Geceleri gördüğüm şeyler...

Aşk Sonsuzluktur

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar gece evde herkes uyurken sanırım sırtüstü yattığımı hatırlıyorum . Uyandım ve odanın ortasına döndüm ve bir şeyim bana doğru yavaş yavaş yaklaştığını gördüm. Yeşilimsiydi ve kısa boylu, sanki eğilmiş gibi bir hali vardı. Bana doğru yaklaştı ve hani floresan lambalar ilk açılınca yanıp sönerya o da öyle bana yaklaştı iki defa belirdi ve sonra ben korkmamam gerektiğini biliyordum , besmele filan okudum bilirsiniz. Sonra görünmedi.

Sonraki gece bir daha kalktım ve odanın kapısından baktım bir kadın vardı uzun boylu idi. Bana çok hızlı bir şekilde yaklaştı ya da koştu mu desem her neyse, burnuma bir şey tuttu ve ben kokladım. Sonra gitti. Yani görünmedi. Düşündüm de benim yastığımın altında uykunun düzene girmesi için bir yazı var, ben yazdım . El-Af' dan bulmuştum. Belki ondandır . Ve ben o 2 gecede de demiştim ki ben bu gee kalkıp işlerimi yapacağım ve sanırım böyle kalkıyormuşum . :)

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Öncelikle İmzandaki Şehrin Adı Amed Değildir Diyarbakırdır.Bunu Kafana Sok !
2.cisi Ten Rengi ve Boyunun kısalığına bakarsak büyük ihtimal bir cin heyecan yapmaman güzel korksaydın pek iyi olmazdı.
Kadın Olayına Gelince Malum Dua İle İlgili Olabilir. Bazı Kokuların İnsanın Rahatlamasına Faydası vardır bunla ilgili olabilir.

Aşk Sonsuzluktur

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Em kurmanci dıbejın 'Amed' (Biz kürtçe diyoruz amed.) Bunu kafana sok.

Canım teşekkür ederim bilgilerin için .

Not: Bu sadece bir teşşekür mesajı değildir.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Diyarbakır'ın Amed olarak isimlendirilmesi bu şehrin Türkiye'ye ait olduğu ve ilelebet ait olacağı gerçeğini değiştirmez. O yüzden bırakalım kişi yaşadığı şehre istediği ismi versin. Böyle basit konuların tartışılması gereksiz. Ben İzmir'ime de bazen smyrna diyorum. Karşılıklı hitaplarınızda biraz sert. Daha ılımlı olalım :)
Sizin açtığınız konuya da gelince herşeyin rüya olduğunu düşünüyorum. Bazı rüyalarda çok gerçekçidir. Durum bundan ibaret.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Öncelikle İmzandaki Şehrin Adı Amed Değildir Diyarbakırdır.Bunu Kafana Sok !
.

Sayın Bella doğru bir noktaya değinmiş. Bu sitede yazışacaksanız ve kişilerle paylaşımlarda bulunacaksanız saygı çerçevesinde yorumlar yazacaksınız. Kimse size emir cümleleri kurmuyor. Kimse size kafana sok vs... gibi yorumlar yapmıyor. Ki siz de kimseye bu türlü yorumlar yapamazsınız. Ya saygı çerçevesinde kişilerle paylaşımlarda bulunacaksınız. Bulunmayı beceremiyorsanız bu platformdan uzaklaşacaksınız. Ki zaten böyle bir üsluba devam ettiğiniz sürece yakın zamanda bu platformdan uzaklaştırılacağınız da aleni olarak görülmekte.

Sayın Joker-23 bu sizin ilk uyarınızdır. Bu durumu tekrar ettiğiniz taktirde siteden uzaklaştırılacaksınız. Bilginize...

demonic

Kayıtlı Üye
İnsanların birbirine saygısı kalmamış.bunu kafama sokmam lazım...

Katarina

Kayıtlı Üye
Saygı karşılıklı beklenmelidir.Diyarbakır şehrinin adı ''amed''değildir.Bu ülkede yaşayan ve yaşamayan her insan için Diyarbakır'dır.Bunu farklı isimlendirenler saygısızlık yapmıyor da gerçek adını hatırlatanlar mı saygısızlık yapmış oluyor?Asla...

Üslup yanlış olmuş olabilir.Ülkenin bulunduğu zor günlerden kaynaklandığını düşünüyorum.Herkes oldukça gergin.Ve bu çok hassas bir nokta.

canmert196

Kayıtlı Üye
Konu amacindan tamamen saptigini bundan sonra yazilanlarin sadece konuyla ilgili olmasini rica ediyorum.

