Ormanda Gece Gördüğüm İnanılması Zor Varlık Gece 05:00 dolaylarında

alonetrf

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçen gece 2 kuzenim 1 arkadaşım ve ben arabayla bizim burda ormanlık dağlık bir yere gittik gece saat 5:00 dolaylarında bira almıştık ve oturduk ormanlık alanın içinde altımızda şehir manzarası ama etrafımız her yer karanlık ormanlık alan etrafımızdan köpek sesleri kuş sesleri geliyor neyse 10-15 dk oturduk ondan sonra biraz ötemizde bir eşşek vardı yerden böyle çıtırtılar geliyordu ayak sesleri gibi eşşek yürüyor zannettik ve o tarafa baktık ama eşşek sabit durmuştu diğer tarafa baktığımızda yüzü bembeyaz giysisi simsiyah şimşek hızında bir varlık yanımızdan inanılmaz bir hızla geçti ve 4 kişide bunu gördük yüzü pasparlak parlıyordu giysisi simsiyah ve çok hızlı bir şekilde ilerliyordu.Açaba bu varlık ruhani bir bedensiz varlıkmıdır çok etkisinde kaldım ve burda paylaşmak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada gördüğüm varlığın yüzü bembeyaz ve çok parlaktı hala şok etkisindeyim bu kadar hızlı ve korkutucu birşey görmemiştim uzaklığı bizden 15 metre vardır..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Neden bahsettiğini çok iyi anladım.
Onları gören tek sen değilsin ve gerçekler.

Bu konuda derinlemesine bilgi veremem.
Sonra kötü dönüşleri olur.
İlk defa korkudan gizlilik kuralına uyduğum bir konu.

Ama şu kadarını söyleyebilirim ki; onlar varlık değil.
Senin kadar benim kadar maddesel ve özel insanlar.
Dünyanın heryerindeler. Evet Türkiyede de varlar.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Evet özel yetenekli insanlar diyebiliriz.
Değişim ve dönüşüm, evrim de diyebiliriz.

Konuyu açan arkadaşın dediği gibi hızlı hareket etme,
hızlı refleksler, bizim sadece fantastik filmlerde gördüğümüz
şeyleri var.

Normal bir insanın çalışarak yapması gereken imkansız şeyleri
yapıyorlar.

Konuyu açan arkadaşım, birdaha böyle bir olaya denk gelirsen
hareket etmeden,ses çıkarmadan gitmesini bekle.

Şanlısınız ki peşinize düşmemiş,düşseydi şuan hiçde iyi hallerde
olmazdın.

Kısaca kötü insanlar bunlar. Merak edilecek yanları yok.

tevhid61

Banlı Kullanıcı
peki bu insanlar gerçekse bunu nasıl yapıyorlar ? benim görüşüm böyle birşey kesinlikle imkansız şimdi doğa üstü güçleri olan insalarmı var ışık hızında ilerleyebilen uçabilen ? güçlerini kötü kullanan ? belkide iyileride vardır filmlerde gördüğümüz süper kahramanlar gibi gün gelir pelerini alıp savaşırlar bizim için..

alonetrf

Kayıtlı Üye
Hayır bu hayal olamaz çünkü 4 kişi gördük ve inanılmazdı simsiyah giyinmiş 10-15 metre bizden uzaktı yüzü pasparlaktı ve 4 kişide gördük hatta biraz alkollüydük diye yakalamaya peşinden bile gitmeyi düşündü benim kuzenler hemen arabaya binip uzaklaştık ama ben böyle birşey görmedim hayatımda jet hızında koştu ve çok korkunçtu

Rabiosa

Kayıtlı Üye
Evet özel yetenekli insanlar diyebiliriz.
Değişim ve dönüşüm, evrim de diyebiliriz.

Konuyu açan arkadaşın dediği gibi hızlı hareket etme,
hızlı refleksler, bizim sadece fantastik filmlerde gördüğümüz
şeyleri var.

Normal bir insanın çalışarak yapması gereken imkansız şeyleri
yapıyorlar.

Konuyu açan arkadaşım, birdaha böyle bir olaya denk gelirsen
hareket etmeden,ses çıkarmadan gitmesini bekle.

