Atanmak için

stavebe

Kayıtlı Üye
İş
EleÅŸtirmen
Arkadaşlar, ben bir öğretmenim ve yıllardır atanmaya çalışıyorum. Yüksek puanlar almama rağmen hep sınırda kalıyorum ve atanamıyorum. Bu yılda öyle oldu ne yazık ki. Kendime bir düzen kurmaya çalışıyorum ama olmuyor bir türlü yapamadım. Bunun için bir dua var mı? Herkese teşekkürler şimiden. İyi akşamlar.

canmert196

Kayıtlı Üye
bunun icin bir dua yok malesef dua sizin kendi kalbinizden inandiginiza yalvarmaniz ve istemenizdir buyu varmi derseniz evet buyu vardir ama suanki bilgi seviyenizden anlasildigi uzere pek yapabilceginiz bir uygulama yok 1 tane var onun icinde konsantre olmaniz gerekmektedir baya bir onun icin calisma yapmalisiniz

MadUnknown

Kayıtlı Üye
Dua etmek kötü birşey değil aslında özel bir duayada ihtiyacınız yok ama atanamıyorsanız demekki daha çok emek sarfetmeniz lazım.Her dua kabul olsaydı işler yaman olurdu hocam.Aklı ve mantığı kalple birleştirip hedefinize odaklanmanız en mantıklısıdır.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Van depremi zamanı oraya bin küsür atanan yeni öğretmen vardı.
Van depremi sırasında yıkılan okulda hep beraber öldüler.
Bu olay bana çok şey anlattı. Bilmem size de birşey ifade eder.
Bence birşey olmayacaksa çok zorlamamak lazım.
Belki de olmaması sizin için daha iyidir.
Madem Allah'a inanıyorsunuz. O halde belki sizi öyle çok seviyor da koruyor bunlardan.
Olmıcak işi zorla oldurup da mutlu olan görmedim.

stavebe

Kayıtlı Üye
İş
EleÅŸtirmen
Yorum yazan herkesin yorumlarına katılıyorum, bunları bene de düşünüyorum ve gerçekten çok ama çok da dua ediyorum. Olmuyor olmuyor. Zorla olmasını istemiyorum ama o kadar emek verdim okudum. kpssye girdim hep yüksek puanlar aldım ama bizim alandan alım az olunca yine sil başatan. Otur tekrar çalış. Buna yıllarca katlanmak kolay değil...

stavebe

Kayıtlı Üye
İş
EleÅŸtirmen
Ben puanım yüksek diye ve alım çok olduğu için başvurmadım. Ama lise branşlarına çok çok az kadro verildi. Özel okulları şimdi aramaya başladım ama kadrolarını tamamlamışlar tabiki.... :(

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Yorum yazan herkesin yorumlarına katılıyorum, bunları bene de düşünüyorum ve gerçekten çok ama çok da dua ediyorum. Olmuyor olmuyor. Zorla olmasını istemiyorum ama o kadar emek verdim okudum. kpssye girdim hep yüksek puanlar aldım ama bizim alandan alım az olunca yine sil başatan. Otur tekrar çalış. Buna yıllarca katlanmak kolay değil...

Olmuyor çünkü sürekli dua ettikten sonra ne olacak diye tedirginsin. Çok şiddetli iste Allahtan, meleklerden de yardım iste sonra unut. Skın düşünme olacağına varır de. Mutlaka olur.