız değiliz ;)

gümüş

Kayıtlı Üye
Bugün paylaşmak istediğim küçük bir şey oldu

Minibüsteyim
İnmek için ayağa kalktım , tam elimi uzatacağım kapı kolu için
O ne ya oldum çünkü kapının kolu gayet yavaş, sanki biri açıp yol veriyor gibi çevrildi ve yol verdi.
Sanki görünmeyen biri var gibi
Demek istediğim kapının kolunun çevrilişi,
Açılışı
Geçmem için bırakılan boşluk..
Teşekkür ettim ve indim ağzım kulaklarımda :D

SeyyiD1109

Kayıtlı Üye
garip gerçekten.. öyle bi durumda ben olsam şayet istemsizce yapılan bir telekinezi olarak düşünürdüm.

dexter

Elit Üye
Hayatımızdaki küçük şeylerden zevk almak adına..

'Geçmem için bırakılan boşluk..' demişsiniz:) o kadar güzelki aslında düşününce.

gümüş

Kayıtlı Üye
Sevgili SeyyiD1109
Hemen sonrasında hani acaba ? demedim desem yalan olur, hatta kendime uçma belki şoför yanında düğme bişey vardır falan diye de düşündüm olur ya ama bende öyle yetenek yok ve anlam ifade eder mi ama açılar...yani herşeyiyle biri açıp yol verdi gibi. Tesadüf belki açılacağı tuttu ama his öyle oldu :)
Bir de güzel bir tesadüfle dönüşte aynı minibüs ve şofördü ve öyle bir mekanizma yokmus adamda, an'a şahit olmadığına üzüldüm bir de
Sevgili dexter ; teşekkürler :)

SeyyiD1109

Kayıtlı Üye
sayın dexter a katılıyorum ayrıca.. oldukca güzel bir bakış açısı :)

yeri gelmişken paylaşmak isterim.. daha ilk okul 3. sınıfa giderken yaşandı. ben okuldan geldim annemde temizlik ypmış o gün .işini bitirdi oturdu yanıma ... saat dedi 2 tur döndükten sonra 3ün üzerinde durucak dedi.. saate baktık ikimizde .. dediği gibi oldu saat 3 te durdu..tesadüf dedik güldük .. sonra ya dedi vitrindeki kapaklar bir anda açılsa ne korkarız ama dedi ve peşinden 6 kapakta açıldı.. o zamanlar farklı yorumluyorduk ama bunun istemsiz bi telekinezi olduğunu düşünyorum..

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
Hayatımda gördüğüm en saçmasonik olay

Duyduğum desem daha doğru olacak sanırım şöför açmıştır kapıyı :D

nira

Kayıtlı Üye
O dediğinden bende aynı anlarda, üst üste iki kez oldu. Ben geçerken iki ayrı kapı açılmıştı. Kapının koluna daha elimi sürmeden arkadaşın anlattığı gibi biri açar gibi aşağı indi ve kapı açıldı. Boşluk ta değil sonuna kadar. hemen ötede de balkon kapısı vardı. O da kilitli durur genelde. O balkon kapısının da önce anahtarının döndüğünü sonradan da kapı kolunun çevrilip sonuna kadar açıldığını görmüştüm. Elimde tepsi vardı balkonda yere koyacaktım.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Yanlış anlaşılmak istemiyorum elbette bakış açısına bakmakta güzel.
Ben işin bir daha materyalist tarafındayım. Bu tarz şeyler benim de başıma geliyor. Yüksek ihtimalle cinlerdir.Ama bu varlıkların bunu neden yaptıklarını bilemiyorum

01anavarza

Banlı Kullanıcı
çok güzel bakış açısınız varmış...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ne güzel benimde tam tersi beni bazen marketteki otomatik kapılar bile algılamıyor :) hatta suratıma çarpıyor kapılar genelde arkasında bumi tuzağı kurulmuş oluyor da

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
bende telekinezi diye düşündüm ama :) belkide sizi çok seven zararsız bir cindir :)