Lilith in mezarını ve sembolünü rüyamda gördüm. Ne anlam ifade eder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buffy

Kayıtlı Üye
Selam

----------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------

Hiç ilgim merakım olmadı bugüne kadar onla ilgili acaba bir anlam tasiyormudur bu rüya ?

Tesekkur

Yönetici notu: Sitemizde rüya anlatılması ve yorumu yasaktır.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Lilith kıyamet kopana kadar ölümsüz diye biliyorum. Bir de bir rüya yorumcusuna sormak lazım.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Içinde Lilith yattığını nereden biliyorsun? -muş eki azıcık rivayet gibi geldi. Lilith vampirdir. Forum adınız da Buffy. Buffy de, Supernatural'i de izliyorsanız, bu sadece bilinçaltınızın size vizyonu olabilir.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Içinde Lilith yattığını nereden biliyorsun? -muş eki azıcık rivayet gibi geldi. Lilith vampirdir. Forum adınız da Buffy. Buffy de, Supernatural'i de izliyorsanız, bu sadece bilinçaltınızın size vizyonu olabilir.

Şey konu ile alakası olmayacak bu yüzden affedin beni yöneticiler,modlar ama söyleyeyim dedim ben mesaj kutunu temizlermisin :) Mesaj atamıyorum :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Evet, bende öyle düşündüm. Son zamanlarda lilith ile ilgili yazı ya da hikaye okumuş ise rüya da görmesi normaldir. Canlılık konusuna gelince, zaman zaman insanlar çok canlı rüyalar görebiliyor. Bende bir kaç defa görmüştüm.
Şey konu ile alakası olmayacak bu yüzden affedin beni yöneticiler,modlar ama söyleyeyim dedim ben mesaj kutunu temizlermisin :) Mesaj atamıyorum :)
Hıhhh, şaman'ın ipini çekme vakti geldi :D

buffy

Kayıtlı Üye

Supernaturali hiç izlemedim, nickim çok eski izlediğim diziden kalma

Rüyamda o mabedin ona ait olduğunu hissettim, sanırım sadece rüya da olabilir ama daha önce hiç görmediğim bir sembol gördüm

Teşekkür yanıtlarınız için

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Rüyadayken hissedilmez fakat sonrasında hatırlanıyorsa düşünüldüğünde hisse kapılabilir. Lilith'in belli bir sembolü yok. Inancım ona çıkıyor aynı zamanda buradan biliyorum. Lilith'in tapınağı da yok. Ona özel bir mezhep yok fakat Lilidu Az Drakul diye bir mantık vardır ki, bu Lilith'in vampir-psişik vampir olması inancını taşır. Lilith insanları kendi seçer ve yeni ay geldiğinde onları ziyaret eder. Rüyalarda olur bu genelde. Yeni ay döneminde de değiliz. Buffy The Vampire Slayer'ı biliyorum, eğer izlediğiniz dizi buysa. Bunun size bilinçaltınızın oyunu olduğunu düşünüyorum. Fakat yine de derinlemesine düşünmek daha iyidir. O rüyanızdan itibaren gördüğünüz rüyaları lütfen not edin. Bir defter olsun yanınızda. Gördüğünüz rüyaları kıyaslayın. Isterseniz de benimle paylaşırsınız. Belki yardımım dokunabilir.

Şaman'a laf yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...