Telepati mi bu ?

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba tekrar, ben size bir şey sormak istiyorum. Mesela ben birine bir süre bakınca, baktığım kişinin gördüklerini bende görüyorum. Bu nedir ?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Telepati olayı farklı sizin olay farklı ..Telepati olayı kısaca zihinsel konuşma,bilgi alışverişidir..Sizin olay nedir bilmiyorum ama telepati değil..

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Doğuştan telepati yeteneğini kullanabilen bir insan bile egzersiz yapmadan bile bunu yaşayamaz..

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hayır, herkeste böyle oluyor. Kime baksam her şeyi onun gözünden görebiliyorum

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Sizin olay farklı bir şey.Ve onun gözünden görme nasıl bir şey dışarıyı onun gözünden mi görüyorsun yani ?

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Mesela karşıdan birisi geliyor, bana bakıyor bende ona bakıyorum ve onun gözünden kendimi görüyorum

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bir alık mı oluyor ne kadar sürüyor ? Ve Baştan anlatsana o birisi sen misin ?

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Karşımda biri oturuyor ve bana bakıyor. Bende ona bakıyorum. Bir süre sonra onun baktığı yerleri onun gözünden görüyorum. Mesela o kapıya baktı ben ona bakıyorum, ama aynı zamanda kapıyı da görüyorum. Çok değişik yani.

canmert196

Kayıtlı Üye
ayni seyleri gormek telepatidir.durugoru olamaz evrenden gelmiyor cunku dedigim gibi telepati denegimi yasamissiniz yogun olarak da alicilik ust duzeyde heralde

canmert196

Kayıtlı Üye
dogustan birinin en ust seviye telepati ise alistirma yapmasina gerek yokturki ama gucunu korumak icin belli yontemlere basvurmali tabiki kalici olup olmama durumu var degisken olabilir olan arkadasimiz ya anlik bir zamanlik yasamis ama devamli yasiyorsa baska seyler yapmayi denesin sonuclarini bizle paylassin derim :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Onun gözünden görme olayı değilmiş şimdi anladım..Onu gözünden görme olayı değil sadece canlandırıyorsunuz gibi..Onun gördüğü şeyi canlandırıyorsunuz ve onu görmüş gibi oluyorsunuz..Doğuştan telepati yeteneğini kullanan kimse bile üst derece telepati olan o kişinin zihnini kontrol edip onun gördüğü şeyi göremez en 1-2 sene çalışması lazım.Hem ona bakıp hem de kapıyı görme olayı dediğim gibi galiba ona bakarken onun gördüğü şeyi zihninizde canlandırıyorsunuz ve kapıyı görmüş gibi oluyorsunuz..Bunu diyebilirim ben sadece.Yoksa başkasının zihnini kontrol edip onun gördüğü şeyi görmek uzun yıllar isteyen bir şeydir..

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Peki teşekkür ederim arkadaşlar :) Ayrıca Demon'larla ilgili gereken bilgiye sahip olan bir arkadaşımız bana özel mesaj atabilir mi ?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Ben biraz bilgiliyim Demonology ile ilgilenmeye başladım.Ben yardım edebileceğim kadar yardım ederim de ne yardımı isteyeceksiniz ? :)

canmert196

Kayıtlı Üye
ozel mesaj yerine forumu kullansaniz baskalarida bilgilensin :)