Demon Agares

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben dilleri çok çabuk öğrenebiliyorum. Daha önceden de Demon çağırmışlığım yok. Agares'i çağırmaya çalıştım 1 hafta önce fakat gelmedi, ya da geldi ama ben hissetmedim. Ve çağırma ritüelinden sonra Yunanca öğrenmeye başladım, ve yaklaşık 2 günde öğrendim. Acaba bu dilleri çabuk öğrenme konusunda Demon Agares'in bir katkısı olabilir mi ?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Demon gelince anlaşma yapmadan bir şey yapmaz ya da vermez.Ve Demon gelince hissedilir ve görülür..Siz hissetmemişsiniz bile..O dili öğrenmeniz kişisel ve psikolojik yönden çabuk oldu çünkü siz bunu Demon sağlıyor fikriyle dili öğrenme hevesiniz arttı ve daha çok öğrenmeye başladınız :)

dexter

Elit Üye
Agaresi çağırma ritüelinizde neler uyguladınız?

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Loş bir ortamda mum yaktım ve Agares'in ismini zikretim, fakat tam bir ritüel gerçekleştiremedim. 7 dakika falan sürdü.

dexter

Elit Üye
Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için, ritüel konusunda bende böyle deniyorum fakat dediğiniz gibi 7-8dk. çok uzun sürdüremiyorum.

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bir de geçen gece, hiç mum ışığı olmadan tamamen aydınlık ortamda Haagenti'yi çağırmaya çalıştım 30-35 defa ismini zikrettim, ve ensemde bir nefes hissettim sizce halüsinasyon olabilir mi ?

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Demon gelince anlaşma yapmadan bir şey yapmaz ya da vermez.Ve Demon gelince hissedilir ve görülür..Siz hissetmemişsiniz bile..O dili öğrenmeniz kişisel ve psikolojik yönden çabuk oldu çünkü siz bunu Demon sağlıyor fikriyle dili öğrenme hevesiniz arttı ve daha çok öğrenmeye başladınız :)

Belki de haklısınızdır Shamanistic :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Kendinizi kasmışsınız .Çağırırken rahat olun Gelen varlık kötü değil.Belki bir belirti olabilir ama pek benzemiyor.Çağırınca gelmeyince üzülmeyin bazı zamanlar Demonların işi oluyor gelemiyor.Sakına korkmayın ve kendinizi kasmayın eksik davet davet değildir unutma .Süreyi uzatman lazım ve Demonun siğilini imajine etmen lazım.Sadece isim zikredilince gelme olasılığı çok az..

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Geldiğini nasıl hissedebilirim ? Ya da tütsü olması zorunlu mu ? Mum rengi kırmızı bir problem olur mu ?

dexter

Elit Üye
Demonlar hakkında hiçbir fikrim yok fakat Haagenti'ye baktım, kanatlı dev bir boğa olarak tanımlanmış ensende hissettiğin esinti onun kanatlarından gelmiş olabilir mi?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Kırmızı ise sorun yok..Ve güzel bir koku olsun öyle ucuz felan olmasın rahatsız etmesin Demon'u.Ve enerjisel olarak ztn hissedersin geldiğini.Büyük bir enerji oluşur orada. :)

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kırmızı ise sorun yok..Ve güzel bir koku olsun öyle ucuz felan olmasın rahatsız etmesin Demon'u.Ve enerjisel olarak ztn hissedersin geldiğini.Büyük bir enerji oluşur orada. :)

Kırmızı ama nasıl kırmızı hafif pembeye dönük, yani evdeki tek mum o. Mesela ne gibi şeyler hissedebilirim ? Bu konuda benden tecrübelisiniz Shamanistic

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Büyük bir titreme ve ya vücudunuzun ısınması vb. O gibi şeyler çağrılınca öğrenilir..Tam bir kırmızı ve doğal olması lazım mumum..Öyle ucuz bir mumla ve rengi belli olmayan mumla denenmez her şeyin yerli yerinde olması lazım.Düşünün asırlaca yaşamış bir varlığı ağırlayacaksınız ona göre davranın :) Her şey yerli yerinde olsun ya Tam Bir Siyah mum ya da Kırmızı ve Ensen de hissettiğin olayı açıkladım kendini kasmışsın rahat olman lazım bir şeyler beklemişsin sen..

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Peki bir şey soracağım, bir Demon'la konuştuktan sonra, diyelim ki bu Demon Agares olsun. Daha sonra Agares yerine başka bir Demon çağırabilir miyiz ? Ve Agares'e Efendi Agares diye hitap etmem uygun olur mu ? Ya da nasıl hitap etmeliyim ?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Efendi diye hitap edin..Ve Bir demon ile anlaşma yaptıktan sonra başkası ile yapmak uygun olmaz ..İnsanlardan örnek al bunu bir işe gidiyosun tamam burada çalışacağım diyorsun sonra başka bir fabrikaya gidiyorsun tamam burada çalışacağım diyorsun hiç uygun olurmu ?

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Haklısın Shamanistic. Peki Efendi Agares dilleri öğretmek ve deprem oluşturmak dışında başka bir güce sahip mi ? Çok soru soruyorum ama bir problem var mı soru konusunda ?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Demonlar insanlara sadece güçlerinin bir kısmını göstermiştir tabi ki daha başka güçleride var :) Ama çağırınca öğrenilir :)

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Peki Efendi Agares'e sadece soru sormakta mı bir bedel gerektiriyor ?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Çağırıp onu işinden etme olayı var ..Demon'a bağlı bir olay o ben net bir şey diyemem ona :)