Usta Kara Büyücü David Blaine

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Kadının Dişlerini Acıtmadan Çıkarıyor ve Kadına tükürdüğü an dişler yerine geçiyor

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=x1ykPY7Y3LY&NR=1

Eliyle Kalbini Çıkarıyor !!! Ve Kalp Hala atıyor

http://www.youtube.com/watch?v=0l1pDTnl7ec

Lütfen Şunu izleyin ! Kahve dolu bardağı anın da para dolu bardak yapıyor ! Adam üstüne kapanmıyor bir şey etmiyor sadece büyü sözlerini diyor dikkat ederseniz arada İsis sözünü ve bir kaç tanrının sözünü adını duyuyorsunuz !

http://www.youtube.com/watch?v=0l1pDTnl7ec

Shamanistic

Kayıtlı Üye

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bakın tüm yorumlarınızı okudum.Hiç bir şey bilmiyorsunuz milleti tersliyorsunuz.Bura da benim açtığım konuya bare bir şey araştırın girin..Kara büyü ne olduğunu bilmeden konuya girmek çok güzel bir şey demi ? Kızmıyorum ama sadece araştırın eğer araştırmıcam diyorsanız bare yorum yapmayın .Kara büyü sitede anlatılıyor..Ona bakın ya da sadece videoları izleyin :)

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
beğenmediyi tıklamak ne işe yarıyo bilmiyorum, niye mesajlarımı seri olarak sürekli eksilediğini de bilmiyorum. ama ben de yapayım madem sen yapıyosun. vardır bi bildiğin herhalde.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Lütfen boş yorum yapmayın bırakın bilenler izlesin bare yorum fazlalığı oluyor..Kara büyünün ne olduğunu bilmeden konuya girmeyin bare !

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
bir illizyon numarasına kara büyü diyerek sen kara büyünün ne demek olduğunu yeterince öğrettin bana teşekkürler =)

canmert196

Kayıtlı Üye
ilginc bir ilizyon gosterisi oldugunu dusunyorum bazi adlarin kullanilmasininda sadece gorsel olarak suslendigini dusunuyorum kalbini cikaripta olmeyen biri mezardakinide dirildir:) cem yilmazdan bir alinti yapmak istiyorum ilizyon sovuyla ilgili "arkadaki seyirci-ucmuyo o arkada ip var ben biliyorum ipini kessen dusucek cem yilmaz- heralde ucmuyo ucsa peygamberligini ilan eder burda isi ne amac izleyip keyif olmak " o durum gibi geldi

Shamanistic

Kayıtlı Üye
İlizyon diyorsunuz değil mi gidin İlüzyon öğrenin Kalbinizi çıkarın elime verin bakayım ilüzyon mu ? Ya da gidin parmaklarınızdan ateş çıkarın ne de olsa ilüzyon değil mi çok kolay !! Gidin öğrenin yav burada boş yorumlar yapmayın !!

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bak yollu'musun nesin kardeşim herkezin konusunu kirlettiğin gibi benim konumuda kirletme boş yorumlar yapacaksan git word'u aç istediğin kadar boş boş yazılar yaz yaz sil !

canmert196

Kayıtlı Üye
biraz agir olun beyler burasi kurallari olan bir site 2 tarafta kendi saygisini dikket etmek zorunda herkez kendi yorumunu yapsin belirtsin ama ilerisini gitmesin !

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Canmert Yöneticiye şikaey ediyorum ztn durduk yere tecrübe puanımı düşürüor önceki konulardaki yazılarımı beğenmiyor !!

canmert196

Kayıtlı Üye
siz yonetime bildirin bu yeterli fazlasini yapmaniza gerek yok burda eger uygunsuz dialoglara daha fazlasiyla girerseniz yonnetim 2 nizi de siteden uzaklastirir ve dusunebilceginiz bi tecrube puani kalmaz

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Şikayet ettim banlar yönetici.Ama cidden insanın sinirini yükseltiyor..

canmert196

Kayıtlı Üye
dogrudur ama onemli olan madem parapsikolojiyle ilgileniyorsunuz sinirinize hakim olmayi ogrenmelisiniz karsinizdaki poztiflikle dovmeyi ogrenmelisiniz bunu genel anlamda dedim taraflar uzerine alinmasin konu cok dagildi daha fazla dagilmamasi icin asil konu disinda baska bir seye yorum yapmak istemiyorum :)

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
dogrudur ama onemli olan madem parapsikolojiyle ilgileniyorsunuz sinirinize hakim olmayi ogrenmelisiniz karsinizdaki poztiflikle dovmeyi ogrenmelisiniz bunu genel anlamda dedim taraflar uzerine alinmasin konu cok dagildi daha fazla dagilmamasi icin asil konu disinda baska bir seye yorum yapmak istemiyorum :)

en azından büyü ile illüzyonu ayırmayı öğrenseler yine yeter yav egoyu yenmek daha uzun soluklu bi iş =)
hayır iç olmadı insan sorar kendine madem bi kupa kahveyi paraya dönüştüyor o zaman niye 3 kuruş para için şovlara çıkıyor diye =)

canmert196

Kayıtlı Üye
lutfen ama 2 li tartisma yaratmayin herkez istedigine inanabilir oyle yorumlayabilir bu insanligin mucizesidir herkez 1 olsa ne zevk olur o buyu dicek ben ilizyon dicem bir birimizi ikna etcez yeni seyler katcaz belki ama en onemlisi aramizda seviyeli guzel bir bilgi tartismasi olcak ama bu olsun daha ilersine gerek yok :) sizde biliyorsunuzdur bu kadar hakim oldugunuzu soylediginize gore kavganizin birbirinizin uzerinde agirlik yaptigini ve islerinizin akiciligini azaltigini dememe gerek yok o yuzden eger enerjileriniz uyusmuyorsa herkez ayri yoldan gitsin

Ori

Kayıtlı Üye
Kalbini çıkarması ilizyon gösterisi diyebilirim elbet bir hilesi vardır fakat şu kahveyi paraya dönüştürmesini harbiden anlayamadım...