Şanlısınız ki peşinize düşmemiş,düşseydi şuan hiçde iyi hallerde
olmazdın.

Kısaca kötü insanlar bunlar. Merak edilecek yanları yok.

Bu konu hakkında bilgi verir misiniz, özel mesajla da konuşabiliriz.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Alkol dozu yüksekse eğer göz yanılsamasıda olabilir. Ama hepinizinde bir göz yanılsaması olmuş olamaz tabi. :)
İmkansız diye birşey yoktur. Yinede sürekli durmadan düşünmeyin.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben sadece konuyu açan alonetrf üyemizin yaşadığı olayı anlayabilmesi açısından
yazmak zorunda hissettim.
Raga861 adlı yeni üyemiz merak edince hevesini kırmamak adına birazcık daha
bilgi verdim.

Tevhid61 adlı üye konuyu alaya alan,dalga geçen bir cevap yazdı.
O yüzden bu konu kapandı, anlatmıyorum.

Bana bu forumda Selena mısın diyen bile olduydu.
Hani dizi vardı ya, cidden bu bile. Ama halen de yazmaya devam ettim.

Paranormal konulara inanmayan, saygı duymayan kişiler
biz neden yaşamıyoruz, yok öyle birşey derler, inanmazlar.

Ama yaşamamalarının nedeni de bu tavırlarından dolayıdır.
Çünkü evren bunların düşünce ve kalplerinden haberdardır.
O yüzden yaşayacaklar,o yüzden görüşemezler. O yüzden bilemezler.

Bizlerin yaşadıklarımız onlara masal,hayal, yalan gelecektir.
Çünkü onların dünyası maddesel,tatsız,sevimsiz ve sıradandır.
Ama böyle olması da kendi seçimleri sonucudur.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçen gece 2 kuzenim 1 arkadaşım ve ben arabayla bizim burda ormanlık dağlık bir yere gittik gece saat 5:00 dolaylarında bira almıştık ve oturduk ormanlık alanın içinde altımızda şehir manzarası ama etrafımız her yer karanlık ormanlık alan etrafımızdan köpek sesleri kuş sesleri geliyor neyse 10-15 dk oturduk ondan sonra biraz ötemizde bir eşşek vardı yerden böyle çıtırtılar geliyordu ayak sesleri gibi eşşek yürüyor zannettik ve o tarafa baktık ama eşşek sabit durmuştu diğer tarafa baktığımızda yüzü bembeyaz giysisi simsiyah şimşek hızında bir varlık yanımızdan inanılmaz bir hızla geçti ve 4 kişide bunu gördük yüzü pasparlak parlıyordu giysisi simsiyah ve çok hızlı bir şekilde ilerliyordu.Açaba bu varlık ruhani bir bedensiz varlıkmıdır çok etkisinde kaldım ve burda paylaşmak istedim yardımcı olursanız sevinirim.
Cesaretinize hayran kaldım..Sabaha doğru ve bence günün en ıssız ve en korkunç saati...Üstelik ıssız ormanlık bir alanda...Öte taraftan bu anlattıklarınız bana kutsal damacana-2 filmini çağrıştırdı..Orda da hatırlanacağı gibi ormanda eğlenip içki içen 3-4 arkadaş..Sonra onlara görünen yaratık..Çok matrak bir filmdi gerçi ama küçük yeğenim çok korkmuştu...Uzun zaman etkisi altında kalmıştı..Gördüğünü belirttiğiniz şey nedir bilemem ama ıssız saatlerde ıssız yerlerde olmamak daha iyidir bence..

alonetrf

Kayıtlı Üye
Cesaret ile alakası yok buralar güvenilir yerlerdir böyle hırsızlık tecavüz adam öldürme gibi olaylar buralarda yaşanmaz medeni bir şehirde yaşamaktayım.

raga861

Kayıtlı Üye
Ben sadece konuyu açan alonetrf üyemizin yaşadığı olayı anlayabilmesi açısından
yazmak zorunda hissettim.
Raga861 adlı yeni üyemiz merak edince hevesini kırmamak adına birazcık daha
bilgi verdim.

