Arkadasimin esine görünen ne??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Benim bir arkadasimin esi dün aksam üstü cati kati:willy_nilly:a kilidi alarak hizli bir sekilde ucarak kaybolmus.Esi az önce arkadasimi arayarak o cati katinda gördügü kisinin pesinde oldugunu söylemis.Nereye giderse o kisiyi görüyormus,kendisi söförlük yapiyor,aynadan hep o yüzü görüyormus.
Lütfen bana bir aciklama yapabilirmisiniz?? Arkadasim cevap bekliyor benden,3 tane kücük cocugu var,ve kocasi durup dururken bir kac defa evi terk etmisti.Simdi tekrar beraberler ama kocasi devamli beddua ediyormus,
Cevaplariniz icin simdiden tesekkür ederim

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Benim bir arkadasimin esi dün aksam üstü cati kati:willy_nilly:a kilidi alarak hizli bir sekilde ucarak kaybolmus.Esi az önce arkadasimi arayarak o cati katinda gördügü kisinin pesinde oldugunu söylemis.Nereye giderse o kisiyi görüyormus,kendisi söförlük yapiyor,aynadan hep o yüzü görüyormus.
Lütfen bana bir aciklama yapabilirmisiniz?? Arkadasim cevap bekliyor benden,3 tane kücük cocugu var,ve kocasi durup dururken bir kac defa evi terk etmisti.Simdi tekrar beraberler ama kocasi devamli beddua ediyormus,
Cevaplariniz icin simdiden tesekkür ederim

Bu yazdigim konuda bazi yasilis hatasi olmus,özür dilerim hepsini yazdigim halde yarim anlatmisim gibi cikmis,Arkadasimin esi cati katinda,siyah carsafa bürünmüs, sakalli bir varlik görmüs,ve o varlik simdi pesindeymis.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Siyah giyinmiş varlıklar genellikle karanlık varlık oluyor...Kişiyi Rahatsız etme durumu var gözüküyor.Çatı katında o varlıkla ilgili bir şeye zarar vermiş olabilir çatı katı o varlığın evi olabilir her türlü şey olabilir..Varlık gönderip ayırma büyüsü huzuru bozma büyüsü de yapılmış olabilir..Kesin bir şey diyemem ben bu konuya..Korkmasın sakına,soğuk kanlı olsun..Tek bunu diyebilirim duruma bakılarak :)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Peki bir varlik insanin elinden bir sey alarak kacabilirmi?? cünki anahtar ve kilidi alip kacmis

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Evet varlıklarda eşyaları felan yer değiştirme yetkisi vardır değiştirebiliyorlar.Ama direk kişinin elinden alıp kaçması kafa karıştırıcı orasına bir şey diyemem..Bir psikologa gitsin derim(bunu hakaret sanmayın sakına psikologa herkes gidiyor deli doktoru değil psikolog) Takip etme olayı psikolojiktir bence ama daha bilgili arkadaşlar cevap verirlerse anlatırlar onlar ...

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Çok karmaşık bir durum gerçekten yalnız elinden anahtarı alıp kaçabileceği konusunu bilmiyorum ama elleriyle bazı objeleri hareket ettirebildiklerine şahit olmuştum.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Şu kafama takıldı gelip elinden almışsa hiç o varlık ona dokunurken değişik bir şey hissetdimi ? Karıncalanma,titreme her hangi bir olağanüstü durum ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...