Bu gerçek mi?

Spears

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ohaaa. Gerçekten çok ilgiiinç, çok merak ediyorum gerçek mi değil mi yaa.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Zamanda eğilip bükülmeyi başaran birisi olabilir ...Videoda zaten görmüşnüzdür hızla gelen varlığın bir dünya dışı varlık olduğunu yüzünün parladığını ve ellerinin parladığını.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Varlık ellerinin belli olmasın diye cebine koyuyor ve yüzündeki parlaklığı azaltıyor kafasını aşağı eğiyor..

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Kamera orijinal güvenlik kamerasından değil.

StrangerMan

Kayıtlı Üye
1080 p ve 3D görüntü kaydeden güvenlik kamerası var mı ?

Nazarlik

Kayıtlı Üye
Vardir hilesi, Saniyelere ve saliselere dikkat edin, kayboldugu an salise 10 iken saymadan 14 oluyor, ayrica "kurtarici" bana bayan gibi geldi hareketleri falan.

Rabiosa

Kayıtlı Üye
Bana pek inandırıcı gelmese de olabilir.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Youtube'da başka linkleri de var ve bazılarında kadın olarak geçiyor.
"Amazing Woman With Super Speed and Teleporting Powers Caught on Surveillance Camera"
"İnanılmaz kadın, süper hızı ve ışın kuvvetiyle güvenlik kameralarına yakalandı"
Ancak artık her gördüğüme inanmıyorum, bazı insanlar başkalarını şaşırtmayı, korkutmayı, kandırmayı marifet sayıyor.

focus

Kayıtlı Üye
gerçek olmasa bile güzel bir şey,

ama gerçekse bu kişiyi tanımak isterdim.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bir süre izledim düşündüm bir daha izledim. Normalde bir kez bakar ve uydurma derim ama urum paylaşınca iş değişiyor. Neyse sonra videounun sonuna hiç gelmediğimi fark ettim. Video sonunda yuvarlak içerisinde boynuzları yuvarlaktan çıkan bir kafa var ya reklam gibi, videonun içinde de yerde o ışınlandıkları iki yerde de o iz çıkıyor is gibi yanık gibi sonra yavaş yavaş kayboluyor. Gördünüz mü onu? Bu da artık varlıkların kendilerini kendi yaptıkları sitelerle videolarla tanıtma, işaretlerini video sonuna koyma işine girdiği hissi verdi.

ExcLusive

Kayıtlı Üye
Hayal kırıklığına uğratıyorsam üzgünüm ama sahte :) Görüntüdeki şahıs çinli bir kadındır. Kendine has kıyafeti ve motifleri var. Bu ve buna benzer video ve net fotoğrafları da mevcut şahsın. Bütün bunlar kendi sitesinde apaçık bi şekilde mevcut. Link veremediğim için isteyen olursa özelden sitesini yazabilirim.

Gerçek olmadığı için sıkılmayın, bir gün oda olur ;)

Nazarlik

Kayıtlı Üye
Bir süre izledim düşündüm bir daha izledim. Normalde bir kez bakar ve uydurma derim ama urum paylaşınca iş değişiyor. Neyse sonra videounun sonuna hiç gelmediğimi fark ettim. Video sonunda yuvarlak içerisinde boynuzları yuvarlaktan çıkan bir kafa var ya reklam gibi, videonun içinde de yerde o ışınlandıkları iki yerde de o iz çıkıyor is gibi yanık gibi sonra yavaş yavaş kayboluyor. Gördünüz mü onu? Bu da artık varlıkların kendilerini kendi yaptıkları sitelerle videolarla tanıtma, işaretlerini video sonuna koyma işine girdiği hissi verdi.
Tır lastiklerinin fren izleri onlar :) benimde dikkatimi cekmisti iyice inceleyince ani fren yaptigi icin lastiklerin izi cikmis asfalta.

LordBelial

Kayıtlı Üye
Gerçekliğini bilemem ama videoda çalan şarkının adını biri söyleyebilirmii?