acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

habrakcemre

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok karmaşık durumdayım.1 yıldır beraber olduğum erkek arkadaşımla yakınlaştığımızda (cinsel anlamda değil) öpüşme,sarılma,elini tutma vs. bu gibi durumlardan sonra erkek arkadaşım rahatsızlanıyor.Enerjisi azalıyor,kendini iyi hissetmiyor,bilinci az bir süre yerinde olmuyor,baş dönmesi,bi kaç gün yatar halde olması ve güçsüz kalması dikkatimi çekti.Bu diğer erkek arkadaşımlarımdada oldu.Çok önemsemiyordum fakat erkek arkadaşımla geçen gün ayrıldık (ayrı şehirlerde yaşıyoruz) ve hala rahatsız.Doktora gitti doktor kesin bir kanı koyamadı.Bende tıp fakültesinde okuyorum araştırmama rağmen birşey bulamadım.Ben onun aksine daha enerjik,neşeli,mutlu,güçlü hissediyorum kendimi hatta daha iyi uyku çekiyorum.Uzunca ayrı kaldığımızdan ve ben asosyal biri olduğumdan herhangi biriyle iletişime giremessem uykusuzluk,yorgunluk hali oluyor.Genelde zaman geçirdiğim bir kaç arkadaşım var onlarla görüşüp eve geldiğimde yine pozitif halde oluyorum.Çok uzun sürmüyor tabi.Erkek arkadaşım konusunda endişeleniyorum uzak durmaya çalışsamda bir şekilde yine ona zarar verebiliyorum.Sorun bende mi sağlık konusunda ondamı bilmiyorum ama daha önceki erkek arkadaş durumlarımdada aynı şeyler çok yüksek olmasada görüldü.bu konuda yardım edebilirseniz çok sevinirim.İyi geceler şimdiden teşekkür ederim

AJA

Elit Üye
Başta karmaşık bir durum görünüyor fakat bu erkek arkadaşınızın araştırma yapması gereken bir durum sizden daha çok. Kendisinin bu hallerde ne düşündüğü çok önemli.Psişik durumlardan önce arkadaşınızın genel hayatına ve sosyaIitesine bakmak gerektüğini düşünüyorum.

habrakcemre

Kayıtlı Üye
Başta karmaşık bir durum görünüyor fakat bu erkek arkadaşınızın araştırma yapması gereken bir durum sizden daha çok. Kendisinin bu hallerde ne düşündüğü çok önemli.Psişik durumlardan önce arkadaşınızın genel hayatına ve sosyaIitesine bakmak gerektüğini düşünüyorum.
herhangi bir psikolojik sorunu yok ailesi ve kendisiyle ilgili iyi bir işi çevresi vs var ben ona göre daha asosyal yapıda biriyim.Uzak durmak istediğimi söyledim fakat kabul etmedi üstesinden gelebiliceğini söyledi.Onluk bir durum gibi gözükmüyor.Çünkü bu diğer erkek arkadaşlarımdada görülen birşeydi sadece ona özel olsa haklısın demek isterdim..

AJA

Elit Üye
herhangi bir psikolojik sorunu yok ailesi ve kendisiyle ilgili iyi bir işi çevresi vs var ben ona göre daha asosyal yapıda biriyim.Uzak durmak istediğimi söyledim fakat kabul etmedi üstesinden gelebiliceğini söyledi.Onluk bir durum gibi gözükmüyor.Çünkü bu diğer erkek arkadaşlarımdada görülen birşeydi sadece ona özel olsa haklısın demek isterdim..
Haklı olmayı sizin adınıza isterdim.. Mutlaka bu durumu çözersiniz ama bunu yanlız çözmeniz mümkün degil gibi..

Sevgi ve huzurla.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Psişik vampir olabilirsiniz, auradaki bir bozukluktan dolayı olur. Auranın enerji üretme mekanizması bozulduğunda kişinin aurasında almaçlar oluşur ve diğer kişilerin auralarını taciz ederek enerji çalarlar. Çoğu psişik vampir kendisinin öyle olduğunu farketmez. Psişik vampirliğin derecesi enerji emdikçe artar. Psişik vampirler enerji emdiklerinin farkına varmazlar, bilinçli emmezler zaten. Bazıları ise bilinçli yapar ve bir takım majik ritüellerle başkalarının enerjilerini çalabilirler. Enerjisi gidenler ise kendini bitkin ve çok yorgun hissederler. Böyle kişilerin yanında en belirgin özellik yorgun olmamız, enerjimizin tükenmiş olduğunu hissetmek. Aşırı saldıraya uğrayanların auralarında ciddi bozulmalar olabilir. Psişik vampir olan kişilerin aura güçlendirme yöntemlerini uygulamaları gerekir, aşağıda size bir teknik için link veriyorum.

Aura geliştirmeyle ilgili link

http://www.gizlimabet.com/threads/598-Aura-ve-Aura-geliştirme-Tekniği-Işık-Kulesi

habrakcemre

Kayıtlı Üye
Psişik vampir olabilirsiniz, auradaki bir bozukluktan dolayı olur. Auranın enerji üretme mekanizması bozulduğunda kişinin aurasında almaçlar oluşur ve diğer kişilerin auralarını taciz ederek enerji çalarlar. Çoğu psişik vampir kendisinin öyle olduğunu farketmez. Psişik vampirliğin derecesi enerji emdikçe artar. Psişik vampirler enerji emdiklerinin farkına varmazlar, bilinçli emmezler zaten. Bazıları ise bilinçli yapar ve bir takım majik ritüellerle başkalarının enerjilerini çalabilirler. Enerjisi gidenler ise kendini bitkin ve çok yorgun hissederler. Böyle kişilerin yanında en belirgin özellik yorgun olmamız, enerjimizin tükenmiş olduğunu hissetmek. Aşırı saldıraya uğrayanların auralarında ciddi bozulmalar olabilir. Psişik vampir olan kişilerin aura güçlendirme yöntemlerini uygulamaları gerekir, aşağıda size bir teknik için link veriyorum.

Aura geliştirmeyle ilgili link

http://www.gizlimabet.com/threads/598-Aura-ve-Aura-geliştirme-Tekniği-Işık-Kulesi
Çok teşekkür ederim yardımınız için. Umarım en kısa zamanda çözerim

origanum

Yönetici
Ben de psişik vampir olduğunuz kanaatindeyim. Yazdıklarınızdan bu sonuç çıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads