Ssanırım Başarıyorum ?

goblin22

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar
ben 2 senedir astral projeksiyonla ilgileniyorum, okumadığım teknik izlemediğim video kalmadı bukonu hakkında ve çoğunu denedim ne yazık ki pek ilerleme kayıt edemedim şu son 1 ay dışında..
bundan 1 ay önce işe gitmek için sabahın 7 de kalktım giyinip servise bindim ve hemen uyudum daha söfrümüz birden kornaya bastı uyandım ama gözüm açılmıyordu uuykusuzluktan sonra birden aklıma astral denemek aklıma geldi sonra hemen düşüdündükten hemen sonra hertaraf bembeyaz olmaya baslıordu ama çınlama ve uyuşma hissetmedim ve sonra çalıştığım yere geldik uyanmak zorunda kaldım ondan sonra 3 hafta boyunca yüz üstü yatar yazmaz sanki bedenimden 1 karış yukardaymış gibi hissetmeye basladım gözüm aççıken bile sonra yolda yürürken bile 1 karış ilerde yürüyomusum gibi hissediyordum ve ben ne zaman yatarken oyle hissetsem çıkmak için deniyordum ama olmuyordu daha sonra bu hissettiğim şey geçti yani normala döndüm ve bu sabah yine buna benzer bir olay oldu yine uyandım kalktım servise bindim uyudum uyanır gibi oldum astral denedim yine hertaraf bembeyaz çınlamalar karıncalanmalar ve yükseldiğimi hafifçe hissediyordum bende bizim yazlığın sahilinde olduğumu hissetmeye çalıştım görüntü gelmeye baslıyordu ki biden beni rahatsız eden birşey yokken kendime geldim ve 10 dakika sonra çalıştım yere geldik gün içinde başımın ön tarafında ağrı hissetmeye basladım 3. çakramın olduğu yerde ve göz diplerim aynı şekilde ağrıyor ve şuan da devam etmekte ilk yaşadğım olaydaki gibi bedenimden 1 karış önde hissediyorum zaman zaman.
Şu bas ağırısı olayını biliyorum yan etkisi ama 1 karış uzakta hissetmem normalmi yada bu nedir ne yaptım ben ?
Değerli Yorumlarınızı bekliyorum...:p