Tevhid61 adlı üye konuyu alaya alan,dalga geçen bir cevap yazdı.
O yüzden bu konu kapandı, anlatmıyorum.

Bana bu forumda Selena mısın diyen bile olduydu.
Hani dizi vardı ya, cidden bu bile. Ama halen de yazmaya devam ettim.

Paranormal konulara inanmayan, saygı duymayan kişiler
biz neden yaşamıyoruz, yok öyle birşey derler, inanmazlar.

Ama yaşamamalarının nedeni de bu tavırlarından dolayıdır.
Çünkü evren bunların düşünce ve kalplerinden haberdardır.
O yüzden yaşayacaklar,o yüzden görüşemezler. O yüzden bilemezler.

Bizlerin yaşadıklarımız onlara masal,hayal, yalan gelecektir.
Çünkü onların dünyası maddesel,tatsız,sevimsiz ve sıradandır.
Ama böyle olması da kendi seçimleri sonucudur.
çok teşekkürler anlatttıkların için sonuçta senin inandığına benim dalga geçmek gibi bir lüksüm olamaz her kez fikirlerini beyan etmekte serbesttir açıklama için tekrar çok teşekkürler dostum

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Cesaret ile alakası yok buralar güvenilir yerlerdir böyle hırsızlık tecavüz adam öldürme gibi olaylar buralarda yaşanmaz medeni bir şehirde yaşamaktayım.

Arkadasimizin ne demek istedigini anlamamissiniz,gibi geldi bana.Arkadasim böyle varliklar,özel gücü olupta kimsenin bilmedigi kisiler,Hic kimseye tecavüz gibi,cinayet gibi cirkin olaylari yapacak lüxleri yok.Actiginiz konu ve bu cevabinizin birbiriyle alakasi olmadiginin farkindamisiniz??Öyle kisiler veya varliklar,yer ayirimida yapamazlar,ilkel olsun,medenii olsun onlar her yerdeler,
Bütün mabet ailesindeki arkadaslarima güzel bir pazar günü diliyorum,:party:

imas

Kayıtlı Üye
gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum ama vardır bunda da bir hikmet ben bir şeyler tahmin ediyorum ama sanmıyorum o değildir.

bu konu geçenler bir sitede gördüğüm bir videoyu aklıma getirdi

isterseniz sizde bir bakın

ama bu görüntü montaj değil sadece bazı surkulasyonlar yapmak istiyorlar bu olayda 05 / 09 2012 yaşanmış

Nursade

Kayıtlı Üye
gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum ama vardır bunda da bir hikmet ben bir şeyler tahmin ediyorum ama sanmıyorum o değildir.

bu konu geçenler bir sitede gördüğüm bir videoyu aklıma getirdi

isterseniz sizde bir bakın

ama bu görüntü montaj değil sadece bazı surkulasyonlar yapmak istiyorlar bu olayda 05 / 09 2012 yaşanmış

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/38542/21530661/1/montaj-mi-mucize-mi.aspx

Biraz acarmisiniz ne demek istediginizi? Konu benimde dikkatimi cok cekti. Tskler

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Dikkatimi bir sey daha cekti.o isik iziyla gelen kisi ellerini gizliyerek yürürken söförün yanindan geciyor ve tam yaya seridine gelince yok oluyor,Yoksa banami öyle geldi???:willy_nilly:

imas

Kayıtlı Üye

ÖNCElikle son günlerde duyulan ses vs gibi dedikodulara da cevap olarak yazdım

önce marifetname den bilgi vereyim

Yedinci tabakanın adı: Ucba'dır. Kavminin adı: Cüsum'dur. Cümlesi kısa boylu, siyah habeşli gibidir. Elleri ve ayakları, yırtıcı hayvan pençesi gibidir. Ye'cüc ve Me'cüc'ü onlar helak etseler gerektir. Halen, lânetlenmiş İblis, taraftarlarıyla onda sâkindir. Kendisi bir taht üzerinde oturur. Yandaşları etrafında saf saf durup, her biri yeryüzünde insanoğlunu sapıtmakla ettikleri fesat ve fitneleri, İblis'e arz ederler. Onlardan her kimin şer ve fesadı çok ve büyük ise; İblis onu yanına alıp, sahte övgüler düzüp, iltifat ederek yakınlarından sayar. Hak Taâlâ, Ümmet-i Muhammed'i onların şerlerinden korusun. Amin. Anlatılan bu yerin ortasında karanlıktan bir perde var.

ikinci olarak bir araştırma yazı vereyım

ZÜLKARNEYN VE 2012 NİN SIRRI

"Sizi karanlıklardan aydınlığa çıkarmak için üzerinize Rahmetini gönderen O dur." Ahzap suresi–43.

