çok bilmiş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Barbatos

Banlı Kullanıcı
SEN KİMSİN DOĞA ÜSTÜ OLAYLAR MODERATÖRÜ BENİM NORMAL PAYLAŞIMIMI SİLEN !!! Yeni yetme misin nesin normal bir paylaşımı mı sildin. Seni tehdit bile etmem, muadilin çok sayfa varken bu ne acemilik? Ama size hit kazandırıcam medyadan nötr olarak! Ankara Mithatpaşa'ya da özellikle görüşmeye gelicem, önce cahilleri eğitin ders vermek yerine diye!

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Hemen sinirlenmeyin lütfen. Bende de aynı problem olmuştu çünkü paylaştığım konu daha öncü farklı bir başlık altında yazılmış. Belki sizinde öyle olmuştur? ..

Barbatos

Banlı Kullanıcı
Hemen sinirlenmeyin lütfen. Bende de aynı problem olmuştu çünkü paylaştığım konu daha öncü farklı bir başlık altında yazılmış. Belki sizinde öyle olmuştur? ..

Keşke öyle olsa. Ben eski üyeyim,bir süre yoktum ve şifremi unuttum seçeneği kalkmış diye yeni prof açtım. Ama malesef sıfır bir paylaşım yok sayılıyor. Oysa dün ilginç sesler videosu bir kaç kişi tarafından açıldı ve hala ana sayfada,sorun o değil yani phoibos.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Siz kimi kime şikayet ediyorsunuz. Her silinen konunun bir sebebi vardır ve bunu site moderatörleri istemedikleri sürece açıklamak zorunda değil. Hele ki sizin bu şekildeki yaklaşımınız sonucu hiçbirşey elde edemezsiniz. Sorunun sebebini sorduğunuz sürece size makul bir cevap verileceğinden emin olun.

origanum

Yönetici
Siz kim oluyorsunuz da beni sorguluyorsunuz. Ayrıca moderatörlerime hakaret etme, azarlama yetkisini nereden buldunuz? Bizler yeni yetme olmayıp hepimiz orta yaşın üzerinde işinin ehli saygın kişileriz. Açtığınız konu sitemizde daha önce paylaşılmıştı ve bu yüzden sildim normal olarak. Konu açmadan önce daha önce var olup olmadığına bakmalıydınız. Ama sizin üyeliğiniz birazdan bu saygısızlığınız yüzünden silinecek. Aramızda böyle saygısız ve terbiyesiz kişileri istemiyoruz. Bilginize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...