Karanlık Yol

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Konuyu nereye açacağımı bilemedim, bu konu hakkında bilgili arkadaşlar yardım etsin bana, ben karanlık yola girmek istiyorum

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Karanlık yola konu açılarak girilmez.

1. Neden girmek istdeğini bileceksin.Kötü olmak istiyorum karanlık yola girmek istiyorum dediğin an Karanlık yolda ilerlemiş kişilerin hepsinden kötü sözler duyarsın çünkü Karanlık yol kötülük yolu değildir !

2.Dinin müslümanken karanlık yola giremezsin ! Karanlık yol mensupları ya Luciferism'e mensup(Bende bu inanca mensup olacağım) ya da Satanism'e mensuptur
3.Karanlık yola girmek isteyen kişi Tanrıdan ve meleklerden yardım istemez.Efendi Satan(Şeytan) ve Lucifer'den yardım isterler,Karanlık varlıklardan yardım isterler

4.Karanlığın ne olduğunu bilmeden giremezsin

5.Öyle herkese söylenmez Karanlık yola girilmek istediğin ama sen bir de konu açmışsın bunun için

6.Ben sana araştır öğren iyice araştır derinlemesine araştır her şeyi öğren dedim sen beni dinlemeyip konu açtın

Şimdi sana iyi günler araştırıp öğrenmeden karanlığın ne olduğunu bilmeden sadece konu açıp karanlık yola girmek istiyorum deyip karanlık yola girilemez !

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Tabi ki bende biliyorum karanlık yola konu açılarak girilmediğini, ama sizden mesaj gelmeyince bende konu açma gereği duydum

canmert196

Kayıtlı Üye
konu acmasi kadar dogay bir sey yok ustune fazla gidiyorsunuz ve gerek yok birakin istedigini sorsun ogrensin zaten karanlik yol diyorsunuz bence suan sizde ne istediginizi bilmiyosunuz dun daha cadi olcaktiniz keirayla konusuyodunuz yardim istiyordunuz bu konuda onun size soyledigi cumleyi burda goruyorum :s havas temelli olup kara majisyenlerde vardir kara tarafa gecersen ak tarafa gore daha kolaydir ama daha cok enerji ister sizin sevdiklerinizin cekebilcegi seyler var onlari ogrenin oyle girin eger suan bulundugunuz inanci degistirmek istiyorsaniz gidin acin interneti butun dinleri arasstirin hepsini semavi pagan olsun hepsini sonra secim yapin bugun bu yarin o diye diye gercek anlamda dinsiz olursunuz.2 gunde inanc degistirlmezki baglanirsin ondan yardim istersin bigun allah tan bi gun seytandan istersen ortada kalirsin ve eger kotu yola girceksen evrenin denklemini unutma ne yaparsan onu bicersin

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
konu acmasi kadar dogay bir sey yok ustune fazla gidiyorsunuz ve gerek yok birakin istedigini sorsun ogrensin zaten karanlik yol diyorsunuz bence suan sizde ne istediginizi bilmiyosunuz dun daha cadi olcaktiniz keirayla konusuyodunuz yardim istiyordunuz bu konuda onun size soyledigi cumleyi burda goruyorum :s havas temelli olup kara majisyenlerde vardir kara tarafa gecersen ak tarafa gore daha kolaydir ama daha cok enerji ister sizin sevdiklerinizin cekebilcegi seyler var onlari ogrenin oyle girin eger suan bulundugunuz inanci degistirmek istiyorsaniz gidin acin interneti butun dinleri arasstirin hepsini semavi pagan olsun hepsini sonra secim yapin bugun bu yarin o diye diye gercek anlamda dinsiz olursunuz.2 gunde inanc degistirlmezki baglanirsin ondan yardim istersin bigun allah tan bi gun seytandan istersen ortada kalirsin ve eger kotu yola girceksen evrenin denklemini unutma ne yaparsan onu bicersin

Anlayışın için teşekkür ederim canmert196, şu anki inancım Satanizm :)

canmert196

Kayıtlı Üye
size kalmis bir sey fakat yollarinizi iyi secmeniz gerektigini hatirlatmak isterim ilerde eger negatif yonlu uygulamalar yaparsaniz sevdiginiz insanlar bunun bedeli oder en yakininizdaki gucsuz kisiler.ve insanlara karsi sifa vs soz konusu olmaz molekulleriniz negatiflik girmis olcak cunku burda bahsettigim lanet gonderme vs icindi :)

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hım.. Peki.. Ne yapacağımı bilmiyorum şu an..

