İnsanlardan Korunmak İçin

webmanx

Kayıtlı Üye
İnsanlardan korunmak için,1 Fatiha,7 Ayetel Kürsi,1 Hüvallahüllezi,3 İhlas,3 Felak,3 Nas sürelerini okuduktan sonra,duanızı yapınız ve bütün bedeninize üfürünüz.Okumaya başlarken işaret parmağınızı kaldırarak,okuma anında etrafınıza bir daire çiziyor gibi düşünerek okumaya devam edin okuma sonunda daireyi tamamlayınız.Size hiçbir insan zarar veremez.

Kaynak: Mertyail

manifold

Kayıtlı Üye
olacaklara rabim bilir veya izin verir.okumanda sıkıntı yok ben okudum olmadı sende olmayacak diye kaide yok

mercanada

Banlı Kullanıcı
İş
.
olacaklara rabim bilir veya izin verir.okumanda sıkıntı yok ben okudum olmadı sende olmayacak diye kaide yok

Kelimeler,dualar sadece kitap okur gibi tekrar edildiğinde tesir etmeyebilir, fikrimce.
Ama bir kelimeye inançla, kuvvetle bir anlam yüklendiğinde etkisi çok çok yüksektir.
Bütün mesele ne kadar istediğiniz ve ne anlam yüklediğiniz olabilir.

selam ve sevgilerimle,

manifold

Kayıtlı Üye
ben rabimden hayırlısını dileyerek okudum tüm kalbimle fakat olmadı anladım ki benim için hayırlısı buymuş zarar vermeside yapacağım işten etkilenerek yanlış yapmam yani anlayacagınız dünya işi olması hayırlı değilmiş dedim

webmanx

Kayıtlı Üye
Sayın Mefetseger; Bu konu tamamen bana aittir.Neden alıntı yazdığınızı anlatırmısınız.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın Mefetseger; Bu konu tamamen bana aittir.Neden alıntı yazdığınızı anlatırmısınız.

Bu konuda sürekli uyarı aldığınızı bilmenize rağmen açtığınız yeni konularda kaynak belirtmemektesiniz. Eğer konu size aitse bunu da belirtmeliydiniz. Ayrıca site kurallarında yazdığı gibi kaynak belirtilmeyen konular silinebilir veya konu hakkında yapılacak olanlar site yönetiminin kontrolü altındadır. Tabii bu durum mantıken üyelerimiz kendi sorumluluklarını tam olarak yaptığında geçerli değildir. Umarım bir daha bu eksikliği giderirsiniz yoksa konularınızı direk silmek zorunda kalacağım. Bilginize...