Allahu Teala' nın Zatı Ali'leri zamandan münezzehtir. Dolayısıyla kullarının hayat evrelerini idrak etmeleri için iki zaman yaratmıştır. Bu zaman kavramlarının insanlar tarafından müdahale edilemez olanı, birinci zamandır. " İnna lillahi ve inna ileyhi raciun" sürecidir.

Yani Allah'tan geldik Allah'a döneceğiz. Bu ifade kâinat içinde yaratılmış olan tüm canlı ve cansız varlıkları kuşatır ve kapsamı içine alır. Aynı zamanda bu süreç kader sırrının kendisidir. İçeriği Allah katındadır. Allah'u Teala, yarattığı ikinci zaman sürecine, DEHR sıfatıyla tecelli etmiş ve bu zamanı, kâinatta kendisine yakın kullarının emrine vermiştir. Bu ikinci zaman süreci, birinci zamanın gerisini, ilerisini bilmeyi ve gezmeyi soyut varlığında taşır.

Allah'u Teala kainatı ve içindekileri yarattıktan sonra gezegenlere, güneş sistemlerine ve galaksilere kainat içinde belli yörüngelerde, zaman tasarrufu altında seyretme emrini vahyetmiştir.
"Özen içinde yollar ve yörüngelerle donatılmış kainata yemin ederim" Zariyat suresi–7

Yukarıda ki ayette, Allah'u Teala'nın bildirdiği üzere, üzerinde yaşadığımız Dünya önce kendi etrafında, güneşin etrafında, güneşle birliktede galaksimiz olan Samanyolu'nun içerisinde, elips bir yörüngede Allah'tan aldığı emir üzere yol alırlar. Güneş sistemimiz, galaksimiz, Samanyolu içerisinde elips bir yörüngede tur atarken; galaksimizin merkezindeki karadeliğe yakın noktadan geçerek, Samanyolu'nun dış kısımlarına yakın noktalardan geri dönerek elips yörüngesini tamamlar. İşte bu yörünge, bugün Maya Takvimi olarak bilinen 5126 yılda tamamlanır.

İşte Mana Aleminde, Galaksimiz içerisinde Güneş sistemimizin bir turuna bir NÂKUR yılı denir. Nâkur, galaksimizin merkezindeki karadeliğin Kur’an-ı Kerim'deki adıdır; “fe izâ nukıra fin nâkûr” Müddesir suresi-8

Her ne kadar mealciler bu ayette geçen 'Nâkur' kelimesine sura üfürülme anlamı vermişlerse de, sur kelimesi Arapça’da da aynen sur olarak geçer! Buradaki 'Nâkur' kelimesi şiddetli bir güç tarafından emilmeyi kasteder.
İşte bundan yaklaşık 5120 yıl önce, Zülkarneyn (as) yaşadığımız zamanda olduğu gibi dünyanın ahlak ve inanç bakımından çöktüğü bir dönemde geldi ve insanları karanlıktan aydınlığa çıkarmak için uyarıcı görevi yaptı. Zülkarneyn şu anlama gelir.

ZÜL= sahibi
KARN= zaman
EYN= iki

Yani Zülkarneyn, Allah'u Teala'nın Dehr sıfatıyla tecelli ettiği, kendi zamanının sahibi ve dünyaya hâkim olmuş iki zamanlı Kutbul Aktaptır. O dönemin düzelticisidir (Mehdisidir).

Yaşadığı dönemde doğuyu da batıyı da ahlaken ve ilmen zirveye ulaştırmıştır. İlme kavuşturduğu kavimlerden biride MAYALARDIR!.

