medyumlar

canmert196

Kayıtlı Üye
merhaba medyumluk tam olarak ne oluyor medyumluk buyuyu kapsiyor mu ?yoksa buyu yapmayan ayri bir branslasmami

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Varlıklarla iletişime geçebilen şimdi ki zamanda yaşanan olayları alıp anlatabilen ileriyi de görebilen bir kişidir.Psişik yetenekleri tavan yapmış çok hassas yetenekli bir kişidir.Büyü'yü içine almıyor ama yapanlar var yine de.

canmert196

Kayıtlı Üye
bakiyorum her yere hepsi buyu buyu buyu diyo bi kisi de aciklamamiski :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Evet Mendyumuluğunda suyunu çıkardılar.Medyumsan illa büyümü yapman lazım..

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Sırf meraktan sözlükler ve diğer forumlar bu konuya nasıl yaklaşmış diye internetten yaptığım araştırmada karşıma çıkan ilk liste"Türkiye'de medyum ve medyumluk kavramını büyü ve büyüler hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.", "Medyumlar Aşk Büyüsü Papaz Büyüsü Büyüler ve Büyü Çeşitleri Medyumluk", "Medyum, aşk ve bağlama büyüsünde kendisini ispatlamış üstad" vs. sonuçlar ile olunca bir an için gülmekten kendimi alamadım.:)Hakkaten ya neden hep büyüyü bağdaştırmışlar çok merak ettim.Maji kategorisine koyulmuş resmen.

canmert196

Kayıtlı Üye
aynen medyumsan buyucusun olcaksin diye bir sey var resmen ulkemiz icin acaba boyle mi gercekte:)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Hayır Asıl Medyumluk Yabancı ülkelerde işleniyor..Türkiye de ise medyum'um desen şuna bağlama büyüsü yapsana derler..Medyumluk'la büyücülüğün hiç bir bağı yoktu zamanla büyücülüğe ilerledi Türkiyedekiler..İngilterede Medyum olan bir tanıdık vardı benim o dedi normalde büyü ile hiç bir bağları yokmuş ama yapınca etkili oluyormuş.Türkiye de ise Medyumluğum 'm'sini bilmeyen medyum olanlar çoğaldı..Medyum görmek istiyorsan Mednyumluğun,Majinin kaynağı olan yabancı ülkelere ve en çokta ingiltereye gideceksin :)

Salick

Kayıtlı Üye
Suan oturdugum bolgede yasayan bir medyumun tv programini izliyorum.Gittigi her yerde yakin zamanda yakinini kaybetmis insanlarin obur alemden mesajlarini bu alemdekilere iletiyor.isim, yer, zaman ve cok ozel bilgileri verebiliyor.Tv programi yapmadan oncede medyumluk yapiyordu.Gelecekten haber verdigi iddiasi hic yok, sadece diger alemden , bu alemdekilere mesaj tasimak icin kanallik yapiyor.Benim de kanallik yaptigim oldu, kesinlikle istem disi birsey, kesinlikle sizin kontrolunuzda olmayan birsey.Sadece size verilen mesaji iletmeniz isteniyor,goruntu aldiginizda oluyor.Ilettigim 2-3 mesajin insanlari nasil olumlu etkiledigini gordum ama bu konuda ilerlemek istemedim, baskalarinin sirlarini bilmek bazen agir geliyor.Hic bir cikar gozetmeksizin kanallik yapabilenleri de desteklerim.Cok kuvvetli ve kabullenici bir kisilik gerekiyor.

canmert196

Kayıtlı Üye
evrenden bilgi gelisi dogru fakat o olen yakin olayinda varliklardan yardim alinarak soylenebiliyor direk olarak alen kisinin ruhuyla irtibata gecmiyor bu bilgiden eminim :)

canmert196

Kayıtlı Üye
flood alcak ama medyumlar enerji seviyeleri yuksek oldugu veya zamanla yukseldigi icin daha mi kolay majikal islem uygulayabilir ben bunu merak ediyorum ve medyumluk icin nasil calismalar yapilmalidir dogustan gelir biliyorum ama nasil genisletilir trans haline nasil gecilir

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Medyumlar geçmiyor sadece Trans haline..Trans haline çok uğraşırsan sende geçebilirsin.Konuda Trans Haliyle ilgili konular var..Ve Keira son noktayı koydu bence :) Medyumlar geleceğe ait görüler görebiliyor sadece varlıklardan değil onların duru görüleri tavan yapmış oluyor..Zamanında ben de kanallık yapıyordum ama ben şifacılık ta yapıyordum.Kanallık yaparken gelen şifa enerjisinden dolayı enerjiniz çok yükseliyor gün geçtikçe tamamen enerjiniz yükseliyor.Medyumlarda ise gelen mesajta yüklü bir enerji vardır onlar bu mesajı alırken enerjiyi alır ve kendilerine yüklerler bu sayede enerji seviyeleri her mesajta her şeyde yükseliyor..

Keira

Moderator
canmert196 asıl öğrenmek istediğiniz nedir? Medyumluk nedir mi? Yoksa majikal işlemler mi? Ben anlamış değilim. Medyumluğu merak ediyorsanız verdiğim linki okuyabilir hatta internetten daha fazlasını bulabilirsiniz..

canmert196

Kayıtlı Üye
canmert196 asıl öğrenmek istediğiniz nedir? Medyumluk nedir mi? Yoksa majikal işlemler mi? Ben anlamış değilim. Medyumluğu merak ediyorsanız verdiğim linki okuyabilir hatta internetten daha fazlasını bulabilirsiniz..
ogrenmek istedigim medyumlugun majikal islemlerle olan baglantisi :)

Keira

Moderator
Her medyumun majikal işlem yapabilme yeteneği yoktur.. Ancak bir kişi hem medyum olabilir hem de majikal yeteneğe sahip olabilir.

canmert196

Kayıtlı Üye
tessekkur ederim bunu ogrenmek istemistim :) sevgi ve isikla kalin