narkisos

Narkisos

Kayıtlı Üye
çok yakın tanıdığım bir arkadaşım da dün gece ölüm vaktimin geldiğini söyledi:(

Narkisos

Kayıtlı Üye
ewet rüyamda gördüm ve bu gördüğüm arkadaşım 5 vakit namazında niyazında hac hariç bütün vazifelerini yapmış muhteşem bir ibadet isteğine ve allah aşkına sahip biridir.çok korktum çokk:(:(:(

Pantea

Kayıtlı Üye
ewet rüyamda gördüm ve bu gördüğüm arkadaşım 5 vakit namazında niyazında hac hariç bütün vazifelerini yapmış muhteşem bir ibadet isteğine ve allah aşkına sahip biridir.çok korktum çokk:(:(:(
Bu ruya sizin oleceginiz anlamina gelmiyor korkmaniz icin bir sebep yok , arkadasinizin manevi kisiligi sizi cok etkilemis , islam ulkelerinin cogunda Allah , din , inanc gibi konularda kisilerde yeterli bilgi eksik oldugundan ve maalesef bizlere genellikle cocuklugumuzdan itibaren Allah'i sevdirmek ve sevgi dolu bagislayici Rabbimizle tanistirmak yerine surekli cehennem ve cezalandirilmak yada olmek canimizin alinmasi gibi fikirlerle korkuttuklari icin inancli insanlar yada Allah'a yakin oldugunu dusundugumuz insanlar hakinda da bilinc altimizda bir cekince urkme meydana geliyor , ruyaniz bunun gibi duygularla gordugunuz bir ruya , arkadasinizin manevi yonunu takdir ediyor olmaniza ragmen bir miktar cekince duygusuda bilinc altinizda yerlesmis bu nedenle gun icinde meydana gelmis olan bilinc altinizi uyaran bir takim olaylar neticesinde bu ruyayi gormussunuz.
Belkide aslinda kendinizde manevi yonden bir takim gelismeler yapmanioz gerekdigini hissettiginizden ruyanizda bu konuda yeterli oldugunu dusundugunuz bir kisi size oleceksin derken aslindailinc altinizb bazi eksikliklerinizin sonunun geldigini yenilenmenin gerektigini belirtmek istemis.

[XTR] Similar Threads