Katarina

Kayıtlı Üye
Amacından sapan konular zaten moderatörler tarafından kapatılmakta merak etmeyin sevgili canmert16 :)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Arkadaşlar gece evde herkes uyurken sanırım sırtüstü yattığımı hatırlıyorum . Uyandım ve odanın ortasına döndüm ve bir şeyim bana doğru yavaş yavaş yaklaştığını gördüm. Yeşilimsiydi ve kısa boylu, sanki eğilmiş gibi bir hali vardı. Bana doğru yaklaştı ve hani floresan lambalar ilk açılınca yanıp sönerya o da öyle bana yaklaştı iki defa belirdi ve sonra ben korkmamam gerektiğini biliyordum , besmele filan okudum bilirsiniz. Sonra görünmedi.

Sonraki gece bir daha kalktım ve odanın kapısından baktım bir kadın vardı uzun boylu idi. Bana çok hızlı bir şekilde yaklaştı ya da koştu mu desem her neyse, burnuma bir şey tuttu ve ben kokladım. Sonra gitti. Yani görünmedi. Düşündüm de benim yastığımın altında uykunun düzene girmesi için bir yazı var, ben yazdım . El-Af' dan bulmuştum. Belki ondandır . Ve ben o 2 gecede de demiştim ki ben bu gee kalkıp işlerimi yapacağım ve sanırım böyle kalkıyormuşum . :)

Peki bu gördüklerinin rüya olmadigindan eminmisiniz??? Bazi rüyalar gercek gibi oluyor,insan yanilabiliyor bende arasira gördügüm rüyalari sanki gercekmis gibi yasayabiliyorum,Bazen bir sey kaybetsem onu aradigim halde bulamiyorsam,,Mutlaka rüyamda yerini görebiliyorum.bunun nasil oldugunu bilmiyorum,Ilk defa ailem farkina varmis cünkü daha 6 yasimdaymisim,adini bilemiyecegim babamin saz calarken kullandigi o ince alet kaybolmus,Her yeri aradiklari halde bulamamislar,ve ben bir sabah yari uyanik halde kalkip onu kanapenin ara yerinden cikartmisim.ve rüyamda gördüm demisim.

Bana birsey koklatti demissiniz,peki bu koku nasil bir kokuydu hatirliyormusunuz??Ve o yazdiginiz yazilarin anlamini biliyormusunuz??Eger yazdiginiz arapca ise dogru yazdiginizdan emin olmaniz gerekir,Yanlis yazilan bir kelime dahi olsa,anlami degistirebiliyor.:)

Aşk Sonsuzluktur

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arzuhal odada her şey aynıydı.Kapı açık , masa şurada burada... Kesin bilemeyiz ama gerçeğe çok yakındı diyebilirim. Kokuyu hatırlamıyorum.O yazıyı da yaktım zaten.Bundan sonrası da artık hayırlısı olsun . Teşekkür ederim.

KSK83/5

Kayıtlı Üye
iyi geceler arkadaşlar.bende bi rüyamı anlatmak istiyorum.uykumda çok rahatsız ediliyorum ama neden ve ne rahatsız ediyor bilmiyorum.ellerimi ayaklarımı tutuyor bağırıcam bağıramıyorum dua okuyamıyorum.ve bana tuvalete gidelimmidie soruyor..ben bunu anlamadım ayda bi kez muhakkak bu tip rüyalar görüyorum...fikri olan benimle paylaşabilirmi rica etsem.tekrar iyi geceler

Ori

Kayıtlı Üye
iyi geceler arkadaşlar.bende bi rüyamı anlatmak istiyorum.uykumda çok rahatsız ediliyorum ama neden ve ne rahatsız ediyor bilmiyorum.ellerimi ayaklarımı tutuyor bağırıcam bağıramıyorum dua okuyamıyorum.ve bana tuvalete gidelimmidie soruyor..ben bunu anlamadım ayda bi kez muhakkak bu tip rüyalar görüyorum...fikri olan benimle paylaşabilirmi rica etsem.tekrar iyi geceler
Bu halk dilinde karabasan, tıpta ise uyku felci olarak adlandırılıyor. Tuvalete gidelim mi gibi cümleler bence bilinçaltınızdan çıkıyor. Sanırım çok yoğun, stresli ve kötü günler geçiriyorsunuz. Biraz rahatlamanızda ve dinlenmenizde fayda var.