“Biz ona seferi kolaylaştırmak suretiyle kudret verdik, kendisine her şeye tesir etme gücü verdik. O bir yol tuttu nihayet güneşin battığı yere vardı. Onu kara çamurlu bir yere batar buldu.” Kehf suresi- 84-85-86

İşte o zamanlarda batıda yaşayan o kavim, kara cehalet ve insana yakışmayan hallerde yaşarlarken; Zülkarneyn (as) Allah'u Teala’nın kendisine verdiği güç ve salahiyetle o toplumu, insanlığın ve bilimin en üstün seviyelerde yaşandığı hale getirmiş; verdiği bilimler içerisinde İlahiyat, Sosyal Paylaşım, Matematik, Astronomi, Tıp v.b gibi çeşitli teknolojilerdir. Bu sebepten Zülkarneyn (as) nin öğrencileri olan Mayalar bugünkü bilimin hayrete düştüğü Matematik ve Astronomi ilmine sahiptiler ve 2012’yi rahatça hesapladılar.

GÖKTEN DUYULACAK SES

İçinde bulunduğumuz Ahir zamanda da ahlakın çöktüğünü, insanlığın azaldığını, bencilliğin arttığını, dinin ucuza satıldığını, cemaatlerin çokluğu karşısında ilmin azaldığını, manevi değerlerin yitirildiğini açıkça izlemekteyiz. Dolayısıyla Dünyamız üzerinde Peygamber Efendimizin (sav) hadisi şeriflerinde bildirdiği son zor günler yaşanmaya başlanmıştır. Bunlardan birkaçı da çeşitli depremler, küresel olaylar, gökten gelecek sesler ve dünyamızı etkileyecek göksel olaylardır.

İŞTE BU GÖKSEL OLAYLARIN EN BÜYÜĞÜ 2011–2012–2013 YILLARININ İÇERSİNDE GÜNEŞ SİSTEMİMİZİN GALAKSİMİZİN MERKEZİNDEKİ KARADELİĞE YANİ KUR’ANI KERİMDE BİLDİRİLEN
NÂKUR’ A YAKIN GEÇMESİNDEN DOĞACAK ÇEKİM GÜCÜNÜN ETKİSİYLE OLUŞACAK ÇEŞİTLİ DEPREM, TABİAT OLAYLARI VE NÂKUR UN DUYULACAK MUHTEŞEM SESİDİR.

Bu devirde Zülkarneyn (as) ın yaptığı görevi Mehdi yapacaktır. İnsanlara GERÇEK İSLAMI ve devrin gerekli derin bilgilerini vererek; Allah ve Resulune davet edecektir. Bu bakımdan Zülkarneyn as ile Mehdi arasında icraat bakımından büyük benzerlik vardır. İkisinin de en büyük özelliği sahip oldukları ilmin diğer İnsanlar tarafından duyulmamış ilimler olacağıdır.

e görüldüğü gibi 5126 yıllık süreç NÂKUR YILI bitmek üzeredir, bu olay felaketlerle başlasa da geleceğin insanlarını ahlaken ve ilmen zirveye çıkaracak bir dönemin başlangıcı olacaktır!

Çeşitli sion gruplarının insanlarımıza dayatmaya çalıştığı yeni uzay dini değil; İSLAM tüm cevheri içeriğiyle insanlara aydınlığı getirecektir. Bu dönemde inanan kardeşlerimizi birlik ve beraberliğe, Resulullah Efendimizin (sav) dizinin dibine, Ashabı SUFFA olmaya, İlahi mertebeler almaya, Kur’an ve sünnetle gerçeği öğrenmeye davet ediyoruz. Bütün inanan Kardeşlerimizin dualarını bekliyoruz

YANİ kardeşim mayaların 2012 takvim bitişi aslında Mükemmel İslamiyetin doğusuna isabettir.

ve bu olaylar başlangıcı gösteriyor diye düşünüyorum

KESİN BU OLAYLARDIR DEMEK YANLIŞ OLUR HER ŞEYİN EN DOĞRUSUNU ALLAH'U C.C EN DOĞRU İLE BİLİR RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OL