Şeytan çıkarma dehşeti

aşk1

Banlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 2895

Kolombiya'da "Hermes Abi" adıyla tanınan Hermes Cifuentes'in her hafta düzenlediği şeytan çıkarma ayinleri, büyük ilgi görüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 2896

İçine şeytan kaçtığını düşündükleri kişileri, yerde çiçeklerle oluşturulan dairenin ortasına çizilen üçgene yatıran Cifuentes, vücutları ve yüzlerini toprağa buladığı, gözlerini bağladığı "hastalarını" dualarla tedavi ettiğini iddia ediyor.

Ekli dosyayı görüntüle 2897

Boyunlarına haç bağlanan kişiler, ayin sırasında çığlıklar atıyor, ağlıyor. Cifuentes, ayin sırasında kötü ruhları kovduğuna inanılan yumurta ve limon da kullanıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 2898

"Hermes Abi", işkenceyi andıran ayinlere bazı kesimlerin verdiği tepkiye rağmen, dinci kesimlerin çoğunlukta olduğu ülkenin Valle del Cauca bölgesinde bu ayinleri 20 yıldır düzenliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 2899

Ciddi hastalıklara sahip onlarca kişi de, iyileşme umuduyla Hermes Abi"nin kapısını çalanlar arasında.​

poine

Kayıtlı Üye
ama şeytan insanın içine girmez ki çıksın..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
İnsanın gücüne bağlı olarak kötü varlıklar kimi zaman obsesyon(etki altına almak),
kimi zaman da posesyon (bedeni ele geçirmek) gibi etkiler yapabilirler.
Kötü varlıklar direk bedeni ele geçirmek isterler de kişi bazen enerjisel olarak
güçlü olabiliyor.

Obsesyon ve posesyon olayları benimde başıma geldi.
O yüzden bu tür ayinlere sıcak bakıyorum.
İnsanlar kurtarmak için gereken neyse yapılmalı.
Çünkü böyle insanların hayatları çok berbat oluyor.

Yani eğer insan kurtulacaksa üzerinde menemen yapsalarda
ben sıcak bakıyorum. Bana uyar.

Hatta böyle bir olayda o şeytanı varlığı öldürmeye bile
sıcak bakıyorum artık.

Çünkü varlıkların keyfi için orada insanlar hem fiziksel hemde
psikolojik acı çekiyorlar.

Üzerinde obsesyon olup da hiç farketmeyen bunu karakteri sanan
bu işlerde bilgisiz insanlar var ki en çok onlara üzülüyorum.

Mesela aşırı sinirli,asi,cinselliğe düşkün,vs.. insanların
basit bir uygulamadan sonra sakin,sessiz,melek gibi olabiliyorlar.

Obsesyon-posesyon lanet birşey.
Bende bu nedenle artık varlıklarla görüşmeyi dahi bıraktım.
Ve kötü huylarım mucizevi birşekilde düzeldi. Adeta bir uykudan uyandım.

Ori

Kayıtlı Üye
İnsan izin vermedikçe başka bir varlık insanı ele geçiremez veya içine giremez. Adam herkes gibi bu işi para için yapıyordur, inanmıyorum kısacası.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Pazuzu gibi düşük seviye demonlarını "invoke" edip enerjisini vücut içine çekmekle başlayan bir kişi vardı, kendisine çok anormal bir takma ad koymuştu ökült adı olarak. Keşke hatırlasam da size göstersem. Sürekli bir demon gelip possess edip gidiyor. Adamın 2 videosu var. 1 tanesinde bildiğiniz demon haber taşımacılığı yapıyor. 2. videosunda demonu invoke edip konuşuyor. Incecik sesi olan adam kabasakal gibi sese kavuşuyor. Demonlar da obsesyon yapmıyorlar. Direkt possess ediyorlar ama güzel yanı, bunu bir tek kendilerine inananlara zarar vermeden yapıyorlar. Invoke ile elbette.

Fotoğraflarda anlayamadığım, yere tebeşir ya da ne ile çizmişse artık, beyaz noktalara dikkatli bakarsak Astaroth'un sembolüne (sigil, seal değil. Sembol) acayip benzeyen bir şey var.