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Anlayışın için teşekkür ederim canmert196, şu anki inancım Satanizm :)

Satanist olup hiç bir şey bilmiyorum dedin kafamı karıştırdın.Fazla üstüne gitmiş olabilirim o yüzden pardon. Benim anlatamama nedenini biliyorsun ben de ders alıyorum öğrenip ve anlatmayı düzgün başaramıyorum ama siz ilk başlangıç olarak Mensup olduğunuz inancı araştırın derim :) Satanistism mensup az da olsa bir şeyler biliyor olmanız lazım.Kendinizi Satan'a adadınız mı ? Ritüeller yaptınız mı ? :)

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Satanist olup hiç bir şey bilmiyorum dedin kafamı karıştırdın.Fazla üstüne gitmiş olabilirim o yüzden pardon. Benim anlatamama nedenini biliyorsun ben de ders alıyorum öğrenip ve anlatmayı düzgün başaramıyorum ama siz ilk başlangıç olarak Mensup olduğunuz inancı araştırın derim :) Satanistism mensup az da olsa bir şeyler biliyor olmanız lazım.Kendinizi Satan'a adadınız mı ? Ritüeller yaptınız mı ? :)

Hiçbir şey yapamadım henüz, ne ritüel ne de kendimi Satan'a adamak..

canmert196

Kayıtlı Üye
eger ileride birine sinirlenip ona lanet gondermek isterseniz ki negatif yuklenceginiz icin basarabilirsiniz bunun esinizden cocugunuzdan cikicagini bilmeniz gerek direk baliklama atlarsaniz sudan cikmis baliga donersiniz herseyinizi kaybedersiniz uyum saglayamassiniz o sisteme

canmert196

Kayıtlı Üye
bakin daha simdiden arada kaldiniz o gun geldi mi neyi secersiniz ben muslumanim yanlis anlasilmasin musluman ol demiyorum ama enerji kanununu bil pozitifle negatif arasinda farklari bil sonuclari bil ona gore secim yap akilsizligin dusuncesizligin cezasi pahali olur odemeyecegin kadar bile olabilir anladigim kadariyla yasinizda henuz genc ergenliginiz henuz bitmemis ve inanc arayisi icindesiniz bunu boyle tatmin edemessiniz bekleyin arastirin oyle yapin secimi

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Hiçbir şey yapamadım henüz, ne ritüel ne de kendimi Satan'a adamak..

Bir Satanist ilk önce kendini Satan'a adar sonra yapmak istediği şeyleri yapmaya başlar. :) Bu gibi şeyleri araştır yabancı siteleri araştır özellile de Satanism'e neden girdiğini düşün.Kendine şu soruyu sor beni kimim.

Canmert doğru diyor ben kendime bu soruyu en başında soramadım cadılığa büyük hevesim vardı ve olma isteğim vardı ama karanlığa daha büyük anlatamayacağım bir isteğim vardı ve bunu herkese anlatamıyordum.Ben kendimi araştırdım hep araştırdım hep hiç durmadım işte bu benim avantajlı yanım Araştırmacı bir ruha sahip olmam ve istediğim şeyi almak ve olmak istemem..Karanlık yola girmek istedim ve şuanda da girmiş bulunuyorum.Ben de şuan ders alıyorum birisinden(öğreniyorum) ders derken o da karanlık yolda olduğu için bana çok iyi bir yoldaşlık ve öğretmenlik yapıyor sen de araştır zamanla senin önüne de öyle birisi çıkacak şimdi şunu diyebilirsin o kişi sen olabilirsin belki diye ama dediğim gibi ben de yeni girdim ve öğreniyorum,uyguluyorum.Sen Canmert'in demesi gibi şuan daha hangi yola gireceğini bilmiyorsun bak sen şuan şanslısın daha tam bir satanist bile olmamışsın daha o dine mensup bile olmamışsın senin açından bu iyi çünkü düşünme şansın var git düşün öğren araştır sana en hangisi iyi onu bul :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Bir Satanist ilk önce kendini Satan'a adar sonra yapmak istediği şeyleri yapmaya başlar. :) Bu gibi şeyleri araştır yabancı siteleri araştır özellile de Satanism'e neden girdiğini düşün.Kendine şu soruyu sor beni kimim.

