Bir sorunum var..

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sanırım 2 yıldır her gece olmasa da 2 gecenin mutlaka 1 inde deniyorumdur.Bir kere bilinçsiz olarak çıktım çok zaman oldu ki bu çıkışı yapmasaydım astral seyahate inanmıycaktım.Ben ne yaptığımı söyliyim sadec eşortumu giyiyorum ve tüm cihazları kapatıyorum 0 ses yatağıma uzanıyorum ölüleri yatırdıkları vaziyette hemen 1-2 saniye sonrasında kollarımda uyuşma ve kulağımda uğultu başlıyor bir ses hiç kesilmeyen sanırım bende çok çobuk oluyor bu ama 30 saniye sonrasında sürekli yutkunma isteği geliyor boğazımın için de sanki hiç bitmeyen bir balgam var ne kadar yutkunsam daha fazla yutkunma isteği duyuyorum dün gece bunuda aldırmadım yutkunmamaya çalıştım kulağımda ki uğultu çok fazlaydı böyle 3 saniyede bir sanki kulağımı patlatıcak şekilde güm sesi olur ya kalın öyle bir şey sanki vurup gidiyordu 3 saniye sonra tekrar bu sırada ip çekmeyi denedim olmadı suyun altında olup üstüne çıkmayı denedim hayalimde canlandı ama olmadı yani bu noktada kaldım.En sonunda bırakmak zorunda kaldım.Ne yapmalıyım bilmiyorum..

canmert196

Kayıtlı Üye
kedinizi cok fazla sikiyorsunuz bence sebebi bu biraz daha rahat ve gevsek yapin akista olun akintiya karsi degil ve her gece denemeyin yapamazsiniz 3 gunde 1 deneyin ve rahat bir sekilde duygu durumuna bagli olarak tukuruk bezlerinin calisma hizi artabilir

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bu öyle birşey değil streslide olmuyorum kendi kendine yutkunma isteği duyuyorum elimde olmuyor yani

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Burda zaten söylenmek istenen sanıyorum ki kendinize fazla yüklendiğiniz için psikolojik olarak bu isteğin oluştuğudur. Kendinizi sıkmadan, yapıp yapamayacağınızı düşünmeden seyahat ile ilgili teknikleri uygulayarak kararlı bir şekilde, hiçbirşeyi hafife almadan ve yılmadan devam edin. Kişiler yıllarca uğraştıktan sonra ancak belirli bir seviyeye geliyor. Sizin 2-3 yıl dediğiniz şeye 10 yıldan fazla süre sıkılmadan uğraşmış kişiler var. Sitemizde bu konu hakkında birçok bilgi zaten mevcut. Lütfen oralardan yararlanın.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Tüm bilgileri okudum diyebilirim.Dün gece tüm aşamaları yaptım ters düşünmeyi denedim ve kulağımda ki ilk anda başlayan çınlamanın yersini sanki kulağımda atan kalp sesi almıştı devam ettim ip çekmeyi denedim ilk hayali geldi sonra gitti çekilme hissi yaşadım sanki kolum biraz yer değiştirdi devam ettim yukarı doğru çekiliyordum ama çok değil birden pc nin monitöründen çıt diye ses geldi sıçradım ve yapamadım sonra denedim hiç bir aşama yapamadım.

focus

Kayıtlı Üye
olacagına inanırsanız olur, zihnin oyunları hepsi, uykunuzda da bunu yaşarsınız, nefes kontrolü bunun temel dayanagı, nefesi kontrol ile başlayın ardından zihni tek yönde odaklayın mesela bir aynadan kendinize bakıyor oldugunuza, gerisi gelir ama korku duymayın,
tavsiyem meditasyon yapın.