Ruh ile görüşme yapıcam..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Psikite

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kısa bi zamanda ruhlar ile görüşme yapmayı planlıyorum. Çağırmak için bi yol biliyorum. Fakat bu işin inceliklerini bana söylerseniz daha iyi bir şekilde görüşme yapabileceğimi umuyorum..

Psişik günler dilerim..

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
:D Forumu araştırın araştırın araştırın..
İşin inceliklerini ise elinizdeki bilgileri kullanarak ve sürekli tekrarlayarak elde edebilirsiniz. Ayrıca bunada bir açıklık getirelim ruh değil varlıklar gelir. Ruh diye bir şey çağırma yöntemi yoktur. Cinler gelir dalga geçer, musallat olur. Sonrada kurtulmaya çalışırsınız. :)

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Cehennem de yanan ruhu 2 dakikalığına dünyaya getirebilirsen ruh değil ruhlar çağırırsın başarılar sana :)

Rabiosa

Kayıtlı Üye
Bu işlerden çok anlamıyorum ama bu tarz davetlerden önce korunma yapıyorlar. Bu korunma işini iyice araştırın derim.

Katarina

Kayıtlı Üye
:D Forumu araştırın araştırın araştırın..
İşin inceliklerini ise elinizdeki bilgileri kullanarak ve sürekli tekrarlayarak elde edebilirsiniz. Ayrıca bunada bir açıklık getirelim ruh değil varlıklar gelir. Ruh diye bir şey çağırma yöntemi yoktur. Cinler gelir dalga geçer, musallat olur. Sonrada kurtulmaya çalışırsınız. :)

Özlemişim sizi ya :) :)

Aklıma ne geldi çocukken el ele tutuşur çağırırdık ya onun gibi olmuş buda :) Fincan oynatma falan.

Sevgili psi; ciddi bir konudur.Zannettiğiniz kadar hafife almanızı pek tavsiye etmem :) Psişik değil de cinli günler yazarsınız sonra :)

1 haftaya da kalmaz burada yeni konu açarsınız musallat oldular diye :)

Psikite

Kayıtlı Üye
Özlemişim sizi ya :) :)

Aklıma ne geldi çocukken el ele tutuşur çağırırdık ya onun gibi olmuş buda :) Fincan oynatma falan.

Sevgili psi; ciddi bir konudur.Zannettiğiniz kadar hafife almanızı pek tavsiye etmem :) Psişik değil de cinli günler yazarsınız sonra :)

1 haftaya da kalmaz burada yeni konu açarsınız musallat oldular diye :)

Aslında ruh çağırmaktaki amacım cin korkumun üzerine gitmek ti :D Neyse vaz geçtim

matiaz96

Kayıtlı Üye
siz buna Ruh çağırma da deseniz,melek çağırma da deseniz gelenler sadece cinlerdir. Geldiğinde size "ruh" olduğunu söylese bile inanmayınız cinler kandırmayı severler ve sizi parmağında oynatırlar dikkat edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...