Canmert doğru diyor ben kendime bu soruyu en başında soramadım cadılığa büyük hevesim vardı ve olma isteğim vardı ama karanlığa daha büyük anlatamayacağım bir isteğim vardı ve bunu herkese anlatamıyordum.Ben kendimi araştırdım hep araştırdım hep hiç durmadım işte bu benim avantajlı yanım Araştırmacı bir ruha sahip olmam ve istediğim şeyi almak ve olmak istemem..Karanlık yola girmek istedim ve şuanda da girmiş bulunuyorum.Ben de şuan ders alıyorum birisinden(öğreniyorum) ders derken o da karanlık yolda olduğu için bana çok iyi bir yoldaşlık ve öğretmenlik yapıyor sen de araştır zamanla senin önüne de öyle birisi çıkacak şimdi şunu diyebilirsin o kişi sen olabilirsin belki diye ama dediğim gibi ben de yeni girdim ve öğreniyorum,uyguluyorum.Sen Canmert'in demesi gibi şuan daha hangi yola gireceğini bilmiyorsun bak sen şuan şanslısın daha tam bir satanist bile olmamışsın daha o dine mensup bile olmamışsın senin açından bu iyi çünkü düşünme şansın var git düşün öğren araştır sana en hangisi iyi onu bul :)

sahsi fikrim siz ilerde ozunuze donceksiniz ben boyle hissettim :) tekrar bir degisimi soz konusu hissediyorum yeni dininiz kitapsiz bir din :) bu kadarini alabildim hayirlisi neyse o olsun:)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
sahsi fikrim siz ilerde ozunuze donceksiniz ben boyle hissettim :) tekrar bir degisimi soz konusu hissediyorum yeni dininiz kitapsiz bir din :) bu kadarini alabildim hayirlisi neyse o olsun:)

Diyecek bir şey bulamıyorum.Kitapsız bir inanış ama ben kendimi orada buluyorum.Karanlığı ve Karanlık varlıkarı hepsini çok seviyorum.Asırlardır insanların gözünü varlıklar kötüdür diye boyayanlardan nefret ediyorum..

Yeni bi değişim olucak evet .Yakında tam bir Luciferist olacağım adanma ritüelini yapacağım :))

Canmert sen benim en iyi dostlarımdan birisin .. Şunu unutma ben Eğer karanlık biri olsam da fark etmez ben olmasam sen olmazsın,sen olmazsan ben olmam :) Karanlık - Işık misali :)

canmert196

Kayıtlı Üye
guzel bir yaklasim tabiki ama ben sizin cadi olcaginizi dusunuyorum :) eger kaderinizde cadi olmak varsa siz o ritueli yapmaniz imkansiz sular patlar deprem olur mazemelere bisey olur olmaz :) hersey gonlunuzce olsun

Shamanistic

Kayıtlı Üye
guzel bir yaklasim tabiki ama ben sizin cadi olcaginizi dusunuyorum :) eger kaderinizde cadi olmak varsa siz o ritueli yapmaniz imkansiz sular patlar deprem olur mazemelere bisey olur olmaz :) hersey gonlunuzce olsun

Biliyorum Belki Karanlık Bir Cadı olurum :) Kısaca Ben Karanlık Olup Işığı Yansıtan birisiyim :)

canmert196

Kayıtlı Üye
bilmiyorum enerjiniz bana guzel geliyor pozitif yuklu negatif degil:)bana dogayla tam anlamiyla butunlesen hayvanlari deli gibi seven bir pozitif cadi olcaksiniz gibi geldi kader bize gostericek zamanla :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
bilmiyorum enerjiniz bana guzel geliyor pozitif yuklu negatif degil:)bana dogayla tam anlamiyla butunlesen hayvanlari deli gibi seven bir pozitif cadi olcaksiniz gibi geldi kader bize gostericek zamanla :)

Orasını doğru bildin hayvanları deli gibi severim şimdi muhabbet kuşlarım yumurtlayacak diye çok mutluyum..Ama diğer konu için Bakalım ileriye bakalım her zaman ileriye bakalım.Bilmem belki sizde karanlık olursunuz her şey ileriye bağlı :) Ve Kişiye bağlı :)
Ben Karanlığı çok seviyorum ve istiyorum ama Hayvanları da çok severim..Ben 4-5 tane Kanallık yapan kişiyle konuştum.Bana İndigolardan olduğumu dedi İndigolar Karanlığı da Işığı da sevebilir dedi.Eğer birinde ilerleseler bu yolda dünyanın lideri olabilicek vasıftalar dedi.
Kanallık yapan kişi enerjimin çok değişik olduğunu söyledi hem negatif hem de pozitiflik var dedi ama negatiflik daha çok dedi

Shamanistic

Kayıtlı Üye

Bakalım belki bi ihtimal az bi ihtimal olabilir :) Ama Ben şuan ki halimi değiştirmek istemiyorum seviyorum çünkü ve ilerlemek istiyorum :) Ve hep böyle devam etsem bile sorun yok dediğim gibi ben olmasam siz olmazsınız siz olmazsanız ben olmam. :)