Durugörü,demon ve sonrası.

• Konbuyu başlatan Adaline
  • Başlangıç tarihi
A

Adaline

Öncelikle konu benimle ilgili değil.Gerçekte tanıdığım,burada da hesabı olan bir arkadaşım konuyu açmamı istedi.Kendi adını vermek istemedi, yanımda,alta yazacağı mesaj ona aittir.

2012 yılının başlarında duru görü yeteneğimin olduğunu keşfettim..İlk başlarda herşey güzeldi hergün deja vu yaşamak sonra birgün sevdiğim birinin başına birşey geleceğini gördüm hiç kimseye söyleyemedim tabi..Aradım , konuştum onunla sesi iyi geliyordu ve
bir sorun yoktu..Sonra durumu kötü olmuş hastaneye kaldırılmıştı..Sonra bir rüya gördüm birisi bana merak etme çok çekmeyecek dedi..Sonra rüyalar devam etti imgelerde dahil oldu buna dikkate almamaya çalıştım ama durumu kötüye gidiyordu. Sonra her türlü yöntemi denedim dualar ettim o inanmadığım tanrıya tüm gücümle bağlandım yalvardım.. Ama işe yaramadı bende demonda aradım çözümü..Davet başarı ile geçekleşti..Ama anlaşma yapmadı çünkü ölümü durdurabilme ne benim elimdeydi nede onun..Geldiğini nerden biliyorsun diyorlar çünkü onu gördüm ve duydum gerçekti ben deli değildim..Sonra arkadaşımın ve benim fotoğraflarımda çıkmaya başladı bazı resimler kayboldu kendiliğinden sonra en azından küçükte olsa bir kanıt olması için fotoğrafları silmemeye karar verdim.Durumu gitgide iyiye gidiyordu ama ölüm iyiliğiymiş..Rüyamda benimle vedalaştıktan sonra vefat etti..Tek gördüğüm onun ölümüyle sınırlı kalmadı.Kendi ölümüme ve sonrasına kendi gözlerimle şahit oldum..Herşey bitti derken yeniden başladı demonla konuşmak ve silüet görmek..Her şey bir rüya gibi gerçekleşti konuşmaları size aktaramıyorum zaten anlatmam benim için iyi sonuçlanmayacak..Çünkü her yardım isteyişim pişmanlıkla sonuçlandı..Arkadaşıma gelince onunlan kavga etmeme neden oldu ve tüm fotoğraflar silindi bu yüzden..Daha fazla anlatamaycağım..Yanımda olduğunu sizde benim kadar biliyor sayılırsınız..

Turkcomrade

Banlı Kullanıcı
İş
Uzay Gözlemi
Sorun olmazsa o fotoğraflardan birini yükleyebilirmisiniz ?

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
σπουδαστής (αμεÏ￾ικανικές μελέτες /4)
İlginç bir hadise... Her ne kadar bana bu tarz şeylerin mümkün olması imkansız gibi gelsede...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Fotoğraf ve konuştuklarının anlatılmaması iyi olmuş.Gelen Demon la kişi arasında güven olması lazım Demon ile konuşulanlar anlatıldığında bu bağ bozulur..Ve Demon sinirlenebilir :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Poine siz mi çağırdınız ve hangi Demon'u çağırdınız ??

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Barbatos'u biliyorum çok Kudretli bir Demon çağırmışken ona saygınızı bildirseydiniz onu her zaman çağırabilmek için gerekli olan şeyi sözü vb. isteseydiniz bence ?

poine

Kayıtlı Üye
aklıma gelmedi ve konuşmalar çok kısa sürdü..saygılı davrandım ama gitmesini istiyordum gelmesini değil..anlaşma yapmadığım için tekrar mı çağırmak zorundayım?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Anlaşma yapılıcak bir olay göremedim ben ztn :) Eğer güç istiyorsanız baştan çağırın yapın..Davet mi kullandınız yok sa astral seyehat yaparak mı çağırdınız ?

poine

Kayıtlı Üye
davet ile çağırdım ama anlaşma olmadı..hala benimle bu ne kadar sürer?..anlaşma yapmak istemiyorum ama birisi bana mecbur olduğumu söyledi..yapmasam olur mu?

teşekkürler :)