kahve falında muska çıktı bozumu hakkında bilginiz var mı

Mouse

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese iyi forumlar dilerim öncelikle yeni öğrendiğim bir durumu sizlerle paylaşmak istiyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum gerçektende iyi olan bir kahve falına bakan öyle para pul için bu işi yapmayan bir tanıdık annemin kahve falına bakmış ve direk dediği şey evimizde bir nusumetin olduğunu öne sürmüş ve gerçektende 6-7 yıldır evde herkes birbirine kinci huysuz neşesiz bir tavır sergiliyor ve duvarlara domuz yağı sürülmüş olduğunu söylemiş ve muskadan bahsetmiş birde çocuklardan yani benden ve kardeşimden bahsetmiş benim okul durumum 6 yıl öncesine kadar gayet iyidi yani başarılı bir öğrenciyken birden bire başı boş ilgisiz bir serseri haline düşdüm ve ne yapacağmı bilmiyorum eğer böyle bir durum söz konusu ise bunu yaptıran belli yani bir nevi şüphelendigmiz insanın kim olduğunu biliyoruz ve bu işlerle uğraştığıda gayet ortada bu durumu nasıl çözeriz yardımcı olurmusunuz... ? teşekkürler :(

Ori

Kayıtlı Üye
Ben fala inanmam. Kendi düşünceme göre bu gibi tipik aile ve gelişim süreçlerinin büyüyle alakası yok. Ben kendimden dikkat ettiğim kadarıyla aile içi olan tavırlar çocukların kişiliklerini kesinlikle olumlu veya olumsuz yönde etkiliyor. Ailenizin birbirine kötü ve sosyal olarak kötü olduğunu düşünürsek, başıboş ilgisiz olmanız gayet normal. Kesinlikle durumlarımız biraz benziyor birbirlerine.. Sen sen ol sevgili Mouse bu kötü gelişim sürecini büyüye alet etme. Bu bence tamamı ile ailenin sosyal yapısı ve birbirinize davranışlarınızdan kaynaklanıyor.

yesillyeşil

Banlı Kullanıcı
İş
PSÄ°KOTERAPÄ°ST
Ben fala inanmam. Kendi düşünceme göre bu gibi tipik aile ve gelişim süreçlerinin büyüyle alakası yok. Ben kendimden dikkat ettiğim kadarıyla aile içi olan tavırlar çocukların kişiliklerini kesinlikle olumlu veya olumsuz yönde etkiliyor. Ailenizin birbirine kötü ve sosyal olarak kötü olduğunu düşünürsek, başıboş ilgisiz olmanız gayet normal. Kesinlikle durumlarımız biraz benziyor birbirlerine.. Sen sen ol sevgili Mouse bu kötü gelişim sürecini büyüye alet etme. Bu bence tamamı ile ailenin sosyal yapısı ve birbirinize davranışlarınızdan kaynaklanıyor.

Bencede...

Mouse

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar daha düne kadar benim fala inanıcağım aklıma gelmezdi ki adam yanımda soy ağacımı ve ne olduklarını söyleyince şaşırdım aynı şekilde yanımdaki tanımaıdgm bi nsanada böyle yapdı bakın bu fala bakan adam öyle falcılık felan yapdıgı yok adam emlakcı sadece faldan anlıyor tanıdıklarına öylesıne bakıomş bizede bi denk geldi işte

origanum

Yönetici
Bir profesyonele gidin önce, sahiden birşey var mı bakım yapıp anlasın, varsa çözümü hakkında bilgi versin ve çözdürün.

ahya

Kayıtlı Üye
Sayın Yule'ye bildigim en iyisi....

Siz ona baktırın, çok memnun kalacağınızdan eminim.

tevhid61

Banlı Kullanıcı
bende kahve falına falan inanmıyorum tam bir saçmalık hatta saçmalıktanda öte birşey.birisi kahve içer dibinde kahve kalır fincanı ters çevirir dibindeki kahve miktarına göre kafasına göre aşağıya doğru şekil alır sonra birisi gördüğü şekillerden bunu yorumlar ve en acıklısı kahve falı baktıran kişide buna inanır o kişi kahvenin şekline bakarak birşeyler uyduruyor ve karşıdakide gerçekten inanıyor.bunun yerine tuvalete gittiğinizde yaptığınız eserin şekillerinden fal çıkarmak bile daha mantıklı geliyor bana.

origanum

Yönetici
Kendini banlatmak için özellikle çaba harcayan tek üye olmanız ünvanı ile tahammül sınırlarımızı her yazdığınız mesajda ısrarla zorlayarak ne amaçladığınızı anlamadan fakat başka üyelerin çileden çıkıp da telef olmalarını önlemek adına size malum şeylerin yorumunu yapmak üzere hayatta başarılar diliyorum.