_kelebek_

_kelebek_

Kayıtlı Üye
sevgili panteacım
ben rüya gördüğümde gözlerimden gözyaşları akıyo bu bir rahatsızlık mı yoksa başka bişeymi... rüya görmediğim zaman normal uyanıyorum rüya gördüğümde ise gözlerimden yaşlar akarak uyanıyorum çok fazlaca...

rüyamda sevdiğim ve ayrı olduğum kişiyi gördüm.. berabermişiz sarılıyorum ona kokusunu bile hissediyorum... sonra öğle namazı okunmuş bana bir camiye gidip gelicem diyo kapıdan uğurluyorum onu sarılıyorum yine öpüyorum... bekliyorum sonra geri geliyo oturuyoruz konuşuyoruz böyle hiç ayrılmamaışız gibi sanki

bu rüyada arada hep uyandım bi saat çaldı bir telefonuma msj geldi bu seslere uyandım ama bu güzel rüyaya devam etmek için tekrar gözlerimi kapattım ve gerçekten devam etti rüya kaldığı yerden.. böyle gördüm işte bide hep gözlerim aktı..

çok tşkler pantea iyiki varsın..........

Pantea

Kayıtlı Üye
sevgili panteacım
ben rüya gördüğümde gözlerimden gözyaşları akıyo bu bir rahatsızlık mı yoksa başka bişeymi... rüya görmediğim zaman normal uyanıyorum rüya gördüğümde ise gözlerimden yaşlar akarak uyanıyorum çok fazlaca...

rüyamda sevdiğim ve ayrı olduğum kişiyi gördüm.. berabermişiz sarılıyorum ona kokusunu bile hissediyorum... sonra öğle namazı okunmuş bana bir camiye gidip gelicem diyo kapıdan uğurluyorum onu sarılıyorum yine öpüyorum... bekliyorum sonra geri geliyo oturuyoruz konuşuyoruz böyle hiç ayrılmamaışız gibi sanki

bu rüyada arada hep uyandım bi saat çaldı bir telefonuma msj geldi bu seslere uyandım ama bu güzel rüyaya devam etmek için tekrar gözlerimi kapattım ve gerçekten devam etti rüya kaldığı yerden.. böyle gördüm işte bide hep gözlerim aktı..

çok tşkler pantea iyiki varsın..........

Ruya gordugunuzde gozlerinizden yas gelmesinin nedeni su ki , ruya uyanmaya yakin evrede gordugumuz bilinc alti yansimalardir bu evrede uykuda oldugumuz halde gozlerimiz hareket halindedir gozlerin bu surekli hareket halinde yasarmasida normaldir her kesde olmaya bilri yada daha az miktarda olusabilir ki sabah kalkdigimizda goz pinarlarimizda biriken sarimtirak akinti bu sebeple olusur.

Cok ozlemissiniz onu ruyaniz sadece bu ozlemin yansimasi .

_kelebek_

Kayıtlı Üye
selamlar panteacım

benim dini bütün bir arkadaşım var.. ondan benim için ve sevdiğim kişi için istiareye yatmasını istedim.. yattı oda.. rüyasında gece karanlık sokaklardaymış bilinmeyen kötü kişiler vamış karanlıkta onlardan kaçıyomuş.. sıkıntıyla uyandım hayırlı değil dedi bana..
sizce de bu istiare rüyası bunun işaretimidir
tşkler cnm şimdiden...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
hayır olsun kelebek, sevdiğinin senden gizlediği ya da gizemli bulduğun özellikleri var mı? Sanki biliyorsun ama bilmek istemiyorsun olabilir mi? Ama hissediyorsun sadece çok sevdiğin için konduramıyorsun sanki. İstihareye yatan kişi doğru şekilde yatıp duasını yapıp yapmadığı ile alakalı ayrıca bu durum. Neyse Pantea daha doğru yorumu yapar .

Pantea

Kayıtlı Üye
selamlar panteacım

benim dini bütün bir arkadaşım var.. ondan benim için ve sevdiğim kişi için istiareye yatmasını istedim.. yattı oda.. rüyasında gece karanlık sokaklardaymış bilinmeyen kötü kişiler vamış karanlıkta onlardan kaçıyomuş.. sıkıntıyla uyandım hayırlı değil dedi bana..
sizce de bu istiare rüyası bunun işaretimidir
tşkler cnm şimdiden...

Oncelikle istihare cocuk oyuncagi degildir ve sartlari vardir once iyice dusunecek olmazsa danisacak fikir alacak yine cozum olmazsa istihareye yatacaksin istihareyi her insan kendisi icin yapmalidir baska birisinin senin ve sevgilin icin istihareye yatmasi dogru sonuc vermeyecekdir , bu ruyada kisi bilinmez bir durumla karsilasmis yani istihare net bir yanit verememis zaten istihare yapmak icin sebeplerin cok hayati ve onemli meseleler olmasi gerekir .